Oriflame, Signature for Him EDP

Perfumy Signature dla niego.
Ponadczasowy, a jednocześnie nowoczesny zapach pozostawia trwałe i eleganckie wrażenie Signature. Musujący różowy pieprz wnosi świeżość do tej męskiej, drzewnej kompozycji, a drewno cedrowe nadaje zapachowi ponadczasową jakość.

drzewne
wody perfumowane

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Ostre kwiatowe szaleństwo

Perfumy Signature dla niego są opakowane w elegancki kartonik. Szklany pojemnik 50ml otaczaciemne, drewniane etui. Perfumy mają niebieskawy odcień. Zapach jest kwiatowy ale ostry i mimo niewysokiej ceny utrzymuje sie cały dzień.

Dla nowoczesnego mężczyzny

Flakon elegancki, surowy, stworzony z myślą o prawdziwym eleganckim mężczyźnie.
Zapach bardzo trwały, długo utrzymuje się na skórze jak i np. na koszuli.
Zapach typowo męski, wyrazisty ale nienachalny.
Zapachy drzewne są stworzone dla mężczyzn pewnych siebie którzy się nie narzucają ale zapadają w pamięć.
Pasuje zarówno do codziennych aktywności jak i bardziej nietypowych uroczystości.

Młody, pełen pasji mężczyzna

Czego szuka testujący zapach Oriflame mężczyzna? Świeżego, zdecydowanego zapachu, który podkreśli jego niezależność i dynamikę codziennego dnia. Szuka też zapachu, który jego kobiecie kojarzyć się będzie właśnie z nim - a to właśnie przyniósł ze sobą Signature dla niego.

Signature dla niego ma naprawdę dobrą trwałość, chociaż zmienność nut tej kompozycji zapachowej po kilku godzinach może zaskoczyć. Gubi bowiem swoją świeżość i zostawia bardziej drzewne, zdecydowane nuty.

Połączenie ciemnego drewna i niebieskiego płynu to najlepszy wybór! Jest męsko, nieco surowo, ale nadal elegancko i oryginalnie. Świetny pomysł na urozmaicenie nudnych flakonów męskich zapachów.

Podsumowanie:
Zarówno ja jak i mój tester jesteśmy zadowoleni. Szkoda tylko, że damski i męski zapach nie do końca ze sobą współgra.

• Flakon: 5

Elegancki zapach dla nowoczesnego mężczyzny

Perfumy testował mój mąż dzięki uprzejmości Klubu Recenzentki Wizaż, a poniżej znajduje się jego opinia o produkcję.
Ostatnio miałem przyjemność testować perfumy Signature z Oriflame. Pomimo sceptycznego podejścia w pierwszym dniu testowania, z każdym kolejnym dniem coraz bardziej przekonywałem się do tych perfum.
Proste opakowanie nie sugeruje niczego spektakularnego, aż do czasu jego otwarcia. Z papierowego kartonu wyjmujemy niespotykany flakonik obudowany drewnianą ramką, która dodaje mu elegancji. Według mnie te perfumy są przeznaczone dla każdego nowoczesnego mężczyzny. Sam zapach z nutami cytrusowymi oraz korzennymi tworzy fantastyczną całość, która utrzymuję się na długo.
Z własnych wielodniowych obserwacji powiem, że zapach na skórze utrzymuje się do 4 ,a na ubraniu nawet do 24 godzin co było niemałym zaskoczeniem. Wystarczy rozpylić niewielką ilość perfum by uzyskać naprawdę intensywny zapach.
Podsumowując, zapach Signature jest nowoczesny, wszechstronny, bez przeznaczenia na szczególną okazję, raczej do codziennego użytku. Bardzo chętnie wrócę do tego produktu i na pewno przetestuję również inne perfumy z tej firmy.

Oriflame, Signature for Him EDP

Zarówno jak ja oraz mój partner byliśmy mile zaskoczeni opakowaniem. Szklana buteleczka otoczona drewnianą ramką - cudowny pomysł.
Sam zapach można określić , iż jest to elegancja i ponad czasowy zapach. Sam zapach nie jest ciążki i duszący a wręcz przeciwnie. To jest niewątpliwie duży atut ponieważ ciężko dobrać męskie perfumy które nie będą duszące.
Wyczuwałam tutaj połączenie cytrusowo - kwiatowe i podobnie jak w damskich perfumach z akcentem pieprzu który jest idealnym wykończeniem nut zapachowych.
Dla mnie , ale i dla mojego partnera zapach świetnie się sprawdził :)

polecam zapach

Zapach jest bardzo intensywny i niezwykle długo się utrzymuje. Nuty owoców cytrusowych nadają mu świeżości natomiast nuty drzewa cedrowego sprawiają że jest to ponadczasowa kompozycja, która przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie.
Polecam zapach wszystkim mężczyzn mój mąż jest z niego bardzo zadowolony.

Esencja męskości

Podobnie jak damska wersja, zapach Signature dla mężczyzn wyróznia się elegancja i wyrazistością.
Klasyczne aromaty drzewne i korzenne tworzą niesamowicie męską mieszankę, idelanie harmonijną i trwałą.

Uważam, że jest to zapach dla mężczyzn z klasą, którzy cenią sobie dobry styl i elegancję. Mój partner jest zachwycony Signature i bardzo się z tego cieszę bo dzięki temu i ja mogę zachwycać się tym zapachem za jego pośrednictwem :)

Opakowanie to dodatkowy plus, jest solidne i nietuzinkowe, prosty flakonik ukryty w drewnianej ramce w głębokim kolorze doskonale koresponduje z zapachem który znajdziemy w jego wnętrzu.

