Yope, Ultradelikatny szampon do wrażliwej skóry dzieci `Łatwe mycie`

vanitysklep.pl
Średnia ocena: 4.86/5

Hebe
zobacz więcej ofertzwiń

Naturalny ultradelikatny szampon do wrażliwej skóry dzieci – wprost stworzony do przekonania małych sceptyków, że mycie głowy jest OK. Tworzy miękką, łagodną pianę, która szybko się nie spłukuje. Nie podrażnia oczu i jest łagodny dla skóry – koniec ze szczypaniem. Uroczy miś zachęci do regularnego używania.

Znajdziesz w nim:
• Naturalny kompleks składników aktywnych Vegequat – tworzony na bazie protein z pszenicy, który dba o wrażliwą skórę dziecka i wzmacnia jej naturalną barierę ochronną,
• Inulina i sok z aloesu – koją i intensywnie nawilżają skórę głowy i włosy na całej długości,
• Sorbitol – jeszcze bardziej nawilży włosy,
• Masło murumuru – chroni przed działaniem czynników zewnętrznych,
• Ekstrakt z soi i jemioły – łagodzą podrażnienia.

Wszystko dla lekkich, czystych głów i zadowolonych dzieciaków – EASY WOW!

Po umyciu włosów polecamy użyć odżywki w wygodnym sprayu Łatwe rozczesywanie, która pomoże rozczesać niesforne kosmyki.
Kosmetyk przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

hipoalergiczna
z pompką
normalna, sucha
szampony dla dzieci
nawilżające, ochronne, oczyszczające, pielęgnujące

Najlepszy!

Mycie włosów u mojego dziecka to był istny koszmar. Mimo zapewnień producentów różnych szamponów zawsze szczypały w oczy. Postanowiłam zakupić szampon Yope. Ma bardzo dobry skład, a moje dziecko ma suchą, wrażliwą skórę wiec jest to dla mnie bardzo ważne. I jestem bardzo miło zaskoczona. Szampon jeżeli się dostanie do oczu to nie szczypie. Konsystencja jest odpowiednia, ani rzadka ani gęsta, taka w sam raz i do tego dobrze się pieni. Włosy po umyciu są nawilżone, błyszczące, przyjemne w dotyku. Butelka z pompką jest bardzo wygodna. Do tego szapomn jest bardzo wydajny. Na ogromy plus zasługuje zapach, który utrzymuje się na włosach kilka dni (myjemy co 3-4 dni głowę i do tego czasu włosy pachną). Zapach jest bardzo przyjemny, słodki ale nie przesłodzony.
Na uwagę zasługuje grafika na butelce, która podoba się dzieciom ale i mi :) jest wesoła, kolorowa, przyjemna dla oka.

Sztosik

Ten szampon to sztos wśród szamponów dziecięcych. Ma świetny skład, jest bardzo delikatny, świetnie się pieni, super rozprowadza, a zapach... utrzymuję się przez kilka kolejnych dni na włosach! Jest to pierwszy szampon, który tak długo potrafi utrzymać zapach na włosach.

Dzięki opakowaniu z pompką aplikacja jest banalnie prosta, nie mam zastrzeżeń do pompki, działa i się nie zacina. Po umyciu włosy sa miękkie i łatwo się je rozczesuje. Szampon nie szczypie dzieci w oczy, nie podrażnia skóry głowy.

Dobrze się spłukuje, mimo dużej ilości piany.

Polecam z czystym sercem.

Ciasteczko do schrupania

Marka Yope słynie z przepięknych zapachów i tutaj jest tak samo. To co określa ten produkt to cudowny, słodki zapach - w samraz do schrupania. Czuć go jeszcze długo po umyciu włosów.
Podoba mi się opakowanie kosmetyku bo jest z pompką dzięki czemu łatwo i szybko nabrać odpowiednią ilość do mycia włosów dziecka. Szampon bardzo dobrze się pieni a po użyciu włosy są miękkie i przyjemne. Kosmetyk spełnia swoją rolę- jestem zadowolona.

Cudowny słodki zapach ciasteczek i dużo dużo delikatnej piany - przewaga humektantów i protein - czasami włosy potrzebują po nim dociążenia

Szampon kupiłyśmy z córeczką po tym, jak zakochałyśmy się w sprayu do rozczesywania włosów. Odpowiada za to cudowny słodki zapach ciasteczek, przeuroczy miś na etykiecie oraz działanie. W szamponie spodziewałyśmy się tego samego i nie zawiodłyśmy się.

Opakowanie z pompką działa bez zarzutu. Szampon jest bardzo wydajny. Nauczyłyśmy się spieniać w kubeczku jedną pompkę i tyle wystarcza, bo szampon generuje bardzo dużo delikatnej piany. Rzeczywiście łatwo się spłukuje, nie szczypie w oczy i nie podrażnia skóry głowy.

Co do działania na włosy, u mojej córeczki, która ma cienkie i delikatne włosy, czasami lekko je puszy i wtedy jest większy problem z rozczesaniem. W takie dni musimy je dociążyć jakąś emolientową odżywką bez spłukiwania. Jednak w większości proteinowo-humektantowy skład jej służy. W tandemie ze sprayem z tej samej linii pachnie po kąpieli jak ciasteczko do schrupania :)