Soraya, I Love Serum, Serum normalizujące do cery tłustej i mieszanej

Soraya, I Love Serum, Serum normalizujące do cery tłustej i mieszanej

Hebe
Średnia ocena: 4.63/5

PROSTY SKŁAD, SUPER MOC Kochasz serum? Bo my tak!

Proste składy, podane wprost stężenia, skuteczne i mega znane składniki aktywne, konkretne działanie na konkretne problemy skóry, a do tego przeurocze tęczowe opakowanie, sensoryczne formuły i wygodna forma dozowania w szklanej pipetce. Jeśli szukasz właśnie tego i jesteś posiadaczką cery tłustej lub mieszanej, która potrzebuje normalizacji, redukcji błyszczenia, wygładzenia i poprawy wyglądu - trafiłaś w 10.

Niacynamid (8%) – pochodna witaminy B3, znany również jako witamina PP. Jest silnym antyoksydantem oraz substancją pozytywnie wpływającą na stan cery trądzikowej. Reguluje pracę gruczołów łojowych i zmniejsza wydzielanie sebum. Działa także na melanocyty, zapobiegając powstawaniu przebarwień i ujednolicając koloryt cery. Doskonale wygładza cerę, poprawia jej kondycję i wygląd.

Betaina salicylowa – łączy w sobie przeciwbakteryjne działanie kwasu salicylowego z nawilżającą aktywnością betainy, wspomaga redukcję zaskórników i wygładza, przyczyniając się do stopniowej poprawy stanu skóry tłustej i problemowej.

serum
tłusta, mieszana
regenerujące, na rozszerzone pory, antybakteryjne, przeciwzapalne
z pipetą

dobrze działająca tanioszka

Serum Soraya to dobra i tania propozycja dla osób borykających się z tłustą lub mieszaną skórą albo też z niedoskonałościami.
Mi słuzyło doraźnie, kiedy pojawił się jakiś wysyp.

Ma żelową formułę, która dość szybko i dobrze się wchłania. Dobrze aplikować je na wilgotną skórę. W widoczny sposób ją wycisza i pomaga łągodzić stany zapalne.

Ma prawie niewyczuwalny, nautralny zapach. Szklaną pipetkę i plastikową buteleczkę. To tani i dość wydajny produkt, który polecam.

Miłe zaskoczenie+ efekty

Kupiłam w Rossmann po taniości bo było przecenione ze względu na zniszczone opakowanie (papierowe). Po 3 tygodniach widzę efekty. Najpierw skóra zaczęła lekko schodzić, ale jakość jak się poprawiła! Wyrównany koloryt, mniej widoczne niedoskonałości. Bardzo wygodny w użytkowaniu. Kupiłam kolejne opakowanie i polecam osobom o umiarkowanych problemach z cerą - bo u mnie zadziałało. Stosowałam na noc co 3 dni, a na koniec co 2.

Mieszane uczucia.

Kupiłam go po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii. Serum znajduje się wygodnym opakowaniu z pipetką. Wystarczą 2/3 krople na całą twarz. Posiada on drobinki brokatu, co mi osobiście nie przeszkadza, aczkolwiek nie uważam za potrzebne jeśli stosuje się serum na noc. Produkt ładnie wyhamował wyświecanie twarzy. Niestety po dłuższym stosowaniu chyba nie polubił się z moją cerą (mieszana) ponieważ pomimo tego, że zlikwidował niektóre niedoskonałości to w zamian zaczęło się pojawiać raz tyle. Musiałam przez to odstawić go na co dzień, aczkolwiek wracam do niego co jakiś czas.

Tani hit?

Serum już po kilku użyciach przyniosło efekty. Patrząc na cenę a zwłaszcza na promocji nie spodziewałam się super efektów lecz jak za tą cenę, to jest bardzo dobrze. Skóra jest miła w dodtuku redukuje niedoskonałości. Starcz 3,4 kropelki na jedno użycie. Z użyciem jakiegoś fajnego kremu nawilżającego przynosi super efekt.

Wykorzystała: kilka próbek

Fajne serum, lekko nawilżające

Próbki I love serum marki Soraya dostałam w Rossmanie, może zacznę od tego że produkt ten jest rzadkiej konsystencji koloru złotego z zatopionymi świecącymi drobinkami, chociaż mam cerę suchą to mam na niej wypryski które najbardziej pojawiają się na policzkach, serum te dobrze się rozprowadza i szybko wchłania, lekko nawilża mi cerę za co duży plus, po wypróbowaniu tych próbek zauważyłam że moja cera nabrała blasku a koloryt został ujednolicony, niestety nie działa na moje problematyczne wypryski na policzkach ale większość kosmetyków na nie nie działa, więc przymrużam na to oko, ogólnie z działania jestem zadowolona twarz wygląda na bardziej odżywioną i promienną, z mojej strony jak najbardziej polecam.

z drobinkami brokatu..

Jako serum pod makijaż / na dzień SUPER.
Użyłam serum w dzień przed imprezą pod makijaż w efekcie mniej się wyświecałam i spełniło swoją rolę . Jednak lekko wysypało mnie po stosowaniu tego serum.
Nie jestem przekonana do tych drobinek brokatu . Uważam że to nie potrzebne , nakładając serum na noc nie oczekuje rozświetlenia jak na imprezę.

