Bell, Multi Mineral, Mat & Cover Make-Up (Fluid matująco - kryjący z kompleksem składników mineralnych)

Synergiczna kompozycja trzech minerałów - miedzi, cynku i magnezu tworzy Mineral Complex, który:
- pobudza skórę do odnowy,
- chroni przed wolnymi rodnikami,
- pomaga na dłużej zachować cerze naturalny blask i młodzieńczy wygląd.
Specjalne mikrogąbeczki pochłaniają nadmiar wilgoci z naskórka, zapewniając perfekcyjny i długotrwały efekt matowej skóry. Odpowiednio dobrane pigmenty gwarantują idealne pokrycie niedoskonałości cery.
Zawiera wit. C i E oraz filtr UVB, chroniący skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

jestem na tak

Na ten podkład polowałam już od dłuższego czasu, ale nigdzie nie mogłam dostać najjaśniejszego odcienia. W końcu mi się udało, i to w promocji za całe 12 zł.
Podkład ma śmieszną konsystencję, taką mokrą, przez co myślałam, że w ogóle nie będzie krył, ale się myliłam. Krycie jest dobre, cieni pod oczami mi nie zakrywa, ale od tego mam korektor, natomiast jakieś drobne niespodzianki jak najbardziej.
Mat jest także całkiem porządny (do tego puder matujący i twarz cały dzień w nienaruszonym stanie) a przede wszystkim jest trwały. Nie ściera się, nie roluje, nie barwi. Nie zapchał mi skóry, właściwie nie mogę narzekać.
Podejrzewam, że za jakiś czas do niego wrócę, bo nie lubię przyzwyczajać skóry do jednego kosmetyku.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Niestety nie :(

Zapchał moją cerę niemiłosiernie :( Cała jest w tak nietypowym pryszczach i zaskórnikach, że z podkulonym ogonem wróciłam do podkładu Lirene. Przez pierwszy tydzień było świetnie, ale później istny koszmar. Myślałam, że może to krem mnie zapycha, więc zrobiłam przerwę, ale jednak wszystko było ok.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 30ml

Niestety nie

Od podkładu nie wymagam zbyt wiele, ale ten jest po prostu średni... Niczym się nie wyróżnia. Choć produkty Bell bardzo cenię i lubię to ten mnie niestety nie zachwycił. ;/

MINUSY:
-nie matuje- tzn matuje, ale na jakąś godzinę
-ściera się bardzo szybko
-ciemnieje zaraz po nałożeniu
-dziwne uczucie na twarzy, jest jakiś taki lepiący ;(

PLUSY:
-krycie- nie jest duże, ale ja takiego nie potrzebuję, to jest w sam raz
-przyjemny zapach
-nie podkreśla suchych skórek
-cena

Może minusów nie jest aż tak dużo, ale dla mnie najważniejsze jest właśnie to, aby podkład pozostawał na twarzy długo i żeby matował ją. Ten niestety nie sprostał moim oczekiwaniom. Chyba jednak z podkładami Bell się nie polubię ;(

Nie dla mnie...

Do zakupu zachęciły mnie obietnice producenta na temat perfekcyjnego krycia i długotrwałego matu. Wg mnie fluid absolutnie nie daje takiego efektu.

Odcień, który wybrałam to Beige. W drogerii wydawał się w sam raz, a w domu okazał się za ciemny, nieco pomarańczowy. Krycie jest słabe, w ciągu dnia jest coraz gorzej; ściera się, a po ok. 6 godz. na twarzy nie zostaje już praktycznie nic. Z matowieniem jest tak samo źle. Produkt nie matuje, a po niecałej godz. makijaż wygląda bardzo nieświeżo.

Produkt posiada cechy podkładu rozświetlającego i myślę, że będzie odpowiedni dla bezproblemowych cer.

Może być

Mój pierwszy podkład, kupiłam go w grudniu w Naturze za 18,99
Na samym początku byłam zachwycona, uważałam go za podkład idealny. Po miesiącu, dwóch, zauważyłam, że podkład bardzo szybko \'znika\' z twarzy.
Niby podkład jest kryjący, ale krycie utrzymuje się góra 30 minut, potem to, co ma być przykryte, jest widoczne z odległości kilometra...
Odcina się (pomimo dokładnego nałożenia) i często się waży, szczególnie na czole.
Miałam nadzieję, że na mieszanej cerze sprawdzi się idealnie, no cóż.. zawiodłam się.
plusy:
 cena
 zapach
 dostępność
minusy:
 trwałość
 słabe krycie
 ważenie się

Używam tego produktu od: grudzień 2012
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

A mi się podoba!

Zakupiłam w drogerii hebe. Aktualnie jestem w fazie szukania idealnego podkładu i ten mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Zapłaciłam około 16zł.

+dobrze kryje
+ładny kolor (używam najjaśniejszego, nr 1)
+fajna konsystencja, nie leje się
+nie wysusza, a nawilża
+nie odznacza się na buzi
+nie ma denerwującego zapachu (z jakim spotkalam się kiedyś w podkładach bell)
+nie podkreśla suchych skórek

-nie za bardzo wydajny, przynajmniej w moim przypadku.

