Garnier, Ultra Doux, Apres-shampoing l'Huile d'Avocat et Beurre de Karite (Odżywka do włosów suchych i zniszczonych `Awokado i masło karité`)

Odżywka do włosów bardzo suchych i zniszczonych z nowej linii Garniera `Naturalna Pielęgnacja` wzbogacona ekstraktami z olejku z awokado i masłem karité. Producent obiecuje że włosy po użyciu odżywki będą łatwiejsze w rozczesywaniu, odzywione, niewiarygodnie miękkie i błyszczące. Odżywka ma gładką i kremową konsystencję, która nie obciąża włosów.

Skład od 2018 roku: aqua/water, cetearyl alcohol, elaeis guineensis oil / palm oil, behentrimonium chloride, glycerin, isopropyl alcohol, stearamidopropyl dimethylamine, citric acid, chlorhexidine dihydrochloride, butyrospermum parkii butter / shea butter, persea gratissima oil / avocado oil, hexyl cinnamal, cl 15985 / yellow 6, cl 19140 / yellow 5, tocopherol, helianthus annus seed oil / sunflower seed oil, rosmarinus officinalis leaf extract / rosemary leaf extract, parfum / fragrance

Poprzedni skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Elaeis Guineensis Oil, Behentrimonium Chloride, Cl15985/yellow 6, cl 19140/yellow5, Stearamidopropyl Dimethylamine, Chlorhexidine Dihydrochloride, Persea Gratissima Oil, Citric Acid, Butyrospermum Parkii Butter/Sheabutterm Hexyl Cinnamal, Glycerin, Parfum/Fragrance (FIL C39789/1). (03.07.2010)

Mój numer 1

Kupiłam ten produkt pod wpływem dziewczyn z YT oraz po przeczytaniu opinii na Wizażu. Odżywka spodobała mi się od samego początku, ponieważ ma bardzo przyjemny zapach, który jest lekko słodki, ale nie nachalny. Przypadła mi też do gustu konsystencja kosmetyku, bo nie jest tępa, lecz lekko lejąca. Włosy są po niej miękkie, ładnie pachnące, nie plączą się i nie puszą, są ładnie nawilżone i bardzo sypkie, ale przede wszystkim lśniące. Bardzo dużą zaletą jest również cena – kupiłam ją za około 7 zł w drogerii Rossmann. Używam odżywki po każdym myciu nakładając na wilgotne włosy i pozostawiając na nich przez około 5 minut. Już podczas spłukiwania czuję w dłoniach lekkość włosów. Odżywka jest bardzo dobra, gdyż nawet jeśli przesadzimy z jej ilością to nie obciąża ona naszych włosów. Wydajność jest średnia, ale za tą cenę można sobie pozwolić na ten jeden minus, bo jakość tego produktu jest naprawdę zdumiewająca. Na pewno będę ją kupowała regularnie. Serdecznie polecam ten produkt, ponieważ może on zdziałać cuda za niewielką cenę zwłaszcza na przesuszonych włosach.

Szału nie ma

Produkt w mojej ocenie nie spełnił swoich działań, ma słabą jakość, poza tym jest wiele innych produktów, które są dużo tańsze i mimo braku zapewnień producenta spełniają więcej działań niż w opisie

najlepsza

Uwielbiam kosmetyki z awokado, wiec nie moglam sobie odmowic kupna tej odżwyki. Wyglad butelki prezentuje sie bardzo fajnie, sama barwa kolorystyczna bardzo na plus.
Odzywka ma przyjemną konsystencje i nawilża bardzo fajnie, włosy po niej są gładkie i łatwe w rozczesywaniu. Cenowo też na plus.
wygodne i wydajne opakoawanie

Nie tylko do suchych i zniszczonych włosów, ale jest jeden warunek

Odżywkę tę miałam okazję przetestować dzięki mojej Mamie, która kupiła ją z myślą o sobie. Ma suche, farbowane, a więc i zniszczone włosy. Ja mam cienkie, bez objętości i raczej zdrowe, jedynie niektóre końce są rozdwojone i lekko przesuszone.

Produkt mieści w sobie 200 ml gęstej i kremowej odżywki. Za taką pojemność przyjdzie nam zapłacić ok 10 zł. Szata graficzna i wygląd zewnętrzny jak najbardziej na plus. Kosmetyk kiedyś był szeroko dostępny w Rossmannie, obecnie z tego co widzę jest wciąż dostępny w Internecie. Zapach odżywki jest bardzo ładny. Słodki, nieco ciasteczkowy, uprzyjemnia aplikację i bardzo mi się podoba. Na moich włosach utrzymuje się jeszcze chwilę po tym, jak włosy wyschną, później się ulatnia.

Skład odżywki jest bardzo fajny. Nie znajdziemy tu alkoholu, silikonów, parafiny, ani parabenów i bardzo dobrze! Na trzeciej pozycji mamy olej/masło palmowe, później olej awokado, masło shea, glicerynę. Wszystkie te składniki mają działanie przede wszystkim zmiękczające, nawilżające i regenerujące.

