Seboradin, Maska przeciw wypadaniu włosów

Seboradin, Maska przeciw wypadaniu włosów

Przeciw wypadaniu i przerzedzaniu się włosów, wspomaga leczenie łysienia androgynowego. Dla kobiet i mężczyzn. Zawiera TRICHOGEN: naturalny kompleks 14 aktywnych składników - działa przeciw wypadaniu włosów, antystarzeniowo; siarka - stymluje cebulki włosów do odrostu; żeń-szeń - poprawia mikrocyrkulację, odżywia i dotlenia włosy; łopian - przeciwdziała wypadaniu włosów, działa oczyszczająco, antybakteryjnie i przeciwłupieżowo. Nanotechnologiczny kompleks witamin (prowitamina B5, witaminy E, F, PP, H - biotyna, cynk, białka i aminokwasy) przenika głęboko przez skórę głowy i strukturę włosów, nawilża i odżywia włosy. Oczar wirginijski poprawia ukrwienie skóry głowy. Olej jojoba odpowiednio natłuszcza i nabłyszcza. Wspomaga leczenie ŁZS (łojotokowe zapalenie skóry głowy), łuszczycy i łupieżu oraz łysienia androgenowego. Pierwsze, widoczne efekty jż po 2 tygodniach stosowania. Włosy sa bardziej gęste, mocniejsze i zdrowsze. Błyszczą się i łatwiej sie rozczesują.
Skuteczność przeciw wypadaniu włosów potwierdzona badaniami in vitro, in vivo przeprowadzonymi pod kontrolą dermatologiczną.

oczyszczające, przeciwłupieżowe, nawilżające, wzmacniające
do włosów wypadających
w tubie
Skóra głowy
przetłuszczająca się

Nie pomogła, za to obciąża moje włosy..

Zacznę może od dostępności bo z tym ciężko. W aptece na tą maskę musiałam czekać bardzo długo i zapłąciłam ponad 20 zł (25-26?).
Także dla osób niecierpliwych polecam zakup na ich stronie internetowej.Kosztuje tam mniej, bo niecałe 20 zł, najtańsza przesyłka to 4 zł (zawsze można zamówić ze znajomą ;>) i dorzucają gratisy.
Co do maski... nie kupię jej ponownie, bo poprawy przy wypadaniu włosów nie zauważyłam. Obawiam się, że jest to kwestia zbyt małej ilości nakładanej na skalp, bo wcierałam rzeczywiście niewiele, ale tak mocno obciążała moje i tak oklapnięte włosy, że nic nie było w stanie ich \\\\\\\'odbić\\\\\\\' i kończyło się na kucyku...
Po za tym włosy są po niej śliskie, gładkie i zwyczajnie wyglądają zdrowo, ale to samo daje mi ich balsam z żeń-szeniem przy czym nie obciąża mi włosów.
Daję 2 gwiazdki z sentymentu dla firmy i generalnie za ładny stan włosów po użyciu. Być może lepiej będzie służyć komuś z bujniejszą fryzurą :)
Używam tego produktu od: pół roku, może ponad

wart każdej ceny

zacznę od tego że mam niedoczynnośc tarczycy i w okresach przejsciowych - lato->jesien lub zima-> wiosna lub tez gdy tarczyca mi nawala to włosy lecą mi pekami - a zbyt bujnej czupryny to nie posiadam

dlatego zguba kazdego wlosa doprowadza mnie do łez....myslałam 2 meisiace temu że zostanę łysa....włosy wychodziły mi garściami mimo łykania witamin, odstawienia suszarki, prostowincy i lokówki !!

Poleciła mi ta maskę moja ginekolog gdy przyszlam na kolejna wizyte (jest tez endokrynologiem) i z łzami w oczach powiedziałm ze mam już dośc tych wszystkich hormonów !!!

Maska już po 3 użyciu zaprzestała wypadaniu włosów !! Cud !!
Nakłądam cienką warstwę na skalp, potem czepek i podgrzewam chwilę suszarką - włosy są po masce świeże, nie obciąża ich pomomo dośc lepiej konsystencji
Polecam dla osób które maja problemy hormonalne - maska jak znalazł

Warta każdej ceny

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Dobra maska, ale b. droga

Maska jest dobra, w miarę wydajna. Produkt warto stosować razem z szamponem z tej samej serii. Maskę i szampon poleciła mi pani dermatolog.
Jedynym minusem jest cena - ja za swoją maskę dałam 32zł i ileś groszy i dostępność - wyłącznie apteki. Gbyby nie ta cena albo chociaż większa pojemność, pewnie kupiłabym ją ponownie. Wolę jednak zainwestować w sam szampon z tej serii, ponieważ nakładanie masek nie jest moim rytuałem pielęgnacyjnym włosów.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 150 ml w trakcie

trudno stwierdzić

Stosowałam maskę przez kilka miesięcy na przemian z tonikiem Radical i rzadziej naftą Anny.

Maska jest bardzo przyjemna w użyciu, ładnie delikatnie pachnie, łatwo się spłukuje, zostawia włosy nieprzetłuszczone, dobrze rozczesują się. Bardzo wydajna (zapewne w zależności na jaką powierzchnię się ją stosuje).

Po ok. 4 miesiącach pokazało się parę cienkich nowych włosków. Nie wiem jednak, którego środka to może być zasługa. Obawiam się, że nie Seboradinu, ponieważ stosuję go do tej pory 2 razy w tygodniu, a ostatnio miałam Chronostim - i niestety włosy sypią się.

Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe

ujdzie

Maska na pewno nie pomaga na wypadanie włosów, a już na pewno nie w moim przypadku. a maski i 2 opakowania szamponu z tej samej serii z nadzieją, że włosy chociaż trochę przestaną wypadać, i nic nie pomogło ;/ maska trochę nawilża włosy i łagodzi podrażnienia skóry głowy, włosy są miekkie i wygładzone, ale przedewszystkim miała pomóc na wypadanie, z czym sobie kompletnie nie poradziła. Używałam jej tak jak było opisane, trzymałam ok 30 minut a nie raz i dłużej pod czepkiem foliowym i czapką, niestety nawet to nie pomogło :(

Nie wiem czy bym ją kupiła ponownie, ponieważ jak na taką ilość jest dość droga a nie spełnia swojej podstawowej funkcji, czyli nie zapobiega wypadaniu włosów;/

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania standardowe

bardzo dobry

Maska u mnie podziałała. Stosowałam 1-2 razy w tyg po 30 min pod czepkiem i ręcznikiem. Bardzo przyjemny zapach (szczególnie w porównaniu z seboradinem z czarną rzodkwią), nie wysusza włosów. Jedyny zarzut - mało wydajna. U mnie maska wystarczyła na 4-5 razy.

Świetny produkt dzięki któremu moje włosy już nie wypadają

Zakupiłam ten produkt w desperacji, po dobrej opinii pani w aptece. Włosy leciały mi strasznie, wyciągałam je garściami wiec musiałam zacząć działać. Produkt stosowałam wraz z szamponem Seboradin również do włosów wypadających. Po około 2 tygodniach zauważyłam znaczna poprawę w stanie moich włosów, stały się zdecydowanie mocniejsze, lśniące i przede wszystkim co najwazniejsze przestały wypadać. Maska doskonale zamyka łuski włosa, przez co miałam efekt wygładzonych prostych włosów. Jedynie minusem jest dosyć niska wydajność, no i cena jak za tak mała objętość butelki. Maska ma całkiem ładny, nie drażniacy zapach. Napewno znajdzie stałe miejsce u mnie w łazience:)

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

średni

Maskę kupiłam ponad miesiąc temu, i stosowałam wg zaleceń - tzn przy każdorazowym myciu głowy - średnio co 2-3 dni. Bardzo wysusza mi włosy, skóra głowy swędzi i łuszczy się, do tego zapach bez rewelacji. Po badaniu mikrokamerą , widac kilka cienkich słabych rosnących włosków, ale szcze rze mówiąc spodziewałam się po opiniach większego efektu ( był stosowany wraz szamponem seboradin )

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

bardzo dobry

Stosuję od 3 miesięcy wraz z szamponem. Włosy przestały wypadać i to jest najważniejsze! polecam każdemu kto boryka się z problemem wypadania. Włoski zaczęły odrastać. Jedyny minus to słabe odżywienie włosów ale coś za coś ;)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Bardzo dobra maska.

Walczę z wypadającymi włosami już dość długo. O masce dowiedziałam się z wizażu i zachęcona pobiegłam do apteki. Wielkich nadziei w niej nie pokładałam, gdyż używałam już wielu osławionych masek i niestety nie robiły nic ,albo psuły bardziej. Pierwsze opakowanie skończyłam w niecały miesiąc ( nakładałam maskę na skalp i całe włosy ) i stwierdziłam, że nic nie zdziałało. Odstawiłam na około 2 tygodnie i przeżyłam szok, włosy leciały mi po 150 dziennie. Przez okres używania maski nie zauważyłam nawet , że pomogła ograniczyć wypadanie. Teraz mam już 2 opakowanie i nie zamierzam się rozstawać z maską. Obecnie używam tylko na skalp z racji wysokiej ceny a średniej wydajności.

PLUSY:
- zmniejsza wypadanie włosów
- dość dobry skład
- fajna lekka konsystencja
- nie obciąża/ przetłuszcza włosów
- po użyciu włosy są jakby "naturalnie" miłe w dotyku a nie sztucznie gładnie jak po maskach z silikonami

MINUSY:
- cena
- wydajność dość słaba jak na takie koszty
- u mnie w nie małym mieście trudno dostepna , ma ją tylko jedna apteka

Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

jedna z najlepszych

minuesem jest cena jednak maseczka jest świetna nie obciąża włosów, wzmacnia je i nie zwiększa wypadania- pozwala odzyć moim słabym włosom może mówić że hamuje wypadanie to za dużo ale napewno pomaga im zachować dobrą kondycję.
Minusem jest cena jednak trochę zbyt wysoka tym bardziej że maseczka nie jest zbytnio wydajna, ale czasem warto zainwestować.

Używam tego produktu od: kwietnia 2012
Ilość zużytych opakowań: 1 może być ich więcej :)

Warto zainwestować

Mam mieszane uczucia. Z jednej strony dużo plusów które wymienię, z drugiej....obiecanki producenta nie do końca dotrzymane. Niemniej jest to maska/odżywka która i tak stale u mnie zagości.

Plusy:

+ Wydajność, rozprowadza się lekko, ciężko ją wykończyć
+ Można wcierać w skalp - nie wpływa na przetłuszczanie
+ Rozczesuje kołtuny
+ Włosy po niej są jak po drogeryjnej odżywce a jednak skład mówi sam za siebie. Bomba ziołowa

Minusy:

- Nie wstrzymał wypadania włosów

I tak będę ją stale kupować, bo mam do niej 100% zaufania. Cena absolutnie do zaakceptowania, przy tak dużej wydajności, i takim składzie. Brawo dla polskiej firmy.