Cat & Cat, Wałek do kręcenia włosów bambusowy

Cat & Cat, Wałek do kręcenia włosów bambusowy

Wałek do kręcenia włosów Cat&Cat jest bardzo prosty w użytkowaniu i bezpieczny dla włosów. Umożliwia kręcenie włosów bez użycia ciepła, które może uszkodzić ich delikatną strukturę. Wałek wykonany zostały z miękkiej wiskozy bambusowej, która dobrze chłonie wilgoć. W zestawie znajduje się wałek oraz dwie średniej wielkości owijki do włosów, które przydadzą się również do codziennych fryzur.

Kształt
podłużne
inne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Jest genialny

Kręcenie włosów na noc to od kilku lat mój niezawodny hit, który pomaga mi w codziennej stylizacji włosów. Przez długi czas używałam paska od szlafroka, później przerzuciłam się na wałek satynowy, ale efekty nie do końca odpowiadały moim oczekiwaniom. W końcu trafiłam na ten wałek i to był strzał w dziesiątkę!
To co również było dla mnie ważne to wygoda i w tym mogę się wyspać bez bólu głowy i obawy, że włosy mi z niego zjadą. Po całej nocy lub dniu mam piękne loki lub fale na głowie i zawsze dostaję pytania jak je zrobiłam. Dla podkreślenia skrętu używam aktywatora w spray'u i bardzo polecam ten sposób.

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Design produktu: 3

Niestety nie polecam

Mam dość długie i grube włosy z tendencją do falowania i liczyłam, że ten produkt pomoże mi uzyskać bardziej podkreślony skręt. Niestety, mimo wielu prób efekt był za każdym razem nieciekawy. Wałek jest gruby, a gumki dołączone do zestawu dodatkowo odkształcają włosy. Efekt, nawet przy użyciu na mokro i z żelem, utrzymuje się krótko (ale może w tym przypadku to i lepiej). Do tego jest raczej niewygodny, ciężko w nim się śpi, potrafi się zsuwać. Podejrzewam, że pasek od szlafroka daje lepsze efekty :)

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 1

Nie sprawdziło mi się

Nie wiem czy to wina materiału a może grubości samego wałka, ale próbowałam wszystkiego. Na moktro, na sucho, na wilgotno je kręcić i rezultat to jakieś dziwne proste włosy. Nie było nawet lekkiej fali.
Potem używałam głównie jako zabezpieczenia podczas snu, ale cóż też mi się to znudziło.
Dodam, że moje włosy spokojnie zawsze się zakręcą, dlatego bardzo dziwił mnie jednakowy, negatywny efekt

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Jestem zadowolona z tego produktu. Mam długie i geste włosy, które nie są podatne na kręcenie. Założyłam go według instrukcji z pudełka, na wilgotne włosy i poszłam w nim spać. Rano jeszcze podsuszyłam je suszarką (mam dużo włosów, więc były jeszcze delikatnie wilgotne, jeśli ktoś ma ich mniej, ten krok będzie zbędny), nie zdejmując wałka. Gdy były suche delikatnie go zdjęłam, włosy nie były poplątane. Skręt był bardzo ładny, Uważam, że produkt spełnia swoją funkcję. W nocy w ogóle nie przeszkadzał, ani nie uciskał. Doszyte są do niego małe wstążki co jest dużym plusem, można końce wałka związać z tyłu głowy bez obawy, że spadnie. Cena też jest dużym plusem.