Barwa, Tradycyjne polskie szare mydło

Barwa, Tradycyjne polskie szare mydło

Średnia ocena: 4.64/5

Tradycyjne polskie szare mydło na bazie naturalnego oleju roślinnego z ziaren palmowych. Naturalne doskonałej jakości mydło szare, oparte na tradycyjnej polskiej recepturze. Mydło przeznaczone do higieny ran pooperacyjnych, polecane do stosowania w przypadku owrzodzeń i czyraczności skóry.
Zalecane przez lekarzy dermatologów do mycia i prania, szczególnie dla osób o skórze skłonnej do podrażnień i przetłuszczania się, a także dla alergików.
Zawiera glicerynę, przez co delikatnie nawilża skórę. Nie niszczy pranej bielizny, a jednocześnie bardzo skutecznie usuwa zabrudzenia. Nie zawiera środków zapachowych i barwników.

zapachowa
mydła
nawilżające, oczyszczające
w kostce
wrażliwa

To podstawa!

Jest to moje ulubione mydełko, głównie ze względu na właściwości hipoalergiczne. Nie podrażnia, nie uczula, ma specyficzny zapach. Stosuję je przede wszystkim do kąpieli stóp. Jest bardzo wydajne. Jest to podstawowy produkt w mojej kosmetyczne i na liście zakupowej. Jest łatwo dostępny w sklepach i aptekach i ma przystępną cenę. Jest łagodne, mogą je stosować nawet alergicy. Na pewno jeszcze kupię ten kosmetyk i bardzo polecam. jeszcze nigdy się na nim nie zawiodłam.

Dobre szare mydło

co proste to i najzdrowsze, jestem alergikiem na wodę zmieszaną z mydłem, nie wiem co uczula czy nasza woda z kranu zmieszana z mydłem czy na odwrót, ale inne mydła tak zwane "toaletowe" zmieszane z naszą wodą powodują u mnie uczulenie a szare mydło tego nie powoduje

W miarę

Do mycia ciała moze i być, ale z mydłem szarym pamietanym z dawnych lat nie ma nic wspólnego, więc ta receptura to sięga, ale chyba 5 lat wstecz. Prawdziwe mydło zawiera potas, który jako jedyny z podstawowych pierwiastków zawiera właściwości myjące, reszta się tylko pieni. Plam organicznych typu wymociny, krew nie usuniemy. Mydłem szarym, starym, potasowym już tak.

Świetne dla skóry ciała i... obcierających butów

Mydło posiada bardzo delikatny zapach, dobrze się pieni. Świetnie sprawdzi się do pielęgnacji alergicznej, atopowej skóry. Nie podrażnia, pozostawia skórę gładką i przyjemną w dotyku. Nie wysusza. Sprawdzi się przy częstym myciu dłoni z tendencją do szybkiego przesuszenia.

Świetnie sprawdzi się także do mycia pędzli, pozostawia je czyste i miłe w dotyku.

Dodatkowo szare mydło stosuję do... rozpychania skórzanych, obcierających butów. Ten sposób usłyszałam od szewca. Początkowo byłam do tego sposobu nastawiona sceptycznie, ale ku mojemu zaskoczeniu dał radę. Zmiękcza skórę, przez co buty stają się wygodniejsze. Smaruję wnętrze butów w miejscu, które powoduje obtarcia i to tyle:). Buty w końcu nadają się do chodzenia.

Przydatny produkt, który warto mieć w swoim domu

Tradycyjne polskie szare mydło od Barwy często gości w mojej łazience, z uwagi na to, że przydaje się do wielu czynności. Można je wykorzystać do mycia pędzi i gąbeczek do makijażu, ja robię to codziennie i moje pędzele są czyste, nie pozostają w nim resztki kosmetyków kolorowych. Czasem używam go też do zapierania plam na ubraniach, dobrze radzi sobie np. z plamami od podkładów. Kostka tego mydła ma tradycyjny wymiar , jest biała, ma delikatny, typowy zapach dla szarego mydła. Nie kruszy się jakoś przesadnie, za co duży plus, bo często szare mydło szybko rozpada się na kawałki. Jestem zadowolona z tego mydła, dokładnie czyści pędzele i dopiera plamy z ubrań, nie może go zabraknąć w moim domu.

Mój HIT!!!!!

Mydło kupiłam przypadkiem. Super się pieni i zostawia takie milusie uczucie jedwabistych dłoni. Bardzo lubię ten efekt. Mydło również polecam do moczenia stópek ;) jest dużo lepsze niż niejedna droga sól do stóp. Nie wysusza skóry.

Tradycyjne polskie szare mydło

Kupiłam ten produkt, kiedy miałam problemy z podrażnioną skórą dłoni. Mydło ładnie się pieniło, nie podrażniło, nie pogłębiało problemów skórnych i co mnie zaskoczyło – cena była zachęcają. Szare mydło, więc nie spodziewałam się żadnego zapachu i rzeczywiście go nie było, co też było na plus.

skuteczne mydełko do ciała

Mydło w kostce bazujące na naturalnej recepturze,
to produkt odpowiedni do każdego rodzaju skóry. Stworzone przy użyciu oleju palmowego oraz naturalnych składników jest szczególnie polecane dla osób borykających się z uczuleniami.

Mnie bardzo pomaga, gdyż po zabiegu laparoskopowym zostały mi cztery niewielkie blizny po wprowadzonych trokarach. Mydełkiem delikatnie myje się ciało, wszystkie ładnie stopniowo znikają. Mydełko pieni się dość dobrze,
najważniejsze nie wysusza skóry.

fajne

cena za to mydło zniewalająco niska - kupiłam go za niecałe 2 złote i w sumie nie liczyłam na jakieś wielki wow ale co sie okazuje jest świetne! Praktycznie bezzapachowe - dobrze sie mydli i dobrze myje skórę. Po spłukaniu skóra pozostaje gładka i miękka. Myślę, że wszystkie właściwości szarego mydła to akurat posiada.

Naturalne mydło dobre dla każdego

Zdecydowanie polecam mydło wszystkim którzy mają suchą skórę, alergie, AZS. Delikatnie się pieni, praktycznie bezzapachowe i wydajne. Sprawdza się do mycia twarzy, rąk i całego ciała. Dokładnie oczyszcza skórę i nie podrażnia, a z tym mam problemy. Balsam do ciała stosuje zawsze po kąpieli. Uprane rzeczy nie tracą koloru, ani fasonu, nic złego nie stanie się z materiałem. Dobre również do mycia np. zabawek dla dzieci. Ogólnie wszechstronne zastosowanie. Dobre dla osób w każdym wieku.

Przede wszystkim używałam je do moczenia stóp oraz okazjonalnie do reszty ciała. Dobrze myje się nim ręce. Nie myłam nim twarzy. Można je także używać niekiedy do prania ręcznego. Jest ono wydajne. Myślę, że jest to dość uniwersalny kosmetyk, który można polecić większości osób.

Bardzo fajne

Osobiście kupiłam to mydło z myślą o praniu rzeczy mojej córeczki i jestem z niego zadowolona. Do tego sprawdza się idealnie. Kilka razy myłam nim również ręce i mydło ich nie wysusza. Dobrze czyści. Jedyny minus to oczywiście przechowywanie … trzeba na nie uważać aby nie rozmiękło.