Natura Eko, Olejkowe mydło w płynie wegańskie

Natura Eko, Olejkowe mydło w płynie wegańskie

Olejkowe mydło w płynie Natura Eko to aż 92% składników pochodzenia naturalnego. Wykorzystanie prawdziwych skarbów natury takich jak ekstrakt z migdałów, woda pomarańczowa, olejek z makadamii oraz roślinna gliceryna sprawia, że mydło jest aromatycznym eliksirem myjącym. Idealnie sprawdzi się do pielęgnacji każdego rodzaju skóry dłoni. Posiada zapach zainspirowany naturą – nuty śliwki oraz korzennych przypraw rozpieszczą skórę i zmysły. Produkt przebadany dermatologicznie.

z pompką
w żelu
sucha, normalna
mydła
nawilżające, oczyszczające
zapachowa

Warto!

Lubię serię "Natura Eko" za to, że wspiera potrzebujące zwierzęta. Jeszcze bardziej lubię limitki z tej serii - bo trafiają się wśród nich perełki. Recenzowane w tym miejscu mydło kupiłam razem z żelem i balsamem do ciała. Ponieważ jestem bardzo zadowolona z zakupu - dokupiłam sobie dwie sztuki tytułem zapasiku. Naprawdę polecam - póki jeszcze są w Naturze.

Opakowanie jest skromne, minimalistyczne wręcz - to chyba znak rozpoznawczy całej serii Natura Eko. Czy jednak ocenia się książkę po okładce?

Mydło- podobnie jak żel pod prysznic- ma konsystencję gęstego kisielu. Jest nawet nieco bardziej gęste od żelu, ale nie glutowate. W kontakcie z wodą całkiem dobrze się pieni. Nie wysusza skóry dłoni, wręcz przeciwnie - pozostawia ją miękką i gładką.

Zapach jest boski - typowo zimowy, rozgrzewający w pochmurne dni. Czujemy więc śliwkę, migdały, pomarańcze i korzenne nuty. Skojarzenia z upieczonym domowym ciastem również będą trafne.
Zapach nie jest niestety trwały. Czy jednak od mydła w płynie można oczekiwać wielogodzinnej trwałości?
To limitka, więc warto się pośpieszyć, jeśli ktoś chce wypróbować. Ja z rączką na serduszku polecam.