Foamanizer, Silicone Shampoo Brush (Masażer do mycia włosów)

Foamanizer, Silicone Shampoo Brush (Masażer do mycia włosów)

Miękkie silikonowe końcówki delikatnie masują i stymulują skórę głowy w trakcie mycia włosów. Pobudzone mikrokrążenie skóry głowy to lepiej ukrwione cebulki włosów, co bezpośrednio wpływa na poprawę ich kondycji. Włosy stają się zdrowsze, mocniejsze i uniesione u nasady. Foamanizer pozwala na chwilę relaksu i odprężenia w trakcie codziennej pielęgnacji. Stosuj regularnie z ulubionym szamponem. Masażer doskonale sprawdza się również do aplikacji wszelkiego rodzaju wcierek.

inne

Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Swietna

Świetny gadżet do dokładnego mycia włosów, a także do stosowania wcierek! Końcówki masażera nie podrażniają skory głowy. Polecam :)

Nie byłam przekonana do niej ale obecnie stosuję często

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Świetny gadżet!

Szczotka - masażer do mycia włosów jest dostępna w dwóch kolorach, czarnym i różowym w cenie 24,99/szt. Jest wykonana bardzo solidnie, a silikonowe końcówki rewelacyjnie radzą sobie z "wyszorowaniem" głowy i cudowne spieniają szampon! Mam wrażenie że docieram dokładniej we wszystkie zakątki głowy, dodatkowo robię sobie masaż poprawiający krążenie. Po użyciu tego masażera odnoszę też wrażenie, że włosy faktycznie lepiej odbijają się u nasady. Na początku obawiałam się, że będzie on plątać włosy, ale w moim przypadku nic takiego się na szczęście nie dzieje!