Clarins, Beauty Flash Balm (Maseczka upiększająca)

Clarins, Beauty Flash Balm (Maseczka upiększająca)

Nawilża, wygładza i napina skórę, redukując zmarszczki i drobne linie. Skóra jest miękka i gładka, a cera wypoczęta i pełna blasku.

tłusta, mieszana, normalna
klasyczne
rozświetlające, nawilżające, wygładzające, oczyszczające
w tubie

NIETESTOWANE NA ZWIERZĘTACH CUDO

Mogę się tylko zachwycać. Nic nie poprawia tak wyglądu mojej 36-letniej twarzy jak ta maseczka. Aplikuję ją codziennie pod makijaż, na krem "dzienny". Wystarczy bardzo mała ilość żeby buzia była wypoczęta i "młodsza". Niedoskonałości, zaczerwienienia, rozszerzone pory znikają. Inne Recenzentki narzekają na to, że się roluje - mnie się to nigdy nie zdarzyło, być może dlatego, że nakładam naprawdę cienką warstwę. Nie przygotowuję też skóry jakoś specjalnie przez extra pilingi czy inne maseczki, po prostu traktuję ją jako bazę pod podkład. Kiedy się nie maluję, też na krem nakładam to cudo, żeby buzia wyglądała ładniej. Nie znam innego produktu, który miałby podobne działanie. Cena nie jest taka odstraszająca biorąc pod uwagę wydajność.
Jak już napisała inna Wizażanka - absolutny must have.
Zostanie ze mną już na zawsze...

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Absolutne must have

Wspaniale nawilża i wygładza skórę twarzy. Cera jest tak delikatna że nie można się powstrzymać od głaskania. Jest stosunkowo drogi ale za to wydajny.Polecam zakupy w strefach wolnocłowych.
Uwielbiam wszystkie produkty Clarinsa i ten należy do jednych z bardziej udanych.

super

Idealna maseczka do zastosowania przed wyjsciem. Widocznie wygladza, rozpromienia i rozswietla cere w kilka minut :) Pieknie pachnie i jest wydajna. Warto miec ja w swojej lazience :)

Ilość zużytych opakowań: 2 probki i 1 opakowanie

cudaczek ale raczej zbędny

Dostałam podczas zakupów miniaturowe opakowanie- już tego samego dnia poleciałam kupić, tak strasznie spodobał mi się efekt.

Ma ciekawy zapach, fajną konsystencje i miło się nakłada na to podkład
Używam przed ważnymi wyjściami jako bazę pod makijaż.
Efekt wypoczętej świetlistej cery. Wydaje mi się,że ten kosmetyk jest bardzo luksusowy.

Ale nie wiem czy kupię go ponownie.
Myślę,że o wiele fajny efekt można uzyskać inną drogą.
Poza tym zauważyłam,że po odstawieniu maseczki wyskakują mi drobne krostki na brodzie
Plus za wydajność

Używam tego produktu od: października 2010

Cudowna

Uzylam tej maseczki pare razy , ale to co zrobila z moja cera przeszlo moje wszelkie oczekiwania. Uzylam jej pod makijaz tak jak zaleca producent i szybko nalozylam podklad, cera byla gladziutka, rozwietlona, wypoczeta,zmatowiona, podklad super sie trzymal i ladnie wygladal przez dlugi czas.Maseczka jest naprawde rewelacyjna. Tak jak nazwa wskazuje naprwde upieksza.

Używam tego produktu od: 1 tydzien

Rewelacyjna

Stosunkowo późno odkrylam tę masecczkę.
Stosuję ją zawsze w ten sam sposób: przed makijaż. Od razu nakład fluid, żeby się z nią stopił.

To, co ona robi z cerą, jest niezwykłe! Natychmiast dodaje blasku i napina. Twarz po paru minutach wygląda na wypoczetą, świeżą i wypielęgnowaną, nawet po kilku godzinach snu.
Niezastąpiona podczas dni, kiedy zależy nam na perfekcyjnym wyglądzie.
Ładnie wychodzi się z nią na zdjęciach.

