Kids Fun, Łagodny żel do mycia ciała i włosów `Zajęcia sportowe`

Kids Fun, Łagodny żel do mycia ciała i włosów `Zajęcia sportowe`

Dosyć nudy na półce z kosmetykami! Czas na nowe wyzwanie dla małych twórców. Po raz pierwszy codzienna pielęgnacja delikatnej skóry i włosów dziecka, może stać się okazją do kreatywnej zabawy. Naturalna linia kosmetyków Kids Fun została opracowana, by zachęcać dzieci do kąpieli, pielęgnacji i jednocześnie dawać maluchom możliwość twórczego rozwoju. Jak zacząć zabawę? To proste. W opakowaniu znajdziesz butelkę z kosmetykiem oraz zestaw kolorowych naklejek. Teraz, wszystko w rękach dziecka i jego nieograniczonej wyobraźni. Ozdabiaj naklejkami butelkę i spraw, by stała się tą jedyną i niepowtarzalną. Dobrej zabawy!

Delikatny żel do mycia ciała i włosów już od pierwszego roku życia. Niezwykle łagodna i komfortowa formuła myjąca o zapachu gumy balonowej, pielęgnuje wrażliwą skórę dziecka i chroni jej mikrobiom. Wśród nowoczesnych składników aktywnych pochodzących z natury, znajdziesz biolin, prebiotyk przywracający równowagę flory bakteryjnej. Dzięki niemu, skóra dziecka zyska lepszą odporność na czynniki zewnętrzne. Z kolei wyciąg z nagietka i aloes zadbają, by naskórek malucha był gładki, nawilżony, bez podrażnień.

normalna, wrażliwa, podrażniona
żele do kąpieli
pielęgnujące, nawilżające
bez alkoholu, hipoalergiczna, bez silikonów, zapachowa
żel

Może i dzieckiem już nie jestem, ale frajdę podczas kapieli z tym żelem miałam nie lada.

Żel trafił mi się w boxie kosmetycznym. Małych dzieci u mnie brak wiec sama miałam okazję używać tego kosmetyku podczas kąpieli.

Opakowanie się wyróżnia i jest świetnie przemyślane pod względem grupy wiekowej do jakiej jest skierowane. Butelka jest błękitna, plastikowa, kształtem przypomina ściętą krople wody i posiada duże zamykanie klik na którym można ja postawić. Na tylnej jej części znajduje się etykieta z opisem żelu zaś przód jest zupełnie pusty. Jednak w zestawie znajdują się kolorowe naklejki, w tej akurat wersji związane są z sportem. Super pomysł i zabawa dla dzieciaków które mogą sobie same skomponować grafikę na butelce. Kosmetyk zapakowany jest w tekturowe pudełko z kolorową grafika identyczna jak dołączone naklejki.

Żel jest gęsty, bezbarwny i ślicznie pachnie guma balonową. Jest przyjemnie, słodko i bardzo apetycznie.
Skład krótki bez agresywnych detergentów i konserwantów wzbogacony o sok aloesowy, ekstrakt z nagietka, skwalan, Alpha-Glucan który utrzymuje równowagę mikrobiomu skóry, probiotyczna inulinę.

Żel może być stosowany zarówno do mycia ciała jak i włosów, ja wykorzystałam go do pielęgnacji ciała podczas kąpieli w wannie i pod prysznicem. Łatwo się aplikuje, nie przecieka przez palce i dobrze się pieni. Zapach podczas myca jest intensywny i długo pozostaje wyczuwalny na skórze. Relaksuje, odpręża i umila czas mycia. Jest delikatny w działaniu nie wywołuje podrażnień, nie ma po nim uczucia ściągnięcia skóry, ale ciało jest dobrze oczyszczone i odświeżone. Skóra po myciu jest pachnąca, miękka i delikatna w dotyku.

Podsumowując to bardzo fajny kosmetyk z którego satysfakcje podczas mycia mogą czerpać nie tylko dzieci. Zapach bardzo smakowity, działanie delikatne ale takie jakie powinien mieć produkt myjący do ciała i dodatkowo ten świetny pomysł z możliwością zdobienia opakowania. Polecam nie tylko dl maluszków.

Rewelacyjny żel

Żel kupiłam przez przypadek w Rossmanie i moja córcia zakochała się w "nim od pierwszego wejrzenia". Pierwszy raz spotkałam się z produktem gdzie dziecko może samo dekorować buteleczkę (do opakowania są dołączone naklejki). Córka nawet do przedszkola musiała wziąć udekorowaną buteleczkę aby pochwalić się dzieciom, że ma jedyny i niepowtarzalny żel :)
Jeśli chodzi o skład to na pewno wielki plus za naturalne składniki. Zapach także jest cudowny.
Na opakowaniu doczytałam, że doskonale sprawdza się jako szampon, także dla dorosłych. Sama umyłam nim włosy i miałam lśniące jak po nałożeniu maski, więc i już regularnie będę "podkradać" córce.
Cena jest przystępna, plus za to, że fajnie się pieni, więc jest wydajny.