OnlyBio, Body in Balance, Żel pod prysznic kokosowy

OnlyBio, Body in Balance, Żel pod prysznic kokosowy

Żel pod prysznic naturalna formuła z masłem kokosowym. Żel pod prysznic Kokos to nasz sposób na odżywioną, gładką skórę. Zacznij swoją świadomą pielęgnację skóry z Body in Balance!

Kiedy stosować żel pod prysznic?
Zawsze, gdy masz ochotę na aromatyczny prysznic, który odpręży i zrelaksuje Twoje ciało.

Co odżywia?
Zawarte w formule masło kokosowe nawilża i regeneruje, pozostawiając skórę odżywioną i gładką.

Jak pachnie?
Zmysłowy zapach kokosa wprowadzi Cię w znakomity nastrój i otuli swoją słodyczą!

Be body positive!
Akceptacja siebie to w Body in Balance fundament. Nie wstydź się swojego ciała! Doświadczaj w pełni siebie w swojej skórze, niezależnie od rozmiaru.

Jesteś piękna, bo jesteś!

w żelu
normalna, sucha
żele pod prysznic
łagodzące, relaksujące / aromaterapeutyczne, oczyszczające
z pompką

Uwielbiam

Spora butelka z pompką z niebiesko-brzoskwiniową szatą graficzną świetnie wygląda na półce. Żelowa konsystencja, która dobrze się pieni i obłędny zapach kokosa, który nie jest sztuczny umila aplikację i daje chwilę relaksu, spokoju i domowego spa. Sam zapach zostaje z nami na skórze jeszcze po umyciu i cudownie odpręża. Formuła jest wegańska, a 98% składników jest pochodzenia naturalnego w tym masło kokosowe, które nawilża, regeneruje i odżywia, a także betainę i glicerynę. Żel świetnie oczyszcza skórę sprawiając, że jest gładka i miękka w dotyku. Cudownie regeneruje skórę, a dodatkowo odżywia i nawilża ją, dzięki czemu nie jest sucha. Wydajność jest raczej standardowa. Jeden z lepszych żeli jakie miałam okazję poznać. Uwielbiam.

Delikatny żel o ładnym zapachu

Kupiłam ten żel spontanicznie, przed wyjazdem na wakacje. Skusił mnie zapach kokosa, który uwielbiam! I tu się nie zawiodłam, żel pachnie obłędnie, zapach utrzymuje się na skórze jeszcze przez jakiś czas. Niestety nie jest to najbardziej wydajny produkt jaki miałam.

Obłędny zapach

Zawsze podchodziłam do żeli pod prysznic, jak do zwykłego mydła - ma po prostu myć. :D ten żel dostałam od chłopaka i po prostu zapach mnie uwiódł. Pachnie mega długo, nie tylko podczas samego używania. Jest trochę drogi, ale na szczęście wydajny. Polecam mega!!!

Rewelacyjny

Według mnie najlepszy żel pod prysznic od Only Bio. Zapach kokosa podczas kąpieli jest bardzo naturalny i intensywny, ale po spłukaniu zapach staje się subtelny. Skóra po kąpieli jest delikatna i nawilżona.

Uwielbiam !

Uwielbiam zapach kokosa więc gdy zobaczyłam też żel od razu postanowiłam go kupić ! Ah ten zapach - cudowny ! Żel zamknięty jest w plastikowej butelce z pompką dozująca co zdecydowanie pozywtynie wpływa na niego użytkowanie . Żel delikatnie a zaraz skutecznie oczyszcza skórę pozostawiając piękny zapach kokosa. Jest bardzo wydajny , bardzo dobrze się pieni oraz spłukuje. Skóra po użyciu jest gładka w dotyku oraz odżywiona.

Świetny

Muszę przyznać, że ten żel to prawdziwa uczta dla zmysłów. Zaczynając od przepięknego opakowania, które przyciąga uwagę, po wygodną pompkę dozującą. Zapach jest naturalny i długo utrzymuje się po kąpieli. Żel łatwo się rozprowadza i dobrze pieni, a skóra po nim jest nie tylko czysta, ale i nawilżona.

Wytrawny kokos bez nuty słodkości i przyjemności stosowania.

Z serii kokos tej marki miałam okazję stosować balsam do ciała, który był całkiem dobrym kosmetykiem, niestety nie zadowolił mnie pod względem zapachu. W przypadku żelu pod prysznic jest taka sama sytuacja.

Żel znajduje się w dużej butelce wykonanej z transparentnego brązowego plastiku, Posiada ona wygodną pompkę dozującą z blokadą. Pompka przez cały czas działa bez zarzutu i dozuje odpowiednią ilość kosmetyku, nie pluje nim ani się nie zapowietrza. Na butelce znajduje się etykieta w cieniowanym niebiesko-żółtym kolorze z charakterystycznym logo producenta oraz drużyn srebrnym napisem kokos. Na tylnej części znajdziemy szczegóły informacje dotyczące zawartości składników aktywnych, przeznaczenia sposobu stosowania. Pojemność duża - 400 ml.

