Semilac, Extend Care 5 in 1 (Lakier hybrydowy 5 w 1)

Semilac, Extend Care 5 in 1 (Lakier hybrydowy 5 w 1)

Semilac Extend Care 5w1 to nowa, innowacyjna formuła lakieru hybrydowego od Semilac, która pielęgnuje Twoje paznokcie. 5 najbardziej pożądanych cech wzbogaciliśmy o kompleks, aż 10 wyjątkowych składników doskonale znanych z pielęgnacji skóry, włosów i paznokci takich jak biotyna, arginina, proteiny soi i pszenicy, ekstrakt z liści kapusty głowiastej, olejek z drzewa herbacianego, witamina E oraz gliceryna, treonina i seryna.
Produkt jest jednocześnie:
• bazą,
• kolorem,
• topem,
• daje możliwość nadbudowania płytki paznokcia,
• daje również możliwość jej przedłużenia nawet do 1 cm!
• NOWOŚĆ! Kompleks, aż 10 wyjątkowych składników!

Ten innowacyjny produkt może być wsparciem dla osłabionych paznokci. To także alternatywa dla żelu, dzięki której nadbudowę i przedłużenie paznokci wykonuje się w prostszy sposób. Idealny dla początkujących użytkowniczek, jak również dla bardziej zaawansowanych, które mają potrzebę nadbudowy lub przedłużenia paznokci. Z Semilac Extend Care 5w1 stworzycie manicure hybrydowy jeszcze szybciej i oszczędniej, a piękną stylizacją będzie można się cieszyć nawet do 21 dni!

Występuje w 11 kolorach:
813 Pastel Pink
815 Delicate Mocca
816 Pale Nude

Stosowanie
Nakładanie lakieru Semilac Extend Care 5w1 jest łatwe i przyjemne – nie będzie stanowić problemu nawet dla osób dopiero zaczynających przygodę ze stylizacją paznokci. Semilac Extend Care 5w1 stosujemy jako jeden produkt o 5 właściwościach lub jako bazę – np. przy stylizacji french. Produkt ma delikatnie rzadszą konsystencją niż klasyczna Semilac Extend Base. W związku z tym zalecamy utwardzanie nałożonej warstwy Semilac Extend Care 5w1 bezpośrednio po jej aplikacji. Obejrzyj nasz tutorial z przedłużania paznokci tym produktem - https://www.youtube.com/watch?v=bIinnlefNNU

Czas utwardzania:
• Lampa UV LED 24 W – 60 sek.
• Lampa UV LED 36 W – 30 sek.
• Lampa UV LED 48/24 W – 30-60 sek.
• Lampa UV 36 W – 120 sek.

nabłyszczające, odżywcze
Efekt
brokatowe, naturalne
lakiery hybrydowe, preparaty do przedłużania paznokci

NAJLEPSZY!

Lakier mam w dwóch kolorach: delicate pink i delicate mocca. Od kilku lat bardzo dobrze mi się sprawdza. Jest dość gęsty, ale łatwo się nim maluje. Kolor delicate pink daje przepiękny efekt na paznokciach, według mnie wyglądają tak bardzo świeżo i naturalnie. Ponadto super jest to, że w jednym lakierze mamy wszystko i nie potrzeba bazy ani topu. Chętnie wypróbuje lakier również w innych kolorach bo myślę, że wszystkie są piękne!

Ma gęstą konsystencję, nie spływa, nie odpryskuje.

Lakier zamknięty jest w czarnej butelce o pojemności 7ml, ma gęstą konsystencję, nie spływa, nie odpryskuje. Lakier ma tak śliczny kolor, bardzo dobrze kryje całe paznokcie. Nakładam dwie warstwy, bardzo szybko schnie i utrzymuje się na paznokciach ok 2 tygodni.

Szybki manicure hybrydowy

Semilac Extend Care 5w1 to lakier hybrydowy, który skraca nam czas w tworzeniu manicure hybrydowego.
Produkt zamknięty jest w czarnej butelce ze srebrną nakrętką o pojemności 7ml.
Dostępny jest w wielu kolorach, miałam okazję używać kilku z nich.
Lakier ma gęstą konsystencję, pomaga to w przedłużaniu i nadbudowie paznokci.
Nie spływa na skórki, stylizacja utrzymuje się nawet 3 tygodnie. Nic nie odpryskuje, nie pęka itp. Dodatkowo produkt został wzbogacony składnikami, które wpływają na poprawę naszych paznokci.
Produkt idealny na szybką stylizację hybrydową.