Odżywka w widoczny i szybki sposób nawilża i uelastycznia włosy. Są po niej miękkie i gładkie. Trzeba być jednak bardzo ostrożnym w jej stosowaniu. Nakładana w dużych ilościach może obciążyć włosy i spowodować, że będą się szybciej przetłuszczać. Tak było w przypadku moich - cienkich, przetłuszczających się i na ogół bez objętości. Moje włosy polubiły się z nią, pod warunkiem, że nakładałam ją przed myciem. Tak stosowana okazała się być bardzo wydajna. Fajnie spisała się w roli pierwszego O w metodzie OMO. Dobrze wtedy zabezpieczyła, odżywiła i nawilżyła włosy, ale ich nie obciążyła. Jeśli używałam jej po myciu, włosy były lekko oklapnięte i bez życia.

Odżywka bardzo dobrze sprawdza się także jako baza do maseczek z olejkiem rycynowym, żółtkiem, półproduktami, skrobią ziemniaczaną itp.

Moim zdaniem to dobra odżywka, jest stworzona przede wszystkim do włosów suchych, zniszczonych i wysokoporowatych. Na takich włosach powinna o wiele lepiej się sprawdzić niż na cienkich, delikatnych i z tendencją do przetłuszczania się.

Sprawdziła się.

Jedna z pierwszych odżywek, jaką zaczęłam używać, gdy zaczęłam przykładać większą wagę do wyglądu moich włosów. Potrafi je okiełznać i wygładzić. Ma gęsta konsystencję, przez co w przypadku moich włosów jest niewydajna. Nie wystarcza na długo, przez co uważam, że cena jest trochę za wysoka. Plusem jest, że często można ją kupić na promocji.

Średnio

Niby było okej ale szału nie robi. W tej cenie są lepsze odżywki do włosów. Od odżywki oczekuję by po niej włosy zdecydowanie łatwiej się rozczesywało a tu niestety tego nie zauważyłam :/

Miłe zaskoczenie!

O ile szampony tej firmy nie lubią się z moimi włosami, ta odżywka robi na mnie dobre wrażenie! Konsystencja akuratna, nie za gęsta i nie za rzadka, dobrze się zmywa, włosy wyglądają po niej ładnie i są bardziej podatne na falowanie, zapach też milutki!

Najlepsza jaką kiedykolwiek miałam!

Mam włosy cienkie, porowate z tendencją do przesuszania i rozdwajania. Ta odżywka sprawiła, że stały się miękkie, błyszczące, nawilżone. Po jej użyciu wreszcie moje włosy wyglądały po prostu zdrowo.

Konsystencja produktu jak dla mnie idealna - nie za rzadka, ale i nie za gęsta. Czyli nie spływająca z dłoni czy włosów, ale też łatwa do rozprowadzania i wydobycia z opakowania.

Zapach obłędny. Jako fanka słodyczy uwielbiam go - jest słodki, ciut waniliowy, ciut kakaowy. Dzięki niemu aż chciało się używać tej odżywki:)

Opakowanie jak najbardziej ok. Miła dla oka szata graficzna, ciepłe kolory, no i najważniejsze - tuba do postawienia zamykana na zatrzask.

Wydajność raczej średnia, biorąc pod uwagę, że czasem po prostu dla samego zapachu używało się dużo za dużo produktu :D

Cena bardzo przystępna. Kilka zł za tę jakość to jak za pół darmo ;)

Jednym słowem POLECAM.

Trzy razy na tak!

Najlepsza drogeryjna odżywka, uwielbiam. Cudowny zapach, moje ukochane awokado oraz super miękkie, lśniące włosy. Czego chcieć więcej! Nie obciąża mi włosów, a to najważniejsze. Kocham, kocham, kocham! Nie jest niestety wydajna dla włosów długich, ale można dorwac ją za 7zl w Rossmannie!

Jedna z najlepszych! ;)

Jestem bardzo wymagająca co do odzywek ;) Włosy po niej muszą być miękkie [ta miękkość pobija wszystkie odżywki, które testowałam, a sporo ich było :D ], lśniące, sypkie, nawilżone, gładkie, nie napuszone...a ta powoduje, ze takie właśnie są ;) i to bez silikonów co jest dużym plusem ;) i do tego pięknie pachnie, cena niska, czego chcieć więcej? ;)

Z tego zapachu powinni zrobić perfumy <3

Zapach po prostu rozpieszcza zmysły :) Odżywka bardzo fajna dla posiadaczek suchych włosów, ale także dla tych które mają suche tylko końcówki, bo odżywka nie obciąża włosów :) Niesamowicie ułatwia rozczesywanie i zmiękcza włosy, stają się mięciutkie jak włosy dziecka <3 Po regularnym stosowaniu włosy są bardzie lśniące i sprężyste, nie kruszą się i są odpowiednio nawilżone :)
Jedyne "ale" mam do opakowania- trudno jest otworzyć odżywkę mając długie paznokcie i ich nie połamać :/

Klasyk

Zawsze wracam do tej odżywki. Pięknie pachnie, ładnie dyscyplinuje włosy, ułatwia rozczesywanie, łatwo się ją nakłada (nie jest bardzo gęsta przez co nie jest też bardzo wydajna). Jest łatwo dostępna. Mam do niej sentyment. Polecam!