L'biotica, Biovax Opti Cure, Serum do paznokci

L'biotica, Biovax Opti Cure, Serum do paznokci

To wyjątkowy preparat zawierający, aż 8 aktywnych składników, które działają silnie regenerująco i wygładzająco napłytkę paznokcia oraz intensywnie nawilżają i pielęgnują skórki wokół niej.Zawarte w serum naturalne proteiny jedwabiu uelastyczniają paznokcie i nadająim połysk. Keratyna przeciwdziała ich łamaniu i gwarantuje nawilżenie. Zestawwitamin B5, A, E, C i F przeciwdziała kruszeniu i rozdwajaniu się płytekpaznokcia. Silnie regeneruje i odżywia. Oliwka z oliwek i olejek z soi bogate wfosfor, potas i żelazo działają na paznokcie i skórę odmładzająco, nawilżająco i ochronnie.

regenerujące, ochronne
olejek
preparaty do skórek, odżywki do paznokci
bez alkoholu, bez formaldehydu
w buteleczce

polecam serum biovax

Serum jest dość wydajne. Jedno opakowanie starczyło mi na trzy tygodnie. Myślę ze paznokcie się wzmocniły tak jak oczekiwałam, Byc może to również zasługa innych środków których stosuję od ponad pół roku, (np. odżywka 8w1 eweline, Sally Hansen maximum growth. )

Jest tanie , za opakowanie zapłaciłam jedyne 11 złotych, Serum Biovax jest o niebo lepsze od regenerum, które ciągle reklamuja w tv. Ma łagodny zapach i co wazne - szybko sie wchłania.

Zdecydowanie polecam

Bardzo porządne choć kleiste

Krótkie wprowadzenie: mam trudne w obsłudze paznokcie. Rosną bardzo szybko, są cienkie i miękkie, do tego równie szybko zarastają pancernymi, suchymi skórkami, które trudno jest odsunąć, bo cieniutka płytka na wszystko reaguje bólem. Poza tym nie miałam do nich zastrzeżeń.
Do czasu. Później odkryłam stemplowanie i poszedł w ruch zmywacz. Bardzo intensywnie, bardzo często, a że jestem niecierpliwa, używałam do zwykłych paznokci zmywacza do hybryd.
W efekcie paznokcie zaczęły się rozwarstwiać i odbarwiać. Nie byłam w stanie zapuścić ich dalej niż dwa milimetry poza różową część. Skórki wyschły na sztywne wióry, zadzierające się do żywego mięsa.
I tu wkroczyło serum.
W ciągu 2 tygodni doprowadziło paznokcie do poprzedniej normy, po kolejnych dwóch dodatkowo poprawiło ich stan: nawilżyło i zmiękczyło skórki, wzmocniło płytkę tak że przestała się rozwarstwiać i nie boli już przy odsuwaniu skórek, usunęło przebarwienia (fakt, 3/4 po prostu zrosło) i co zaskakujące, jeszcze przyspieszyło porost paznokci - teraz jest to ponad 1,5 cm na miesiąc (wcześniej było około 1,2cm).
Serum nie jest absolutnym ideałem - intensywnie pachnie, a ja wolę, kiedy moje dłonie nie pachną niczym; nieco się klei tuż po aplikacji i zostawia paznokcie dziwnie matowe i jakby nieco szorstkie.
Jednak uważam je za znakomity kosmetyk ratunkowy; działało mimo że już po dwóch tygodniach wróciłam do częstego malowania i zmywania paznokci. Teraz używam go co kilka dni, po zmyciu lakieru, aby utrzymać pazury w dobrym stanie.

mój HIT !

