Lierac, Arkeskin, Nuit Fluide Nutri-Redensifiant (Odżywcza emulsja przywracająca gęstość na noc)

Kategoria
Marka

Jedwabista, intensywnie odżywcza konsystencja o relaksującym zapachu magnolii odświeża i ujędrnia skórę. Zawiera w 96% składniki pochodzenia naturalnego.

Wskazania
Pielęgnacja skóry z oznakami starzenia się hormonalnego.
Działanie
aktywuje regenerację i odnowę komórek
regeneruje i przywraca gęstość
wygładza i przywraca elastyczność
wypełnia zmarszczki
Stosowanie
Nakładać wieczorem na skórę twarzy i szyi.

na noc
dojrzała, sucha
ujędrniające, natłuszczające, łagodzące, liftingujące, przeciwzmarszczkowe
z pompką
Wiek
50+

Lekki, wonny i przyjemny w aplikacji, a superodżywczy w działaniu nocny odmładzacz – w uroczym, eleganckim flakoniku z pompeczką i - w masce kanibala Hannibala Lectera

Markę Lierac wręcz uwielbiam za wspaniałe efekty działania rozkosznych w aplikacji dermokosmetyków na mojej trudnej, mieszanej, z okresowymi niedoskonałościami, wrażliwej, dojrzałej cerze (40+), natomiast są to niestety produkty bardzo drogie, i zdarzało mi się je tylko czasem kupować wyłącznie w trakcie aptecznych akcji promocyjnych. W taki też sposób nabyłam odżywczą emulsję przywracającą gęstość na noc Arkesin, o której wręcz marzyłam przez wiele miesięcy od kiedy zachwycił mnie balsam do ciała z tej linii (również rekomenduję w odrębnej recenzji), w wyjątkowo korzystnej cenie ok. 60 zł (za 50 ml), jakimś cudem obniżonej ze standardowej, w zależności od apteki, przekraczającej nawet próg 120 zł.

Arkeskin to seria do pielęgnacji cery oraz skóry ciała dla Kobiet w okresie okołomenopauzalnym, gdyż dzięki swoim składnikom – w opiniowanej emulsji na noc w 96% pochodzenia naturalnego: nasionom lnu – regenerującym i poprawiającym gęstość, cykorii – wygładzającej i przywracającej elastyczność, biopeptydowi – pobudzającemu skórę do regeneracji i odnowy, oraz kwasowi hialuronowemu – wypełniającemu drobne zmarszczki i linie - zwalcza problemy dojrzałej cery związane z utratą jędrności.

Menopauzy jeszcze nie mam, jej przyszłe nadejście mnie szczególnie nie martwi (niepotrzebnie obrosła w absurdalne, demoniczne tabu, gdyż Kobiety wcale po niej nie brzydną, tylko mogą w końcu poszaleć z seksem bez strachu o antykoncepcję), natomiast pomimo tak ignoranckiego podejścia mam świadomość zarówno upływu czasu, jak i grawitacji, i staram się jednak stosować antystarzeniową pielęgnację, do której produkty Lierac Arkeskin są idealne – bardzo skuteczne, a do tego bosko rozkoszne.

Emulsję nocną umieszczono – jak perfumy - w ładnym skromną urodą, szklanym, cylindrycznym flakoniku pudrowej barwy, zwieńczonym złocistym mocowaniem z białą, zgrabną pompeczką o małym "dzióbku", idealnie dawkującą półpłynny lotion (co bardzo podwyższa jego wydajność), a zabezpieczoną dodatkowo przed dostępem powietrza nasadką, jako żywo imitującą maskę Hannibala Lectera z m.in. "Milczenia owiec" Thomasa Harrisa (przy okazji polecam całą kultową serię – zarówno powieści, jak i ich wyjątkowo udane ekranizacje). Czad!

Wspomniana półpłynna, jedwabiście lekka, a jednocześnie odczuwalnie treściwa konsystencja emulsji szybko się wmasowuje i natychmiast całkowicie wchłania w cerę, zapewniając od razu poczucie odświeżenia, oraz porządnego nawilżenia i odżywienia.

Towarzyszy temu śliczny, bardzo delikatny aromat magnolii, przy czym ostrzegam, że początkowo kosmetyk bucha przez moment nie aż tak ładnymi, bo lekko laboratoryjnymi nutami, co przy pierwszej aplikacji mnie wręcz rozczarowało, ale po kilku minutach aromat emulsji jest wręcz perfumeryjny, choć bardzo subtelny – relaksuje, a nie męczy.

Kosmetyk działa już od momentu nałożenia natychmiast odczuwalnie nawilżając i łagodząc cerę. W moim przypadku pamiętam, że już po jednej nocy emulsja zniwelowała u mnie drobne plamki niedoskonałości na skórze, idealnie ją wygładzając. Przy stosowaniu tego kosmetyku stan cery bardzo szybko, dostrzegalnie się poprawiał – wyglądała zdrowo, promiennie, gładko, w zasadzie przestały się pojawiać niedoskonałości i nie było widać drobnych linii zapowiadających zmarszczki.

Gorąco polecam – nie tylko dojrzałym Damom - ten wspaniały – skuteczny i sensualny kosmetyk do nocnej pielęgnacji cery.

Odżywcza, a zarazem lekka emulsja na noc.

Odżywcza, a zarazem lekka emulsja na noc marki Lierac Paris Arkeskin to kolejny produkt tej francuskiej marki, który stosuje i recenzuje na Wizaż.
Opakowanie to szklany flakon z wygodną i higieniczną pompką.
Zapach jest bardzo ładny, sprawia, że produkt używa się przyjemnie.
Emulsja doskonale nawilża skórę, daje uczucie ulgi, odżywania, skóra odzyskuje sprężystość.
Produkt wydajny.
Polecam szukać go w aptekach w atrakcyjnych zestawach 1+1 gratis ;).

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Emulsja przeciwstarzeniowa na noc

Otrzymałam próbkę produktu marki Lierac Arkeskin na noc od dermokonsultantki. Mimo tego że moja skóra nie jest jeszcze w okresie menopałzalnym uważam że to naprawdę fajna emulsja.

Ma lekką konsystencję ale zostawia film ochronny, idealny dla osób z skórą normalną, mieszaną i suchą.

Emulsja zawiera ekstrakt z nasion lnu i cykorii które przywracają gęstość i elastyczność.
Posiada także w swoim składzie mikrokapsułowany kwas hialuronowy o działaniu nawilżającym.
Emulsja regenerująca ładnie wygładza cerę i ma przyjemny zapach.

Wniosek jest jeden kremy dobieramy do potrzeb skóry a nie do wieku.