Fajny lakier

Posiadam już kilka tych lakierów w różnorodnych odcieniach. Są one u mnie podstawą w robieniu pedicure, gdyż zabiera to bardzo mało czasu. Mam trochę problem z nakładaniem bo lakier jest bardzo gęsty. Muszę nakładać mniej i powoli rozprowadzać. Zbyt duża ilość lakieru powoduje wylewanie się na boki i nieestetycznie wygląda. A więc sprawdza się tu zasada im mniej tym lepiej. Ja nakładam zawsze 3 warstwy bo mam cienkie paznokcie. To samo robię w przupadku stóp. Poza tym uważam że trzy warstwy fajnie wydobywają kolor niż w przypadku jednej. Polecam bardzo udane produkty.

3x tak

Wróciłam do robienia pazkokci po kilku miesiącach przerwy.

PEDI
Zaczęłam od stóp i tutaj zaczęły się wyzwania. Trudno nabrać mało produktu na pędzelek, dlatego potem lakier spływał i zalewał skórki chciaż sam produkt jest całkiem gęsty. Myślę, że trzeba nim pracować dość szybko, ale można się przyzwyczaić. Po odpowiednim przygotowaniu skórek i zmatowieniu paznokcia pedicure jest niezniszczalny i fajnie wzmocnił płytkę. Wytrzymał prawie 2 miesiące. Pewnie mógłby dłużej, ale nie dało się już patrzeć na odrosty.

MANI
Przedłużanie na formie robiłam może 5 razy w życiu i muszę powiedzieć, że tutaj pracuje się nim fajnie. Jak na mój brak doświadczenia jestem zadowolona z efektu. Ponownie pojawił się problem z zalewaniem, ale jakoś wybrnęłam.
Lakier ma tak śliczny kolor, że nie chciałam go zamalowywać. Krycie jest całkiem niezłe. Nie lubię grubych warstw, więc obawiałam się prześwitów, ale jest naprawdę ok.

*na zdjęciu z matowym topem

Super produkt

5w1 to produkt, którego szukałam od dawna. Na co dzień nie mam tyle czasu by zrobić sobie paznokcie stosując każdy produkt osobno a dzięki 5w1 zajmuje mi to dosłownie chwilkę. Jestem pozytywnie zaskoczona trwałością, kolory delikatne takie jakie lubię, wersja care dodatkowo je pielęgnuje. Polecam.

Produkt paznokciowe "must have"

Lakiery 5w 1 zawsze traktowałam sceptycznie aż do momentu kiedy przetestowałam lakiery o tej formule z Semilac. Jest to naprawde świetny produkt, warty swojej ceny. Zapewnia nam przede wszystkim szybką stylizację o pięknych kolorach, jest bardzo trwały i łatwy w aplikacji. Polecam zwłaszcza dla kobiet zapracowanych ,które mają mało czasu ale również dla tych które cenią swój czas. Dodatkową zaletą jest łatwość w nakładaniu, mają idealną gęstość i można nimi nawet przedłużyć paznocie. Jestem pozytywnie zaskoczona

Wykorzystała: kilka próbek

Rewelacja

Z czystym sumieniem polecam ten produkt ;) Od kąd zaczelam uzywac bazy moje paznokcie staly sie twarde, stylizacja z baza trwa naprawde długo, ma przepiękny kolor, którego nie trzeba malować ;)

Lakier hybrydowy

804 lakier 5in1 jest do lakier, który umożliwia szybkie zrobienie paznokci. Ich podstawowymi zaletami, które skradły moje serce jest szybkość, nadbudowa i przedłużenie oraz śliczny i delikatny kolor.

HIT

Lakiery 5w1 to zdecydowanie mój hit!
Baza, top, kolor, przedłużenie i nadbudowa w jednym to jest to, czego potrzebuję podczas robienia hybryd.
Posiadam wiele kolorów 5w1 i chcę mieć ich pełną kolekcję. Każdy kolor bardzo mi się podoba, są to kolory jasne, pastelowe i bardzo delikatne.
W zależności od oczekiwanego efektu nakładam 1 lub 2 warstwy, utwardzam i mam gotowe paznokcie! Super!

Wykorzystała: kilka próbek

Uwielbiam oraz posiadam całą kolekcję lakierów 5w1. Zapewniają szybki oraz trwały manicure hybrydowy. Kolory delikatne oraz pastelowe- czyli takie jakie uwielbiam. Z niecierpliwością czekam na nowe kolorki

Świetny produkt

Baza 10w1 to najlepszy produkt jaki miałam do tej pory. Zawiera w sobie m.in bazę, kolor,top plus witaminy, które dodatkowo odżywiają naszą płytkę paznokcia. Cieszę się z takiej alternatywy, ponieważ nie zawsze mam czas spędzać przy moim manicure cały wieczór więc ten produkt to spora oszczędność czasu.
Bazy mają piękną linie kolorystyczną, każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam każdemu!