Przedłuża trwałość makijażu,ale uwaga: w moim wypadku przyciemnie o ton podkład!
Niedroga, bardzo wydajna i śliecznie pachnie: nie umiem sprecyzować, co to za zapach, ale jakiś słodko-gorzki.

Używam tego produktu od: kwietnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego.

średnia

ogólnie maseczka przyjemna w stosowaniu, ale sądzę że można się bez niej obyć. nawilża moją skórę, jednak na drobne zmarszczki nie zauważyłam działania, jakiegoś spektakularnego upiększenia również nie widać, na wielkie wyjście też wiele nie pomoże. także można polecić komuś kto nie ma na co wydać kasy;))

Używam tego produktu od:3tyg

polecam

Te maseczke odkrylam poprzez wizaz;) jest to bardzo dobry kosmetyk dala zmeczonej przesuszonej skory,lub dla ozywienia cery i przedluzenia zywotnosci makijazu.Stosuje ja na oczyszczona twarz przed nalozeniem make-upu -ale uwaga-mamy tylko doslownie 2 minutki na nalozenie fluidu poniewaz maseczka traci poslizg i sie wchlania w rekordowym tepie-ale nie jest to minus,po jej nalozeniu nakladam krem codziennego uzytku i wykonuje makijaz.Przez co makijaz utrzymuje sie dluzej,maseczka ozywia cere wygladza,leciutko napina oznaki zmeczenia lub nie przespanej nocy sa zredukowane.Pomimo ze stosuje ja codziennie (BODAJZE OD POLOWY LIPCA)jest jej jeszcze ok polowa w tubce,plus za wydajnosc;)zapach lekko apteczny -clarinsowski-kolorek lekko brzoskwiniowy,wygodna tubka.POLECAM.

Używam tego produktu od:POLOWA LIPCA
Ilość zużytych opakowań:W TRAKCIE 50ML

godny polecenia

bardzo dobry kosetyk,ja nie mam zadnych problemow z aplikacji,mi sie nie walkuje, po nalozeniu skora wyglada na wypoczeta,znikaja oznaaki zmeczenia, bardzo dobrze sprawdza sie po nie przespanej nocy-wiem z doswiadczenia :P,napewno warto miec w domu,polecam

Używam tego produktu od:2 m-cy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-go

dobra maseczka

bardzo dobra maseczka,mysle,ze zarowno do cery suchej jak i przetluszczajacej sie.mam cere sucha,maseczka ta bardzo dobrze ja nawilza,a poza tym swietnie sciaga skore,dziala jak maly lifting,ale takze doskonale nawilza.uwazam,ze jest to bardzo dobry kosmetykUżywam tego produktu od:miesiaca

godna polecenia

Dla mojej suchej i szarej cery to prawdziwy ratunek. Nakładam wieczorem jak maseczkę kiedy chcę dodać skórze blasku albo kiedy widzę, że jest szara i zmęczona - szczególnie teraz zimą sprawdza się doskonale - nie zmywam jej jednak tak jak zaleca producent. Jako baza pod makijaż także sprawuje się świetnie - wygładza, nawilża, sprawia, że cera jest świetlista. Dosyć wydajna, bo wystarczy malutka ilość rozsmarowana cienką warstwą, poza tym nie jest to przecież kosmetyk do codziennego stosowania. Ogólnie jestem bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

cudo!

Jestem zachwycona dzialaniem tego produktu. Jest idealny na zmeczona i szara cere. Uzywam tej maseczki zawsze przed wielkim wyjsciem i nigdy mnie nie zawiodla.Skora staje sie mieciutka,rozswietlona,pelna blasku..taka zdrowa. O tym produkcie dowiedzialam sie z telewizji i zachecona opiniami postanowilam go kupic. Wiem ze zostanie ze mna na dlugo i bedzie moim numerem jeden. Polecam beauty flash balm bo naprawde warto! Nakladam ja cienka warstwa przed makijazem i to wystarcza by wygladac oszalamiajaco:)

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1,5