Floslek, Vege Lip Vaseline (Wazelina do ust (różne rodzaje))

Floslek, Vege Lip Vaseline (Wazelina do ust (różne rodzaje))

Wegańska wazelina do ust o różnych zapachach doskonale pielęgnuje i chroni wargi. Bogaty skład zapewnia odpowiedni poziom natłuszczenia i odżywienia oraz zapobiega przesuszeniu warg, a także pozostawia przyjemny efekt długotrwałego wygładzenia. Już po pierwszym zastosowaniu wygląd ust ulega poprawie, które stają się zregenerowane, nawilżone i jędrne. Wazelina w tubce ułatwia szybką, wygodną i higieniczną aplikację. Fantazyjny aromat mohito orzeźwia oraz wprowadza w wakacyjny nastrój. Produkt zawiera 96% składników pochodzenia naturalnego, w tym wosk roślinny i kompleks olejów pochodzenia roślinnego. Nie zawiera wody, glutenu, laktozy, sztucznych barwników.

wazelina, balsam do ust
ochronne, wygładzające, regenerujące, nawilżające
zapachowa
w tubce

Wazelina Floslek

Nie polecam, nie kupię ponownie. Rzadka konsystencja, która spływa z ust. Zero nawilżenia. Posiada przyjemny zapach jednak nie rekompensuje to innych braków. Generalnie nie polecam bo to w zasadzie strata pieniędzy.

No nie...

Niestety, ta wazelina kompletnie nie odpowiada moim potrzebom. Zerowe nawilżenie, brak ukojenia, łagodzenia, nie radzi sobie z suchością, spierzchnięciem... Podejmowałam parę prób, mając usta w różnym stanie, ale działania - brak.

Wazelina limonkowa, Vege Lip Vaselin, Floslek

Limonkową wazelinę otrzymałam w prezencje była w zestawie "Vege Duet idealne usta" zapakowana razem w kartoniku z gruszkowym cukrowym scrubem, oba kosmetyki tworzą fajny zgrany duet do pielęgnacji ust.
Opakowanie to tubka o pojemności 10 g.
Wazelina ma lekki limonkowy zapach, łatwo rozprowadza się na ustach, nawilża, odżywia, regeneruje i uelastycznia, zapobiega przesuszaniu ust, pozostawia warstwę ochronną , jest wydajna.
Dodatkowy plus za skład 96% składników pochodzenia naturalnego oraz za opakowanie zapewniające łata wygodną aplikację.
Podsumowując wazelina skutecznie pielęgnuje i chroni usta przed przesuszaniem, małe wygodne opakowanie w sam raz do torebki.
Serdecznie polecam!

Przyjemna kojąca wazelinka

Moje usta na co dzień bardzo się wysuszają, więc czy to w domu czy na zewnątrz zawsze mam przy sobie ten produkt do ust. Przez ostatnie pół roku zamiennie używam właśnie tych wazelinek (mohito, orange, pure). Wszystkie działają bardzo podobnie, różnią się jedynie zapachem i "smakiem". Ich niewątpliwym plusem jest to, że mają idealną konsystencję, dobrze wyciskają się z opakowania bez brudzenia sobie rąk. Dobrze chronią usta, zabezpieczają przed wysuszeniem, wygładzając je. Stosuję kilka razy dziennie. Moim faworytem jest wazelinka pure, ponieważ wolę produkty bezzapachowe.