Używam tego produktu od: około miesiąca

niestety - buBell

Dołączam do grupy rozczarowanych wycofaniem Rimmela w słoiczku. Jak kilka poprzedniczek, pocieszenia szukałam w tym oto podkładzie Bell. Miało być pięknie, a wyszło...

Wybrałam odcień 3 - Natural. Wydawał się dość jasny, taki w sam raz, bo nie mam zbyt jasnej karnacji. Kolor niestety ciemnieje, a w dodatku, co gorsza, nabiera barwy żółto-pomarańczowej. Twarz pokryta nim wygląda dość nienaturalnie. Przy tym podkreśla moje suche skórki, co daje efekt opłakany.

Ale i to nie jest najgorsze. Przede wszystkim... Krycie tego podkładu jest po prostu zerowe. Nie zmagam się z żadnymi poważnymi problemami skórnymi - czasami coś wyskoczy, ale na codzień potrzebuję tylko wyrównania kolorytu, ukrycia zaczerwienień... Niestety nawet z tym podkład sobie nie radzi. Mat dla mnie wystarczający, nie mam tendencji do świecenia się.

Jeżeli miałabym na siłę szukać plusów, to wskazałabym cenę i nienajgorszy zapach. Ale co z tego, skoro zawodzi na całej linii?

pozytywnie

zalety:
+ nie odznacza się na twarzy
+ ściera się równomiernie
+ odświeża cerę
+ nawet ok kryje

wady :
- z większymi niedoskonałościami nie da rady
- świeci się po ok 2 godz od nałożenia, bez pudru ani rusz!

Używam tego produktu od: 1.5 miesiąca

dobry

Kupiłam go ze względu dobre oceny na KWC. Moje odczucia są średnie...
Początkowo był miłym zaskoczeniem i oceniłam go na 4,5 gwiazdki.. Jednak jego największą wadą jest to, że fluid zamiast matować sprawia, że się świecę! Muszę często stosować poprawki pudrem, jednakże wciąż go kupuję, ponieważ bardzo odpowiada mi jego odcień i stan mojej cery po wykończeniu makijażu pudrem :)
Kupiłam kolor natural, ponieważ jest jaśniejszy niż beige.

+ dobrze kryje
+ nie podkreśla suchych skórek
+ cena
+ konsystencja
+ brak efektu maski
+ zawiera sporo żółtego barwnika, dzięki czemu zakrywa moje sińce pod oczami
+ subtelny zapach
+ nie zapycha porów
+ nie czuć, że na twarzy jest fluid :)

- nie matuje (!) mojej cery
- ściera się po kilku godzinach, więc trzeba poprawiać

nietety nie.

Niestety musze się zgodzić z recenzją mojej poprzedniczki:(
Najjaśniejszy kolor po nałożeniu na moją twarz (jasna karnacja) wydawał się ok. Po 2h w toalecie na uczelni ujrzałam w lustrze indianina. Może lekko przesadzam ale fakt faktem kolor utlenia się z beżowego do pomarańczowego.
Krycie słabe/średnie.
Bardziej jak dla mnie to podkład nawilżający niż matujący.
Trwałość również średnia.
Na szczęście nie zaszkodził buzi. Próbowałam go rozbielać revlonem buff ale nie jest to dobra mieszanka:/

Tragedia

Producent obiecuje mat i krycie. Jak dla mnie on ani nie matuje ani nie kryje. Twarz świeci się już po chwili, wszystkie niedoskonałości widoczne tak samo jak były. W dodatku najjaśniejszy kolor jest zbyt żółty a po pewnym czasie utlenia się, ciemnieje i robi się pomarańczowy (o zgrozo!). Jakby tego było mało szybko się ściera i na mojej twarzy zostawił same pomarańczowe placki.
Jedną gwiazdkę daję za to że nie podkreślił suchych skórek, nie uczulił ani nie zapchał co dość często mi się zdarza

Używam tego produktu od: kilka razy

Mega zaskoczenie !

Jestem wręcz zachwycona tym podkładem ! Kupiłam go całkiem przypadkiem (zerknęłam na wizaż stojąc przed półką w sklepie) i stwierdziłam, że spróbuję.
Podkład okazał się idealny !
Używam koloru 3 Natural i idealnie stapia się z moją cerą. Daje takie satynowe, lekko pudrowe wykończenie, za co go bardzo lubię. Moim zdaniem matowi (może nie rewelacyjnie), ale mam cerę tłustą więc bez pudru matującego na wierzch i tak ani rusz. Lubię podkłady średnio kryjące i ten taki jest, czyli nie zakrywa wszystkiego jak maska w 100 % ale nie widać przebarwień, mniejszych blizn czy wyprysków. Do tego cena - śmieszna kasa ;)
W zasadzie stał się jednym z moich KWC, a z podkładem jest zawsze ciężko żeby trafić na coś naprawdę dobrego !