Konsystencja jest żelowa, bezbarwna, dobrze trzyma się w dłoni i nie z przecieka przez palce.
Zapach to dla mnie zupełnie rozczarowanie, identycznie było przy balsamie do ciała. Kokos jest tu bardzo słabo wyczuwalny, w dodatku jest wytrawny, bez żadnej słodkości. Nie jest to zapach który uprzyjemnią i mi stosowanie tego kosmetyku.
Skład zawiera delikatniejsze środki myjące, glicerynę, olej kokosowy, witaminę E, kumaryne.

Żel dobrze się pieni, sprawdza się użyty bezpośrednio na dłoń, ale również z gąbką i myjką które jeszcze bardziej zwiększają jego właściwości pieniące. Ciało oczyszcza w odpowiedni sposób pozostawi je odświeżone, wygładzone i przyjemne w dotyku. Nie występuje żadne uczucie ściągnięcia, nie ma żadnych podrażnień ani przesuszeń skóry.
Kosmetyk jest bardzo wydajny, a duża pojemność opakowania sprawia że cena około 18 zł jest całkiem okej, oczywiście o ile komuś przypasuje zapach.

Podsumowując produkt robi wszystko to co taki kosmetyk powinien jednak zapach zupełnie do mnie nie przemawia i nie kojarzy mi się z apetycznymi nutami kokosa. Nie przepadam za nimi nie zakupie go ponownie.

Kokosowa rozkosz w kąpieli

Uwielbiam zapach kokosa, więc nie mogłam przejść obojętnie obok tego żelu pod prysznic, zwłaszcza gdy widzę że ma dobry skład.

Zacznijmy od opakowania, które przyciąga wzrok jak magnes. Jest kolorowe, błyszczące a etykieta napisana czytelnie i z chumorem. Bardzo mi się to podoba.
Butelka jest Plastikowa, ciemno-brązowa, widać przez nią ilość zużywanej konstrukcji co pozwala monitorować kiedy żel się kończy.
Pompka dobrze dozuje odpowiednią ilość produktu i nie zacina się.

Konsystencja jest średnio-gęsta, przezroczysta o cudnym słodkim zapachu kokosa. Bardzo lubię takie słodkości, które mnie odprężają. I choć wieczorem nie jadam słodyczy to chociaż zasmakuje sobie słodkiej kąpieli pod prysznicem.
Formuła zawiera 98% składników pochodzenia naturalnego.

Efekty:
Żel dobrze się pieni, skutecznie oczyszczając przy tym skórę z wszelkich zanieczyszczeń.
Jest łagodny dla skóry, nie wysusza jej ani nie podrażnia.
Pozostawia skórę odpowiednio nawilżoną, miękką, gładką i cudownie otuloną słodkim zapachem.
Zapach ten towarzyszy mi przez pewien czas po kąpieli, co bardzo mi się podoba.
Jest to naprawdę dobry żel do codziennego użytku, który nie narusza bariery ochronnej skóry.

Bardzo przyjemny kokosowy żel

Żel marki OnlyBio przyjemnie mnie zaskoczył. Jego opakowanie wpadło mi w oko, a zawartość okazała się bardzo kokosowa.
Żel nie tylko pięknie pachnie kokosami, ale jego zapach utrzymuje się jeszcze długo po prysznicu. Konsystencja jest średnio gęsta, jak dla mnie w sam raz. Produkt jest wydajny i dobrze się pieni. Skóra po nim jest przyjemna w dotyku i dobrze nawilżona. Ten żel po prostu relaksuje i daje przyjemność z rytuału kąpieli.
Podoba mi się także wygodna pompka dozująca.
Żel pod prysznic OnlyBio ma u mnie same plusy.

Uwielbiam

Piękny kokosowy zapach który się nawet utrzymuje, idealna konsystencja, dobrze się pieni, urocze opakowanie. Przede wszystkim dobry, krótki skład. Wygląda ładnie w łazience po skompletowaniu innych kosmetyków Onlybio. Uwielbiam te żele od Onlybio! Łatwo dostępne w Rossmannie, często w promocji.

Lubisz kokos? Tu go nie znajdziesz.

Lubię kokos. Kokosanki, Bounty, kremy, masło kokosowe, oleje... Używany wewnętrznie i zewnętrznie. Tu kokosa brak - jest zapach chemii który nijak się ma do gourmetowych aromatów kokosa z perfum, naturalnego oleju kokosowego czy wody kokosowej.

Nie rozumiem jak w dzisiejszych czasach, kiedy wszystkich aromatów i ingrediencji producenci mają do wyboru naprawdę multum, wygrywa coś takiego - to jak porównać wanilię Bourbon do waniliny...

Działanie super - żel nie wysusza skóry, super się pieni, łatwo spłukuje.
Ale nie mam przyjemności z jego używania. To samo w przypadku wersji migdałowej - zapach jak tanie kruche ciastka z PRL udające włoskie amaretti.

kokosove love :)

żel kupiłam w Rossmannie na promce - skusił mnie piękny zapach kokosa, który nie jest sztuczny, jak się czasem zdarza w takich produktach :)

Na plus:
+ zapach!!!!
+ cena
+ wydajność
+ nawilża lekko, nie wysusza :)
+ doznanie dla zmysłów :)

Na plus estetyczna butelka, która ładnie się prezentuje na półce :)