Myślę że warto sprawdzić
Na mnie nie zrobiło efektu wow ale może na tobie zrobi ;)

Delikatne działanie

Jestem posiadaczką cery mieszanej. Działanie serum jest dość delikatne. Nie zapobiega wyświęcaniu się cery, ale lekko je zmniejsza.
Kosmetyk ładnie pachnie. Posiada drobinki brokatu, które na twarzy nie są zbyt mocno widoczne. Opakowanie kolorowe i w plastikowe, z plusem za pipetę.
Stosowanie serum jest przyjemne, za tę cenę można spróbować, jednak brak efektu wow.

dla mnie super

Mam cerę suchą z problematyczną strefą T. Serum normalizujące pomogło mi uporać się z nadmiarem sebum w tej strefie dzięki czemu mój makeup wygląda dobrze znacznie dłużej :)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Ciekawy produkt w pięknym opakowaniu

Jestem posiadaczkę mieszanej skóry i serum bardzo dobrze poradziło sobie z jej problemami. Zauważyłam ogólną poprawę wyglądu i kondycji mojej skóry. Serum ma bardzo ładne opakowanie z pipetką, która pozwala na higieniczne użycie. Produkt przyjemnie pachnie. Serum nie podrażniło mnie ani nie zapchało. Serum stosowałam codziennie rano i wieczorem i uważam, że jest dobrym uzupełnieniem pielęgnacji, doskonale nadaje się pod kremy i makijaż. Moja skóra została wyraźnie wygładzona oraz zaskórniki nie pojawiały się tak często jak wcześniej. Serum pomogło mi również z przebarwieniami oraz przeciwdziałało pojawianiu się nowych. Na wielku plus wpływa również niacynamid w składzie. Gdybym już miała się do czegoś przyczepić to produkt mógłby być bardziej wydajny, ale i tak warty jest każdej złotówki i na pewno kupię go ponownie.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Dobre serum dla cery mieszanej

Serum normalizujące dobrze sprawdziło się przy mojej mieszanej cerze. Nawilża, redukuje wydzielanie sebum, lekko matuje skórę. Zmniejsza widoczność zaskórników. Ma super zapach i bardzo praktyczne opakowanie. Trzeba uważać z nakładaną ilością. Duża ilość pozostawia uczucie lepkości. Nałożenie odpowiedniej ilości sprawia, że kosmetyk dobrze się wchłania i pozostawia skórę nawilżoną. Wydajność zasługuje również na plus.

Nie dla mnie

Serum posiada słodki dziewczęcy wygląd, który na pewno zachęca do wypróbowania go.
Opakowanie, jak i sam produkt jest kolorowe, brokatowe, bardzo dziewczęce.
Plus za wygodne opakowanie oraz aplikację - lubię kosmetyki aplikowane pipetką- dzięki temu nie marnujemy produktu oraz jest on bardziej wydajny.
Szybko się wchłania, nie brudzi, nie uczula.
Niestety oprócz przyjemnego używania, nie zauważyłam na swojej skórze pozytywów w związku z używanie tego serum. Przebarwienia nie zniknęły, a problem z sebum pozostał, taki jak przed testowaniem. Oczywiście to tylko moja ocena, to, że nie sprawdziło się u mnie , nie oznacza, że u kogoś nie będzie strzałem w 10.
Ja nie kupię ponownie, ale myślę, że i tak warto wyprobowac i samemu ocenić pod kątem swojej skóry.

Mała, wielka rzecz :)

Produkt otrzymałam w ramach testu wizaż za co ogromnie dziękuję :) Zacznę od tego, że nie mam problemów z przebarwieniami, więc w tej kwestii nie jestem w stanie obiektywnie ocenić kosmetyku. Ale za to moja skóra wydziela dużą ilość sebum w strefie T + dochodzą do tego zaskórniki na nosie i rozszerzone pory i na tym skupię się w mojej ocenie.
Serum zakupimy w niewielkim opakowaniu, które na pewno przyciągnie naszą uwagę pastelowymi kolorami. Buteleczka w środku jest niewielka (30ml) i wyposażona jest w pipetę. Kolor bladoróżowy ze złotymi drobinkami na pewno przypadnie Wam do gustu :) Zapach dla mnie lekko mydlany, ale nie jest wyczuwalny na skórze.
Konsystencja niezbyt gęsta ale też nie wodnista. Stosowałam serum przez 7 dni zarówno na noc jak i wieczorem. Obawiałam się nieco złotych drobinek, bo kosmetyk wydawał się przez to lepki ale na szczęście szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu. Co ważne dla mnie - nie podrażnia i nie powoduje alergii. Z powodzeniem mogę stwierdzić, że zmniejszyła się ilość wydzielanego sebum i skóra nie świeci się w tym miejscu. Wydaje się, że zmniejszyła się ilość porów na mojej twarzy, czego niestety nie powiem o zaskórnikach - ich ilość nie zmniejszyła się. Skóra jest odżywiona i nawilżona ale nie ściągnięta. Myślę, że dla bardzo wymagającej skóry może to być za mało, ale jeśli ktoś ma niewielkie problemy skórne to serum na pewno sobie z nim poradzi.
Uważam, że w tej cenie to całkiem udany produkt, choć nie idealny :)