Clarins, Beauty Flash Balm (Maseczka upiększająca)

Clarins, Beauty Flash Balm (Maseczka upiększająca)

Nawilża, wygładza i napina skórę, redukując zmarszczki i drobne linie. Skóra jest miękka i gładka, a cera wypoczęta i pełna blasku.

normalna, tłusta, mieszana
rozświetlające, nawilżające, wygładzające, oczyszczające
w tubie
klasyczne

Kpina jakas?

Jak dla mnie cena tej maseczki i to co otrzymujemy w zamian jest mówiac szczerze śmieszne :D Produkt dostałam w zestawie z róznymi kremami i ten produkt najbardziej mnie rozczarował.Moim zdaniem nie robi absolutnie nic.Nakładając ją na twarz miałam wrażenie że to poprostu krem i nic więcej.Lekko nawilżała skórę ale żadnego innego upiększania,rozswietlania,ochów i achów nie zauważyłam;( Zmywałam ją,patrzyłam w lustro i zastanawiałam się o co do diabła z tym chodzi.Jeśli chodzi o efekt jako baza pod makijaż to jest równie kiepsko.Przez cały dzień miałam wrażenie lepkości,czegoś ciężkiego na twarzy,że miałam ochotę zmyć cały makijaż.Niestety nie mogę jej nikomu polecić.Wykończylam jedno opakowanie i na tym koniec;(

Używam tego produktu od: mialam ok pol roku temu
Ilość zużytych opakowań: mialam jeden

Rewelacyjny

Produkt wart swojej ceny, rewelacyjny efekt choc od razu trzeba sobie powiedziec że nie jest to maseczka do użytku codziennego, a raczej na specjalne okazje bądź co jakiś czas.
Plusy:
-konsystencja
- zapach
-twarz wydaje się rozjaśniona wypocząta
- można stosowac zamiast kremu pod makijaż
- makijaż jest bardziej trwały
-maseczka nawilża skórę, nawet przy suchych skórkach powoduje ich regenrację i ściąga skórę przez co skórki nie są widoczne
-wydajnośc - wystarczy niewielka ilośc
-dostępnośc
Minusy:
-tylko cena:)

Używam tego produktu od: od 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania

super:)

Super-jako post-imprezowy ratunek dla zmączonej, poszarzałej skóry- dadaje blasku, rożswietla, wygładza drobniutkie zmarszczki będace wynikiem przesuszenia skóry, utrwala i "spaja" makijaż- utrzymuje się dłużej nawet na mieszanej skórze.

Świetnie się wchłania- nie pozostawia tłustego filmu, pomimo kremowj i wyglądającej na cięzką konsystencji. Już chilę po nałożeniu nie widać maseczki na buzi tylko jej cudowne efekty.
Ładnie i delikatnie pachnie.

Mimo wszystkich plusów wydaje mi się, że ma raczej działanie "podkręcjące" look i upiększające niż pielęgnujące ( oprócz nawilżenia).

Spora cena produktu.

Mimo wszystko polecam bo taki produkt na złe dni przyda się w każdej kosetyczce:)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Rewelka...

To już drugie moje opakowanie Beauty Flash Balm i jest to moje małe uzależnienie ;)
Już nigdy w mojej kosmetyczce nie zabraknie tego cuda.
Rewelacyjnie wygładza cerę. Po moim weselu i nie przespanej nocy, zmyłam tylko makijaż, nałożyłam minimalną ilość tej maseczki, nałożyłam podkład i usłyszałam masę komplementów na temat wypoczętej cery ;) i tego jak pięknie wyglądam po nieprzespanej nocy. Mega plus za wydajność, opakowanie 30 ml przy niemalże codziennym stosowaniu niedawno rozcięłam i wykończyłam do cna. Także prawie 1,5 roku stosowania. Naprawdę wystarczy tylko kropelka na całą twarz, przedawkowanie powoduje nieestetyczne rolowanie się maseczki.

