Kids Fun, Łagodny żel do mycia ciała i włosów `Podróże małe i duże`

Kids Fun, Łagodny żel do mycia ciała i włosów `Podróże małe i duże`

Delikatny żel do mycia ciała i włosów już od pierwszego roku życia. Niezwykle łagodna i komfortowa formuła myjąca o zapachu owocowego raju, pielęgnuje wrażliwą skórę dziecka i chroni jej mikrobiom. Wśród nowoczesnych składników aktywnych pochodzących z natury, znajdziemy biolin, prebiotyk przywracający równowagę flory bakteryjnej. Dzięki niemu, skóra dziecka zyska lepszą odporność na czynniki zewnętrzne. Z kolei łagodzący podrażnienia d-panthenol oraz wyciąg z aloesu zadbają, by naskórek malucha był gładki i nawilżony.

żele do kąpieli
pielęgnujące
bez silikonów, zapachowa, bez alkoholu
żel
podrażniona, normalna, wrażliwa

Nie tylko dla dzieci

Łagodny żel do mycia ciała i włosów znalazłam w subskrybowanym boksie kosmetycznym, a że mój najmłodszy "maluch" ma już 19 lat postanowiłam zużyć go sama .

Moja skóra zdecydowanie różni się od skóry dziecka jest sucha , wrażliwa, dojrzała i lubi delikatne środki myjące.

Produkt umieszczono w kolorowym tekturowym opakowaniu ,które może przyciągnąć uwagę niejednej mamy
i dziecka . Dodatkowo wyposażono
w kartkę z serią naklejek , które umilą czas maluchowi .
Właściwy żel znajduje się w plastikowej niebieskiej , jajowatej butelce i zakończony jest zatrzaskiem .

Po otwarciu to co urzeka to zapach, delikatny, owocowy, świeży , przyjemny
z wyczuwalną nutą dominującego mango.
Konsystencja produktu również jest przyjemna - lekka, żelowa, przejrzysta .

Do umycia ciała wystarczy niewielka ilość produktu, żel dobrze się pieni ,a powstała piana delikatnie otula ciało sprawiając, że kąpiel należy do przyjemnych
i relaksujących.
Po aplikacji skóra jest oczyszczona, świeża gładka i przyjemna w dotyku .
Nie zauważyłam dodatkowego nawilżenia, ale uczucie satysfakcji jest szczególne .

Jak widać produkt nadaje się nie tylko dla maluchów, dojrzała skóra również może mieć satysfakcję.

SUPER produkt

Żel dostałam w prezencie od koleżanki dla swojej córki, używamy go od tygodnia i jestem zachwycona. Zapach przepiękny, super się pieni. Duży plus za to, że można nim myc także włoski. Ze względu na naturalny skład, nie szczypią w oczy i kąpiel jest dużo przyjemniejsza. Na opakowaniu producent napisał, że jest odpowiedni także dla dorosłych i potwierdzam - dla mnie jako szampon jest boski. Włosy są po nim bardzo lśniące i miękkie.