Testowałam wiele serum do paznokci ale żaden nie dał tak spektakularnych efektów jak serum Opti Cure.
Od wielu miesięcy borykałam się z problemem cienkich, łamliwych i rozdwajających się paznokci. Żadne suplementy diety nie dawały poprawy stanu paznokci. Bedąc w aptece, przy samej kasie wypatrzyłam to serum, a że cena była przyjazna - zdecydowałam się. I to był deal życia ;)
Serum stosowałam parę razy dziennie, przez ok tydzień. Żelowa, szybko wchłaniająca się konsystencja zachęca do częstego stosowania, szczególnie, że serum bardzo ładnie się wchłania.
Efekty ? Już po tygodniu moje paznokcie zrobiły się twardsze, rozdwojona płytka "scaliła się", paznokcie stały się błyszczące, po prostu ładne :) Teraz już bez obaw mogę pomalować paznokcie nie martwiąc się od odpryski lakieru.
Serum wyposażone jest w pompkę co ułatwia dozowanie produktu, a jego nadmiar można wetrzeć w skórę dłoni.
Ponieważ w zasadzie cały czas mam pomalowane paznokcie co być może powoduje po pewnym czasie przesuszenie płytki, co jakiś czas funduję sobie taką kurację serum i paznokcie są nie do poznania.

W życiu bym nie przypuszczała, że to taki hit

To moje pierwsze w zyciu serum do paznokci. Nigdy bym nie pomyślała, jak skuteczny może to być produkt.

Moje do tej pory zawsze bardzo łamliwe paznokcie, których nigdy nie byłam w stanie zapuścić, nagle zrobiły się super mocne. I to tak mocne, że wczoraj, gdy uderzyłam się w palec tak mocno że go wybiłam, cała część "nieprzyrośnięta" do palca ODGIĘŁA SIĘ O 90% odstając od paznokcia, ale paznokieć SIĘ NIE POŁAMAŁ! Prędzej oderwałby się od skóry niż się ułamał. Od wczoraj to mój absolutny KWC. Na dodatek moje skórki zrobiły się mięciutkie i łatwo się ich pozbyć.

Jedyny minus jest taki, że jedna pompka wyciska znacznie więcej, niż mi na paznokcie obu rąk potrzebne.

kwc

Moj Kwc.
Od bardzo długiego czasu mialam problem z rozdwajajacymi się paznokciami. Pomogło dopiero to serum. Stosuje je od miesiąca 3-4 razy dziennie, nie malując przez ten czas paznokci. Na początku podchodziłem do serum sceptycznie, ponieważ zakladalam, że 3 tygodnie z niepomalowanymi paznokciami będą skutkować tylko tym, że wszystkie się polamia. Tymczasem nic takiego się nie stalo. Płyta jest mocna, trwalsza, wygladzona, a paznokcie wreszcie przestały się rozdwajac. Ładnie tez rozjaśnia i nablyszcza. Przez to, że stosuje ja regularnie skórki są w stanie idealnym. Nigdy nie miałam tak ładnych i zadbanych paznokci jak teraz. Planuje skończyć opakowanie, wrócić do regularnego malowania i wtedy stosować przed malowaniem, dwa razy w tygodniu. Zobaczymy czy efekt się utrzyma. Póki co jest spektakularny i przerósł moje oczekiwania.
Konsystencja zelowa, momentalnie się wchlania. Jedyny minus to opakowanie z pompka. Mniej więcej od polowy opakowania pompka przestaje spełniać swoją funkcję i trzeba całość odkręcac, aby wydobyć produkt.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Kolejna gwiazdka Biovaxu. :)

Kochane...
Ten produkt uratował moje paznokcie!
Od bardzo, bardzo dawna borykałam się z ogromnym problemem, jakim było bezustanne łamanie się paznokci, rozdwajanie, "falowanie" płytki. Pazurki przybrały nieprzyjemny wygląd, pomimo, że dwoiłam się i troiłam, żeby o nie dbać.
Dosłownie NIC nie przychodziło mi z pomocą. Aż do czasu, kiedy farmaceuta polecił mi właśnie ten produkt, który okazał się zbawienny.
Do użycia go skłoniło mnie kilka faktów:
- jest wolny od parabenów i SLS
- zawiera 8 składników aktywnych
- odżywki do włosów z Biovaxu już nie raz mnie pozytywnie zaskoczyły, więc postanowiłam kolejny raz zaufać tej firmie.