Ilość zużytych opakowań: jedno 30 ml, i teraz w trakcie 15 ml

Lubię

Używam tej maski zawsze po peelingu twarzy oraz po lub przed ciężkim i długim dniem aby maksymalnie zniwelować oznaki zmęczenia. U mnie działa. Twarz jest ożywiona, promienna, gładka i napięta. Bardzo ją lubię. Nakładam ją w trochę inny sposób, w bardzo bardzo niewielkiej ilości, zawsze na noc i nie zmywam, ładnie się wchłania. Nie podrażnia, nie powoduje żadnych niespodzianek, można używać pod oczy. Z uwagi na bardzo małe ilości nakładanej przeze mnie na twarz maseczki wydajność produktu jest duża i tubka starcza mi na bardzo długo. Maseczka clarins dodaje tego blasku, którego czasami brakuje, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym.

edit: zaczęłam używać minimalną ilość na dzień pod makijaż i efekt faktycznie jest świetny. Zrobiło się buro na dworze a moja twarz promienieje ... i o to chodzi.

ogromne rozczarowanie:( 150zl do kosza

maseczka wielce rozreklamowana, polecana dosłownie wszędzi, milioy dziewczyn pialo z zachwytow= uzbieralam odpowiednia kwote i poszlam kupic pierwsza w zyciu maseczke za 150zl!!!!!!!!!!!! babka w sephorze o dziwo zamiast mi ja polecac i wciskac zaproponowala inna takze rozswietlaajca maseczke korres za 49zl ale popratrzylam na nia z politowaniem..
wracam do domu nakladam maseczke na oczyszczona twarz czekam i....................... W I E L K I E N I C!!!!
TLUSTY FILM , LEPKA TWARZ I PO ZMYCIU ZERO EFEKTU...dodam ze mam cere normalna , bez neidoskonalosci -po maseczce oczekiwalam efektu wypoczetej ,nawilzonej i rozswietlonej moze tez napietej delikatnie cery..:(
tylko tyle
podsumowujac:
minusy:
- straszny , naprawde jeden z gorszych zapachow mazidel do twarzy;/ zapach starszych pan;/
-zatkane pory, jesli zostawimy na noc
- pod makijaz -> efekt ciasta =nalozony pod leciutki podklad jest w stanie zrobic z niego tapete;/
-cena
-nie rozswietla twarzy
-nie napina
-daje efekt tlustej maski;

plusy:
BRAK
Nie wiem co mam z nia zrobic strasznie mi szkoda kasy a wciskanie sobie ze dziala cuda mnei nie ratcuje;/
O CO CHODZI Z TA MASKA?

Używam tego produktu od: 3mcy

Pierwszy kontakt z tym produktem byl przypadkowy - dostałam próbkę w perfumerii. Przeleżała jakiś czas, po czym postanowilam ją wykorzystac - bez przekonania, ze jest nie tylko super ale w ogóle było mi wszystko jedno, po prostu nie lubię wywalać kosmetyków, wole zuzyc. \\\\nnałozylam jej dosyc duzo- w koncu maseczka, licząc na to, ze zużyję całość i pozbęde się :) - próbka wystarcza jednak na dwie potęzne aplikacje.\\\\nI poszlam spać.\\\\na rano... cud :)\\\\nskóra mięciutka, świeża, odprężona, wypoczęta, jak nie moja, bo w ostatnim czasie stresy dały znac o sobie. Jeszcze nigdy żaden kosmetyk nie zrobił mi tak dobrze w tak krótkim czasie. Rewelacja!! \\\\njeszcze tego samego dnia zamówiłam przez internet (udało sie za 100 zł)\\\\n\\\\nteraz używam raz w tygodniu jak maseczkę i czasem, jesli miałam jakieś stresy i czuję się "wyżęta" po całym dniu jako krem na noc\\\\n\\\\n\\\\nPlusy:\\\\n+ efekt wypoczętej zregenerowanej skóry (gdy stosowałam na noc zarówno w ilości a la maseczka jak i a la krem)\\\\n+ konsystencja\\\\n+ zapach\\\\n+ efekt odświeżenia i miękkości\\\\n+można stosować pod oczy\\\\n\\\\nMinusy\\\\n- cena\\\\n- nie zauwazyłam, zeby stosowana pod makijaż dawała sugerowany efekt, ale to mi nie za bardzo przeszkadza

jeżeli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego

Zachęcona pozytywnymi recenzjami tego produktu, postanowiłam ja w końcu wypróbować, tym bardziej, że mam cerę suchą, więc wszelkie "nawilżacze" pod makijaż są mile widziane.

Jednak za tą cenę oczekiwałam czegoś znacznie lepszego.

Nałożona na chwilę jako maseczka przed "wielkim wyjściem" nie robi zupełnie nic.
Jako baza pod makijaż rzeczywiście nawilża.
Przedłużania trwałości podkładu nie zauważyłam.
Najlepiej sprawdza się jako krem na noc, ale ilość zawartych w niej parabenów przeraża!

Dwie gwiazdki za to, że krzywdy nie robi - nie podrażnia, nie uczula, ma dość przyjemny zapach.