Kocham ten zapach

Dziękuję za możliwość udziału w testowaniu zestawu Signature od Oriflame. Męską wersję podarowałam swojemu partnerowi.
Flakon równie piękny, co przy damskiej wersji. Mój facet stwierdził, że to drewienko sprawia wrażenie, że te perfumy są dla prawdziwego twardziela.
Osobiście przyznam, że jestem wielką fanką męskich perfum i uwielbiam jak mężczyzna pieknie pachnie. Zapach jest rzeczywiście bardzo męski, nie jest ciężki. A na pierwszy plan wybija się zapach drzewa cedrowego i szałwii. Pokochałam ten zapach, mój partner pachnie teraz obłędnie! Połączenie nut kwiatowo cytrusowych z akcentem pikantnego różowego pieprzu i szałwii to był strzał w dziesiątkę. Zapach naprawdę pobudza zmysły, jest elegancki, ale z pazurem. Tak powinien pachnieć mężczyzna! Dla mnie ideolo!

Męski i trwały

Zapach powędrował do mojego męża. Spodobał się jemu, jak i mnie. Zapach jest męski, wyrazisty i energetyczny. Wyczujemy tu przede wszystkim zapachy drzewne z domieszką cytrusa. Kolejny plus to trwałość. Flakon pasuje do wersji kobiecej, jest elegancki. Połączenie drewna ze szkłem to świetny pomysł.

• Flakon: 5

Ponadczasowy zapach, który nie zawodzi

Mój partner często sięga po nowe propozycje jeśli chodzi o zapachy, ale potrzebował w swojej kolekcji zapachu, który będzie tym „niezawodnym”. Taki właśnie jest ten perfum, jest ponadczasowym, niezawodnym zapachem, który sprawdzi się na każdą okazję i nie rozczaruje. Wyczuwalnie bardzo wyraźnie nuty zapachowe tego perfum to paczula, cytrusy i zapachy drzewne. Opakowanie wywarło na moim partnerze spore wrażenie, uważa, że jest bardzo pomysłowe i ciekawe. Jeśli chodzi o trwałość perfum, podobnie jak damskie są wyczuwalne przez bardzo długi czas, nie ulatniają się, są bardzo trwałe. Jest to zapach elegancki, głęboki i nieoczywisty, polecam wszystkim panom, którzy chcą właśnie takiego efektu.

• Flakon: 5

Podoba mi się, ale chłopak mniej przekonany

Nie moge cieszyć się entuzjazmem dotyczącym tego zapachu z moim chłopakiem, który dostał perfumy do testów. Mi się spodobał, energetyczny, męski, intrygujący zapach, jednak dla niego jest zbyt cytrusowy i ewidentnie nie przypadł mu do gustu. Uważam jednak, ze te perfumy są bardzo uniwersalne i z pewnością możemy potwierdzić, ze są bardzo trwałe i intensywne.
Opakowanie bardzo stylowe, świetne połączenie drewna ze szkłem i niebieskim płynem. Wykonane bardzo starannie, bardzo ładnie wyglądają na polce.

• Flakon: 4

Dość bezpieczny wybór dla każdego

Perfumy otrzymał mój mąż do testów- miłośnik zdecydowanych zapachów, które określiłabym jako pogranicze świeżych, drzewnych i nieco orientalnych nut zapachowych (klimaty "Bottled" Hugo Boss'a).

Zacznijmy od samego flakonu, który prezentuje się elegancko- ramka z ciemnego drewna tworzy ciekawą oprawę dla błękitnej zawartości- myślę, że wspaniale sprawdzi się na prezent, już za sam wygląd.

Pierwszy odbiór zapachu, to niezwykła świeżość cytrusów przełamana pieprznymi nutami. Nie jestem ekspertem w temacie perfum, ale początkowo wydawać by się mogło, że zapach będzie delikatny, że szybko się ulotni, ale nic bardziej mylnego- czuć go cały dzień. Pozorna lekkość z czasem ustępuje pozwalając się wybić się cięższym owocowym, drzewnym nutom przy stałym akompaniamencie pieprzu. Z czasem wyczuć można ziołowe akcenty, które nadają niezwykłej rześkości. W perfumach nie czuć słodyczy, która często sprawia, że zapach staje się duszący i po dłuższym przebywaniu w jego otoczeniu nieprzyjemny ;)

Sam zapach myślę, że jest uniwersalny- spodoba się młodemu mężczyźnie, jak panom 40+- nie jest nachalny, przytłaczający, nie męczy po dłuższym przebywaniu. Jest świeży i zdecydowany zarazem, dlatego sprawdzi się i na co dzień, jak i na wieczór. Na pewno nie jest to zapach unisex, choć początkowo przeszło mi przez myśl, że sama chętnie bym się nimi popsikała i na pewno nie kojarzy się z zapachem, których użyliby nasi ojcowie czy dziadkowie.

Nie umiem stwierdzić czy zapach jest unikatowy, nieszablonowy, aczkolwiek pokuszę się o stwierdzenie, że trafi w gust wielu mężczyzn. Według mojego męża, który jest dość wybredny, zapach jest ciekawy i dobrze go się "nosi". Uznał, że czuł go na sobie około 4h, natomiast ja jeszcze wieczorem wyczuwałam go na skórze i ubraniach.