Pazurki rzeczywiście stały się mocniejsze, grubsze, przestały się łapać i kruszyć. Wyglądają na bardziej nawilżone i odżywione, a płytka jest estetyczna, bez efektów falowania.
Aplikacja jest bardzo wygodna, a samo serum szybko wysycha po nałożeniu.

Oprócz paznokci, świetnie działa na wystające, bolące skórki. W okresie zimowym mam ogromny problem właśnie z szybko wysychającymi skórkami i za nic w świecie nie mogłam sobie z nimi poradzić.
To serum dało radę bez problemu.

Ogromnym plusem jest również bardzo ładne, estetyczne opakowanie i piękny zapach, zachęcający do regularnego stosowania.

Serdecznie polecam, naprawdę działa cuda! :)
Maddi

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Bardzo skuteczny produkt

Te serum jest naprawdę bardzo dobre, miałam konkretnie dwa problemy : rozdwajające się paznokcie i bardzo suche skórki z zadziorkami. Ze wszystkimi tymi problemami serum świetnie się rozprawiło. Już po kilku dniach systematycznego używanie, widziałam duża różnice. Byłam zaskoczona.
Zdecydowanie polecam tą odżywkę :)

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie pierwszego opakowania

Całkiem ok

Odkąd pamiętam borykam się ze słabymi, rozdwajającymi się paznokciami. Szczególnie problem dotyka mnie w wakacje, kiedy to nagminnie maluję paznokcie.
Mimo iż serum nie używam zbyt często (zazwyczaj tylko przed malowaniem) to działa całkiem fajnie. Nie jest to jakieś super silne działanie na długi czas (może takie by było gdybym używała codziennie?) ale widocznie poprawia stan płytki, pogrubia ją oraz zapobiega rozdwajaniu się.
Plusy:
-forma żelu, który szybko się wchłania (szczególnie polecam nakładać go po kąpieli)
-wydajność
-rzeczywiście poprawia stan płytki paznokcia

Minusów jako takich nie ma, aczkolwiek zapach nie należy do tych najprzyjemniejszych :P Ale także jakoś mocno nie odrzuca.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Jeśli stosuje się zgodnie z zaleceniami to działa :)

PLUSY:
\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'
+wzmacnia paznokcie
+szybko się wchłania
+zapach
+wydajność
+dostępność
+poręczne opakowanie

MINUSY:
\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'
-brak

Polecam!

Mam bardzo porozdwajane paznokcie, przez co były cienkie, gięły się i łamały, mimo, że nie używam tego produktu regularnie, to już po 2 dniach, kiedy zastosuję go 4-5 razy dziennie moje paznokcie są twardsze, i sprawiają wrażenie odbudowanych. Skórki również są nawilżone i "zadziorki" się wygładzają. Jedyny, może malutki minus za dość słabą wydajność.

Zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1, niecałe

Ani nie poprawił, ani nie pogorszył

Przez wiele lat obgryzałam paznokcie, dlatego teraz nie wyglądają one najlepiej. Są dość szerokie, mają nierówną płytkę i tendencje do rozdwajania się. Wypróbowałam już naprawdę wiele preparatów odżywczych i, choć niektóre spisywały się całkiem nieźle, zawsze szukałam czegoś nowego w nadziei, że znajdę absolutny hit. Niestety nie mogę tego powiedzieć o serum Biovaxu.
Plusy:
- szybko się wchłania
- nabłyszcza

Minusy:
- nie pomaga na rozdwajanie paznokci
- nie nawilża skórek
- zapach
- dozowanie (pompka wyciska zbyt dużą ilość preparatu)

Reasumując, preparat ani mi nie pomógł, ani nie zaszkodził. Nie polecam.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Serum nie działa

Kupiłam to serum w nadziei, że nawilży moje skórki i zregeneruje moje paznokcie, tak jak obiecywał producent.

Niestety pomimo iż stosowałam preparat zgodnie z zaleceniami producenta nie zauważyłam żadnego działania.
Jedyne plusy tego preparatu do wygodne dozowanie i konsystencja żelu, który się łatwo wchłania (lub po prostu wyparowuje ze skóry/paznokci).

W załączniku stan moich paznokci PO kuracji.

Ilość zużytych opakowań: 15 ml