Material Girl, On My Lilo For Leo Body Fragrance (Mgiełka do ciała `Mango i dalia`)

Mgiełka do ciała marki Material Girl to wiele wariantów zapachowych do wyborów. Piękne i modne dziewczęce opakowania i zapachy, które otulają ciało.

mgiełki do ciała
uzupełnienie perfum, zapachowe
nie pozostawiająca plam, zapachowa
w sprayu
normalna

Ładny, lekki zapach.

Mgiełkę od Material Girl zakupiłam podczas zwyczajnych zakupów w Action. Uwielbiam ten sklep, bo często spotykam w nim i kupuję różne perełki. W taki sposób trafiłam na tą mgiełkę za 8,99 złotych. Patrzyłam i w innych miejscach potrafi ona kosztować o wiele więcej .
O samej tej marce wcześniej nie słyszałam ani o ich mgiełkach, a ja bardzo lubię zapachowe mgiełki i bardzo często ich używam.

Mgiełka bardzo ładnie pachnie i faktycznie wyczuwam tutaj mango, ale dalie praktycznie wcale. Zapach jest bardzo świeży, leciutki który idealny jest na okres wakacyjny i ciepłe dni. Ma bardzo ładne opakowanie sugerujące okres wakacyjny. Jest opakowanie również solidne, trwałe z bardzo dobrym atomizerem. Pojemność 200 ml. Mgiełka jest dość wydajna. Posiada kolor, ale nie brudzi ubrań ani nic.

Zapach nie trzyma się zbyt dobrze na skórze, na ubraniach trochę dłużej. Nie zauważyłam, by podrażniała ta formuła mgiełki skórę, czy wysuszała, wręcz przeciwnie lekko koi. Mi trwałość słaba jej nie przeszkadza, nie mam problemu z dokładaniem i bardzo lubię jak chociaż na chwilę mgiełka otuli moje ciało i zapach poprawi humor. :) Nieraz taki produkt ratuje bardzo trudny i ciężki dzień. :) A poza tym fajnie w takie upały fajnie otulić się fajną mgiełką zapachową.