Mediheal, Tea Tree Biome Blemish Cica Cream (Krem nawilżająco- łagodzący do skóry wrażliwej)

-Intensywnie nawilża i wygładza.
-Koi i regeneruje skórę.
-Tworzy na skórze niekomedogenną barierę ochronną.
-Reguluje wydzielanie sebum.

Krem zapewnia skórze wszystko, czego potrzebuje: intensywne nawilżenie, wygładzenie, ukojenie oraz solidną dawkę regeneracji. Tworzy na skórze niekomedogenną barierę ochronną. Dodatkowo reguluje wydzielanie sebum. Swoje dobroczynne działanie zapewnia innowacyjnej formule, w której - obok wąkrotki azjatyckiej - znajdują się organiczny ekstrakt z zielonej o właściwościach łagodzących i antyoksydacyjnych oraz kojący i odświeżający hydrolat z zielonej herbaty. W składzie znajduje się również 5 rodzajów kwasu hialuronowego, który dba kompleksowo o przywrócenie skórze optymalnego poziomu nawilżenia.

regenerujące, nawilżające, łagodzące
bezzapachowa
w tubce
> 100ml
uniwersalne
mieszana, wrażliwa

Lekki, łagodny krem

Typ skóry: mieszana, wrażliwa, alergiczna

Kremik jest lekko nawilżający i faktycznie łagodzący różne podrażnienia, suchości na twarzy, zwłaszcza na mojej wymagającej cerze.

Stosowałam go przez dłuższy czas i ani razu nie miałam do czynienia wtedy z jakimiś niedoskonałościami czy wypryskami, co plusuje, ponieważ niektóre produkty mają tendencje do wytwarzania tego na mojej twarzy.

Działał na moją cerę dobrze, aczkolwiek nie ukrywam, że mogłabym oczekiwać większego nawilżenia w takiej cenie. Nie zrobił na mnie ogromnego wrażenia niestety, co wpływa na moją decyzję braku ponownego kupna w takiej cenie.

lekki jak piórko

Kupiłam ten krem bo bardzo zależało mi na włączeniu do mojej pielęgnacji wąkroty azjatyckiej. Ten krem ma za zadanie nawilżyć i zregenerować skórę i uważam, że jak najbardziej spełnia te zadania. Krem ten mimo, że ma dość gęstą postać podczas jego nadkładania, to przy rozsmarowaniu sprawia on wrażenie, jakbym nakładała go na mokrą twarz. Mimo to krem bardzo dobrze się wchłania i trwa to zaledwie kilka sekund. Jest on bezzapachowy i bardzo delikatny. Uważam, że jest to dobry krem dla cer wrażliwych i trądzikowym przede wszystkim ze względu na swój skład, ale i delikatne działanie. Nadaje się jak najbardziej na dzień, ponieważ cera wygląda pod nim dobrze, nie świeci się. Polecam chociaż raz przetestować, bo faktem jest, że jego cena jest dosyć wysoka. Ja kupiłam na promocji w hebe na promocji i na pewno zakupię go jeszcze kiedyś. Dodatkowo jest baaardzo wydajny.

Przyjemny, lekki krem nawilżający

Widząc, że w jednych z magazynów sprzedają próbkę tego kremu chętnie skorzystałam z promocji. W końcu w świetnej cenie, można wypróbować dużo kosmetyków.
Po pierwszym użyciu, pokochałam go od razu. Jest bardzo delikatny i lekki. O dziwo również świetnie nawilżył moją cerę, a z pielęgnacją (serum, kwasy, tonik itd.) w ogóle się "nie kłócił". Wręcz idealnie ze sobą wszystko komponowało. Co trzeba również powiedzieć, że krem nie podrażnił mnie ani nie zostawił lepiącej się warstwy na cerze. Z makijażem super grał, nie rollował się ani nie pozostawiał żadnych grudek. Mimo jasno zielonkowatego koloru, nie barwi ani nie bieli się :)
Zapach ma bardzo śliczny, jest on delikatny oraz świeży.
Sądzę, że krem ten idealnie nadaję się na wiosnę/lato :)

Doskonały dla skóry wrażliwej

Jestem pod ogromnym wrażeniem :) Wcześniej testowałam już serum z tej linii i bardzo fajnie mi się sprawdziło. Jak się okazało, krem również jest super. Dobrze nawilża i łagodzi podrażnienia skóry, przynosi ulgę. Fajnie się wchłania, nie zostawia lepiącej się warstwy. Efekty zauważyłam już po kilku dniach stosowania. Moje zaczerwienia na twarzy stały się jaśniejsze. Polecam.

Ideał!!

Moja sucha skóra jest bardzo wymagająca, jeśli chodzi o kremy nawilżające. Lubię stosować, dość konkretne kremy, które dadzą mojej skórze porządne nawilżenie, ale przy tym nie podrażnią i nie spowodują wysypu.

