Syoss, Repair, Intensive Conditioner (Intensywna odżywka do włosów odbudowująca)

Intensywna odżywka Syoss Repair pomaga odbudować włókna włosów. Formuła ze skoncentrowanymi Aminokwasami i Algami Wakame zmniejsza łamliwość włosów do 95%, zwiększa ich odporność i wzmacnia włosy do 20 razy*. Możesz spłukać produkt od razu po nałożeniu, efekt widoczny bezpośrednio po aplikacji.

* w porównaniu do włosów zniszczonych, niepoddanych pielęgnacji

w tubie
Skóra głowy
normalna
do włosów suchych i zniszczonych
regenerujące, wzmacniające

Zdecydowane - tak.

Moje włosy.
Farbowane. Lekkie siano, puszące się, suche końcówki , tendencja do przetłuszczania się.
Odżywka ma lekki zapach, nie jest ani za gęsta ani za lejąca się, prosta zwykła tubka.

Krótko : włosy po odżywce są dużo przyjemniejsze w dotyku, gładkie, miękkie, lśniące. Odżywka nie obciąża włosów, są lekkie, przyjemnie się układają.
Prosta sprawa- pokochałam tę odżywkę i szczerze ją polecam .

Świetna odżywka!

Jest to jedna z najlepszych odżywek które ostatnio testowałam. Nie trzeba długo trzymać jej na włosach a daje świetny efekt. Włosy są gładkie i odżywione. Co więcej odżywka ułatwia rozczesywanie po myciu, a to dla mnie ogromny plus. Jedyny z minusów który przychodzi mi do głowy, to fakt, ze nie jest aż tak wydajna jak inne odżywki, które posiadam. Podsumowując dla mnie to odkrycie ostatnich miesięcy.

Regeneracyjny krem

Całkiem dobra odżywka co mnie zaskoczyło. Po pierwsze jest ona w formie kremu , dzięki czemu nie spływa z włosów , dobrze się trzyma jest zwarta ale lekka nie obciąża włosów. Dobra przy drugim OMO tak ją stosowałam . Włosy po niej były lśniące taki efekt trafili wody bardzo mnie zaskoczył . Miękkie , sybkie , dobrze się rozczesywały . Zapach nie drażnił . Polecam

Całkiem fajna

Produkt otrzymałam w ramach testów kwc :) . Odżywka pięknie pachnie - delikatnie ale przyjemnie . Zapakowana w czarna klasyczna elegancką tubę robi to co ma robic . Włosy po jej użyciu dobrze się rozczesują . Na cuda w odnowieniu włosów bym nie liczyła bo takich nie zauważyłam jednak stosowałam na tyle krótko razem z testami innych z tej serii więc nie moge powiedzieć jak jest faktycznie . Z całej serii chyba lepiej sprawdziła mi się z keratyną bo często prostuję włosy i tej keratyny po prostu potrzebują jednak była na tyle w porządku że z chęcią ją do kończę na zmianę z innymi. Być może do mniej suchych niż moje włosy sprawdzi się lepiej .

Włosy mocno zregenerowane.

Moje zniszczone po rozjaśnianiu włosy , a następnie farbowane na czarno przeżyły bardzo dużo , a dzięki odżywce Syoss Repair nabrały nowego życia. Jak najbardziej polecam dla osób które ma suche , zniszczone i ciężkie do rozczesania włosy . Jest to hit wśród odżywek .

Zdrowsze piekniejsze wlosy

Swietna odzywka do codzinnego uzytku,nie obciaza włosów dzieki czemu dluzej zachowują swiezosc. Widac znaczną różnicę po użyciu ,wlosy wygladaja na zdrowsze, bardzo ulatwia rozczesywanie . Swietna gesta konsystencja,bardzo dobrze sie rozprowadza i jest bardzo wydajna. Pozostawia warstwe ochronna ktora tworzy piekna tafle ,dzieki czemu wlosy wygladaja na zdrowsze i pieknie blyszcza. Nie obciaza wlosow za to widac piekna rownice ,wlosy wygladaja na zdrowsze i bardziej zregenerowane

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Intensywna regeneracja dla włosów zniszczonych

Super odżywka dla włosów zniszczonych i potrzebujących regeneracji. Moje włosy właśnie czegoś takiego potrzebowały. Niedawno farbowałam pasemka i zrobiły się strasznie przesuszone. Dzięki tej odżywce mogłam ulżyć moim włosom i dać im tego co trzeba. Dodatkowo bardzo urzekło mnie piękne opakowanie oraz wydajność produktu.

Natychmiastowe wzmocnienie

Jestem bardzo zadowolona z odżywki, ma przyjemna konsystencję i zapach. Zostawia przyjemną warstwę na włosach i czuje się że odżywia włosy natychmiast. Po wyschnięciu są błyszczące i jeśli o mnie chodzi to mam wrażenie że mniej wypadają już po kilku użyciach.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Czy na pewno odbudowanie? Gładkość i połysk tak

Czy na pewno odbudowanie to jest główne działanie? Trudno to ocenić... na pewno gładkość i połysk, może mniej łamania się włosów przez tą gładkość, ale do odbudowy chyba trzeba czegoś więcej

Odbudowuje

Mam włosy rozjaśniane, po różnych przejściach, które aktualnie dopieszczam różnymi maskami i odżywkami. Tego syossa bardzo polecam. Niby odżywka, ale wygląda i zachowuje się jak maska. Zapach ok. Średnio pasuje mi opakowanie, przez to, że odżywka jest bardzo gęsta, trudno będzie ją całą wycisnąć z opakowania. Trzeba rozcinać ;)
Najważniejsze jednak jest działanie. A ona dziala :}

Świetna odżywka odbudowująca

Odżywka regeneruje włosy i nadaje im pięknego blasku. Wystarczy chwilę potrzymać na włosach i widać efekt. Dodatkowo konsystencja kremu sprawia, że łatwo ją nakładać. Polecam!!!

Efekt tafli

Intensywne odżywki syoss działają ekspresowo a przede wszystkim pęknie pachną. Jestem pozytywnie zaskoczona nowościami jakie przygotował dla nas syoss do testowania. Główną zaletą produktów jest szybkość działania, wystarczy nałożyć i od razu spłukać a efekt jest widoczny gołym okiem. Po użyciu produktu włosy są odżywione a dodatkowo chronione przed działaniem czynników zewnętrznych i wysokiej temperatury.