Dodatkowo ogromny minus za opakowanie - wydawało mi się, że maseczka się już skończyła i jakież było moje zdziwienie, gdy po rozcięciu opakowania okazało się, że w środku jest jeszcze ponad połowa produktu.

W efekcie zużyłam ją jako krem do rąk - bardzo drogi krem do rąk :/

Powiedzenie "jeżeli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego" idealnie sprawdza się w przypadku tego produktu. Lepiej zainwestować w dobry krem na noc i bazę pod makijaż.

bez szału...

Moja twarz jesienią wyglada na zmeczoną. Postanowilam ją trochę wspomóc i kupilam maseczkę, akurat była w promocji- 105zł. Nałożylam ja okolo 10 razy do tej pory- i szczerze mowiąc- nie odczułam żadnej róznicy. Troche wygładzone policzki- ale tylko na chwilę. Nie probowałam pod makijaż jak pisały poprzedniczki- moze się sprawdzi. Oczekiwałam innych efektow. Nie uczula, nie drażni, ale szału nie ma....

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jedna trzecia

świetna pod makijaż

Maseczkę kupiłam przed weekendem majowym i od tamtej pory ani razu nie użyłam jej jak typowej maseczki. Naczytałam się o jej stosowaniu pod makijaż i jestem zachywcona!

Ma ładny kolor, przyjemnie pachnie zielskiem. Nie podrażnia mi skóry, nie ma zaczerwienienia, tkliwości skóry.
Rozcieram ją w dłoni, a potem przykładam do twarzy fragment po fragmencie - jedyna forma aplikacji, która daje wg mnie pożądany rezultat. Bez wałkowania. Nie rozsmarowuję jej jak typowe kremy/maseczki.

Potem dość szybko staram się wykonać makijaż. Podkład trzyma się fenomenalnie cały dzień. Idealny na ważne wydarzenia, imprezy. Buzia jest napięta, wygładzona (nie czuję silikonów), w pełnej gotowości do przyjmnowania komplementów. Mam cere mieszaną, a nawet po całonocnym tańczeniu twarz wyglądała bez zarzutu (maseczka+podkład Clarins i nic więcej). Nie ma mowy o świeceniu się jak latarnia.

Maseczka wchłania się błyskawicznie, liftinguje skórę. Nawilża i może odrobinkę odżywia. Nie jestem fanką nakładania wielu warstw kosmetyków, serum, krem, maseczka (to już dla mnie zdecydowanie za dużo), choć na dłuższą metę wydaje mi się, że stosowanie samej maseczki pod podkład (bez kremu czy serum) może skończyć się przesuszeniem. Dlatego najchętniej sięgam po nią raz w tygodniu pod makijaż plus specjalne okazje.

Polecam ten kosmetyk pod makijaż i niewątpliwe przetestuję ją jeszcze jako typową maseczkę. Używam tego produktu od: maja brIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Jako maseczka też się sprawdza, ale szału nie ma. Skóra rzeczywiście jest taka bardziej napięta, jędrna, ale nie przekłada się to na jej odżywienie czy nawilżenie. Mimo wszystko używać jej będę.

Swietna pod makijaz

Swietny kosmetyk pod makijaz- doskonale wpolgra z roznymi rodzajami cer i podkladow. Plusem jest to, ze mozna ja polozyc tez w okolicach oczu. Cera wyglada pieknie, gladko, swietliscie. Po zmyciu makijazu pozostaje nawilzona i swieza. \\\\nSympatycznie pachnie. Kosmetyk wydajny, \\\\nDaje 4 gwiazdki, bo nie stosuje jej jako typowej maseczki- nie dlatego, ze nie dziala, a dlatego, ze nie lubie maseczek jako takich;)

*cena w opisie w katalogu nie jest aktualna

Mój ulubiony kosmetyk SOS :)

Jest to zdecydowanie najlepsza maseczka jaką kiedykolwiek używałam...Po jej nałożeniu skóra jest niesamowicie gładka i miękka. Twarz jest po prostu upiększona. Kosmetyk jest niezastąpiony przed ważnym wyjściem- jeszcze nigdy mnie nie zawiódł- zawsze daje efekt wypoczętej, ładnej buzi. Jest to maseczka błyskawiczna...ale ja stosowałam ją również pozostawiając na noc- efekt na drugi dzien niezwykle zadowalający.

Jedyny minus- lekko się wałkuje
Właśnie skonczyło mi się opakowanie:( muszę lecieć po następne:)

Używam tego produktu od: ponad pół roku