O kremie z Mediheal dowiedziałam się z pewnego forum, akurat kończył się mój ulubieniec a miałam ochotę przetestować coś nowego. No i zakochałam się.

Ten krem jest tak lekki, tak szybko się wchłania, że gdy pierwszy raz zobaczyłam jego konsystencje, myślałam że totalnie się u mnie nie sprawdzi i nie da wystarczającego nawilżenia. Nic bardziej mylnego, ten krem dał takiego kopa, jeśli chodzi o nawilżenie mojej skóry, że przerósł moje oczekiwania!

Jak już wspomniałam na początku krem jest leciutki, bardzo szybko się wchłania, świetnie się sprawdza pod makijaż, nie podrażnia skóry a wręcz ją wycisza. Jeśli chodzi o nawilżenie to moja skóra nigdy nie była w lepszym stanie, a testowałam naprawdę sporą ilość kremów.

Jego konsystencja jest kremowo- żelowa, jeśli chodzi o zapach to jest minimalnie wyczuwalny, ale przy tym bardzo przyjemny, więc myśle że będzie idealny dla osób wrażliwych na mocne zapachy. Jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość do nałożenia, więc przy takiej pojemności, cena nie wydaje się już tak wysoka.

W przypadku mojej suchej i wrażliwej skóry, spełnił wszystkie obietnice producenta, a jego używanie przez tą lekką i delikatną konsystencje, jest bardzo przyjemne. Jest po prostu ukojeniem dla mojej skóry.

Godny polecenia

Bardzo przyjemny krem, faktycznie łagodzi i nawilża. W momencie zaczęcia używania produktu na mojej twarzy było parę niedoskonałości, które większość kremów podrażniała natomiast ten bardzo delikatnie dzialał. W konsystencji nie wszystkim może się spodobać, ponieważ szybko się wchłania ale w momencie tego procesu zaczyna się trochę kleić lecz to dość szybko mija.

Nie dla wrażliwych!

Do zakupu kremu Mediheal Tea Tree Biome skłoniła mnie znaczna liczba pozytywnych recenzji osób, które miały okazję wzbogacić swoją codzienną pielęgnację o ten kosmetyk. Podobały mi się również maseczki tej firmy. Mam cerę mieszaną, wrażliwą, lekko odwodnioną i ze skłonnością do zapychania, wydawało mi się, że taki specyfik sprawdzi się u mnie idealnie.
Początki były całkiem przyjemne- krem faktycznie doskonale nawilża cerę, ale nie pozostawia tłustego filmu, szybko się wchłania i nadaje pod makijaż. Buzia była miękka i gładka, zniknęły linie spowodowane nadmiernym odwodnieniem.
Po kilku dniach użytkowania niestety nie było już tak różowo. Moja skóra zareagowała rumieniem, spuchła, zaczęła mnie swędzieć i piec, musiałam wspomagać się hydrokortyzonem, żeby doprowadzić cerę do porządku. Do tego pojawiły się podskórne wykwity.
Uważam, że to dobry krem nawilżający, ale dla osób dość odpornych- alergikom i wrażliwcom osobiście odradzam.
Wydaje mi się, że krem jest dość wydajny- jednak używałam go krótko i ciężko mi to obiektywnie ocenić.

Idealny krem

Stan mojej buzi znacznie się poprawił po stosowaniu regularnie tego produktu. Konsystencja jest bardzo lekka, wystarczy większa kropelka kremu na całą twarz. Krem szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Buzia jest nawilżona i ukojona. Na pewno krem zostanie ze mną na dłużej!

Mega :)

Ma dobrą konsystencję- nie jest tłusta, ale nie jest to też żel. Dobrze się wchłania i nadaje pod makijaż.
U mnie nałożenie rzeczywiście przynosiło ulgę. Radzi sobie z podrażnieniami skóry i utrzymuje nawilżenie przez cały dzień.

Krem dobrze nawilżający

Wybrałam go, ponieważ bardzo lubię kosmetyki Mediheal. Krem fajnie nawilża skórę, przy czym nie zostawia tłustej warstwy. Jest dobry do używania pod makijaż.

Łagodzi :)

Bezzapachowy krem do twarzy, który intensywnie nawilża i wygładza. Koi i regeneruje skórę. Tworzy na skórze barierę ochronną. Reguluje wydzielanie sebum. Do skóry wrażliwej i problematycznej.

Krem kupiłam w hebe razem z żelem z tej samej serii. Jest super wydajny, łatwo się rozprowadza, nie zostawia tłustej warstwy, idealnie nadaje się pod makijaż. Mam cerę wrażliwą i krem super się sprawdził. Nie podrażnia, mocno nawilża, wygładza a co najważniejsze jest lekki i nie zapycha