OnlyBio, Lovely Mommy, Olejek przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży i po porodzie

Specjalistyczny olejek do ciała opracowany został z myślą o wymagającej skórze kobiety w ciąży. Formuła naturalnego pochodzenia, bogata w roślinny skwalan, olejek ze słodkich migdałów, olejek z awokado i słonecznikowy, głęboko nawilża i wygładza naskórek, wzmacnia go i przyspiesza regenerację. Składniki naturalnego pochodzenia skutecznie poprawiają elastyczność i napięcie skóry, zabezpieczając ją przed pojawieniem się rozstępów i redukując te istniejące. Olejek zapewnia przyjemną aplikację i szybko się wchłania, a regularne stosowanie zwiększa odporność skóry na rozciąganie. Produkt przeznaczony dla kobiet po 3. miesiącu ciąży, po porodzie, a także dla karmiących piersią.

Wskazania: olejek polecany do codziennej pielęgnacji skóry ciała dla kobiet w ciąży i po porodzie w celu zapobiegania/redukcji rozstępów oraz ujędrnienia skóry.

pielęgnacja ciała
natłuszczające, uelastyczniające / na rozstępy
oliwka / olejek
normalna, sucha

Mało wydajny

W porównaniu z olejkami Bio Oil czy z Tołpy ten jest zdecydowanie gęstszy, a przy tym mniej wydajny. Opakowanie też jest mniejsze, szybciej mi się zużywa. Dodatkowo ciemna buteleczka nie utrudnia rozpoznanie ile tego produktu rzeczywiście nam zostało. Olejek zamknięty jest w butelce na klik, więc nic nie powinno nam się wylewać, aczkolwiek jak go nie przewoziłam nigdzie. Jeśli chodzi o działanie to delikatnie pachnie, nawilża skórę, ja używam głównie na brzuchu w ciąży. To końcówka 8. miesiąca, a rozstępów nadal nie ma. Myślę, że wcześniej stosowane olejki oraz ten dają radę podtrzymać skórę w dobrej kondycji, ale w czasie ostatnich tygodni zobaczymy na ile sobie poradziły, szczególnie ten. Liczę, że do końca ciąży połowa buteleczki tego produktu raczej nie wystarczy. Gdybym miała wybierać ponownie to raczej wzięłabym inny olejek. Ten kupiłam dlatego, że był w promocji w Rossmanie.

Jestem zadowolona

Mimo, że mam dopiero 21 lat, to rozstępy pojawiają się w każdym wieku. Od kilku tygodni stosuje ten produkt. Nowe rozstępy, które się pojawiały zaczęły robić się słabsze. Ten olejek mi bardzo pomógł. Stosuję go codziennie 2 razy, rano i wieczorem. Z całego serca polecam ten produkt każdej kobiecie, która zmaga się z rozstępami.