Ewa Schmitt, Turban satynowy dzienny

Ewa Schmitt, Turban satynowy dzienny

Turban wykonany ze sztucznego jedwabiu idealnie sprawdzi się podczas codziennego użytkowania. Niezwykle lekki i komfortowy. Chroni włosy przed puszeniem, łamaniem i plątaniem się. W przypadku włosów kręconych pomaga zachować sprężystość i skręt loków. Doskonały na dzień jako modne uzupełnienie stylizacji.

inne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 4

Super na co dzień

Kupiłam do przetestowania wszystkie satynowe turbany od Ewy Schmitt, i wszystkie super zdają egzamin!
Mam wysokoporowate loki 3a z kilkoma pasmami 2c, więc takich czepków używam często - do spania i do czilowania w domu. Mam tendecję do mega puszenia włosów więc polecam każdej kręconowłosej do korzystania z takich produktów!

Do spania używam innego czepka z gumką, bo najlepiej trzyma mi się na głowie przez całą noc, a ten zakładam jak wracam do domu i wiem że będę gdzieś ocierać głowę.

Jest lekki, wyszyty satyną z zewnątrz i wewnątrz co jest super ważne. Od razu mówię - nie da rady pomieścić długich włosów. Ja mam takie nie przekraczające linii ramion i jest w porządku. Nie powoduje żadnego dyskomfortu, nie swędzi od niego głowa, bardzo wygodnie sie trzyma przez cały czas. Nie polecam do zakładania na noc jeśli lubicie się we śnie wiercić jak ja ;D

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 3

Daje Vibe wakacji

Turban kupiłam bo zaczęłam świadomą pielęgnację ze swoimi kręconymi włosami, na YT słychać dużo by chronić włosy nocą, więc miał służyć jako czepek ochraniający włosy przed ścieraniem się na poduszce. Design jest ogólnie w bardzo ładnych kolorach, faktycznie śliski materiał.
Mam problem z gumką, nie trzyma stabilnie i zjeżdża się z włosów a turban nie zbyt Dobrze trzyma, ale też nie ściska a mam dużą głowę.