Victoria's Secret, Refresh Green Pear Citrus Fragrance Mist (Perfumowana mgiełka do ciała)

Perfekcyjne doznanie zapachowe inspirowane botaniką. Pobudź swoje zmysły dzięki naszej najnowszej kolekcji. Relaksujące mleko kokosowe i róża. Orzeźwiająca zielona gruszka i cytrusy. Odmładzający granat i lotus. Zrelaksuj się i poczuj się jak w spa. Ta zapachowa przygoda zaczyna się od Ciebie.

normalna
mgiełki do ciała
zapachowe
zapachowa
szklane z atomizerem

Jedna z lepszych!!!

Mgiełkę dorwałam na jednej z promocji na stronie Victoria's Secret i nie żałuję!

Od razu po jej użyciu czuć orzeźwiającą kompozycję zielonej gruszki i cytrusów. Jest to zapach dodający Ci zmysłowości i pewności siebie na codziennie wyzwania. Jest to zapach nawet bez odrobiony słodkości.

O wyglądzie butelki dużo nie mogę powiedzieć, jest przeźroczysta, nie posiada żadnych aplikacji co bardzo mi się podoba, bo uwielbiam proste, przejrzyste opakowania. Na samej górze jest zakończona przepiękną, złotą zakrętką.

Trwałość mgiełki jest bardzo dobra, trzyma się spokojnie cały dzień. Natomiast jeśli ktoś lubi ciągły, intensywny zapach, to przynajmniej raz w ciągu dnia musi dołożyć trochę mgiełki.