Solfine, Care, Hair Loss Lotion Ampoules (Ampułki przeciw wypadaniu włosów)

Solfine, Care, Hair Loss Lotion Ampoules (Ampułki przeciw wypadaniu włosów)

Lotion do włosów zawierający kwas hialuronowy, aminokwasy keratynowe i glikoproteiny; wzbogacony kompleksem witamin (B5, B6, PP) i kompleksem przeciwutleniaczy na bazie ekstraktu z pestek winogron i witaminy E; zawiera także ekstrakt z wanilii, olejki eteryczne z lawendy i rozmarynu oraz mentol. Odżywia i uelastycznia korzenie włosów, rewitalizując skórę głowy i regulując wydzielanie łoju. Idealny w okresach wzmożonego wypadania włosów, aby wzmocnić je u nasady. Produkt do użytku profesjonalnego.

do skóry głowy, do włosów wypadających
zapobiegające wypadaniu włosów
w ampułkach
lekkie

Mniej włosów na grzebieniu

W opakowaniu znajduje się 12 ampułek, każda o pojemności 6ml oraz dwa gumowe aplikatory, które ułatwiają rozprowadzanie produktu. Tak jak zaleca producent, lotion nakładałam na oczyszczoną skórę głowy, wykonując przedziałki, a następnie nanosiłam go wzdłuż nich, kropla po kropli. Potem wykonywałam masaż głowy, aż do całkowitego wchłonięcia preparatu.

Po blisko trzech tygodniach kuracji ampułkami i szamponem z tej samej serii mogę stwierdzić, że moje włosy stały się mocniejsze, co zauważyć mogłam podczas czesania, ponieważ zostawało ich na grzebieniu zdecydowanie mniej niż wcześniej. Mam cienkie włosy, a stosowanie tych produktów wpłynęło również na zwiększenie ich objętości. Ponadto moje włosy stały się bardziej elastyczne i zdecydowanie wyglądają na bardziej zdrowe.

Niby super, ale jednak coś tam nie pasuje

Ampułki są w szklanych opakowaniach w ilości 12 sztuk. Do zestawu dołączone są gumowe ochraniacze, które chronią przy otwieraniu ampułek - przemyślane. Zapach delikatnie ziołowy, przyjemny. Ja używałam ampułek raz w tygodniu, zawsze na noc, dzień przed myciem włosów, bo u mnie osobiście trochę miałam uczucie oklapniętych i nieświeżych włosów, dlatego taki system dla mnie był najkorzystniejszy. Na pewno nie działał ten produkt regulująco na wydzielanie sebum w takim razie.
Ampułki zaczęłam używać po produktach do zagęszczania innej marki, ale mam wrażenie, że podtrzymały efekt powstawania baby hair - dalej ich jest dużo, ciągle rosną, więc chyba wpływa pobudzająco. Więc na pewno tej produkt odżywia włosy. Kwestia zmniejszenia wypadania włosów hmm, no może trochę mniej ich wypadlo, były mocniejsze, ale to tylko taki wizualny aspekt.
Czy polecam? Wydaje mi się, że rynek produktów do włosów jest na tyle rozwinięty, że można znaleźć tańsze i dużo lepiej działające produkty, które też starcza na więcej użyć niż 12. Dla mnie ten produkt był poprawny, działał, ale zabrakło tego błysku tutaj.

Mam jakieś mieszane uczucia...

Ampułki są szklane i pierwsze otwarcie było dla mnie wyzwaniem :P Bałam się że zepsuję i faktycznie zepsułam, bo ukruszyła mi się bardzo nieregularnie, niemal w drobny mak :( z kolejnymi nie było jednak aż takiego problemu. Super jest ten dołączony do nich aplikator, bo dozuje bardzo małymi kropelkami, dzięki czemu nie przesadzimy z ilością. Jedną ampułkę zużywałam na 3 razy, bo jestem zdania, że lepiej często po trochu niż wszystko na raz :) Nie obciążają włosów. Moja skóra jest w lepszej kondycji. Uwaga, gdy wcierka spłynęła bliżej twarzy czerwieniła skórę, ale bez podrażnienia czy pieczenia. Myślę, że to przez uczucie grzania jakie dają te ampułki. Na wypadanie włosów ma wypływ bardzo wiele czynników, jednak nie jestem pewna czy te ampułki jakoś przyczyniły się do zmniejszenia wypadania...

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Magiczne ampułki do włosów. :)

Ampułki Solfine Care Hair Loss Lotion są zapakowane w bardzo eleganckim kartoniku, na którym widnieją czarne i czerwone napisy. Są one bardzo dobrze widoczne i czytelne. W kartoniku znajduje się 12 ampułek po 6 ml i jest dołączona ulotka. Ampułki były szklane i bardzo dobrze się je rozłamywało dzięki dodatkowej końcówce. Stosowałam jedną ampułkę co drugi dzień po umyciu włosów. Substancja była przezroczysta i wodnista, więc dobrze mogłam ją rozprowadzić na skórze głowy moimi opuszkami palców. Bardzo łatwo i równomiernie się ją rozprowadzało. Bardzo cenię sobie fakt, że produkt zawiera naturalne składniki m.in. kwas hialuronowy, aminokwasy keratynowe, olejek eteryczny z lawendy. Ampułki mają mentolowy i orzeźwiający zapach, który dość szybko się ulatniał. Nie powodowały uczulenia ani łupieżu na mojej skórze. Skóra głowy mnie nie swędziała po ich zastosowaniu. Już po 4 zastosowaniach stwierdziłam poprawę kondycji moich włosów. Zauważyłam, że zostało zredukowana ilość wydzielane sebum na głowie. Moje włosy zaczęły się mniej przetłuszczać. Odzyskały one zdrowy wygląd i miałam uczucie optycznego zwiększenia ilości moich włosów. Szczególnie ważne jest to, że włosy (cebulki) zostały wzmocnione u nasady, a tym samym mniej włosów było na mojej szczotce. Myślę, że warto powtórzyć taką kurację dla wzmocnienia włosów co 3 miesiące. Myślę, że cena 74 złotych jest całkiem atrakcyjna. Jestem zadowolona z tego produktu. Dla lepszego efektu warto spróbować mycia szamponem Solfine Care Hair Loss.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Całkiem

Ampułek w opakowaniu znajduje się 12 sztuk. Jedyna ampułka ma 6 ml.
Po pierwszym użyciu ampułki trochę mnie piekła skóra po następnym użyciu już było dobrze.
Ampułka bardzo szybko się wchłonęła nie przetłuszcza włosów ani nie obciąża.

ampułki

Po zimie i na początku wiosny mam problem z wypadającymi włosami. Jest to dla mnie męczące i denerwujące ,zwłaszcza ,że mam cienkie włosy. Już po tygodniu od zastosowania ampułek Solfine śmiało mogę powiedzieć, że preparat optycznie zwiększa objętość włosów, podnosi je od nasady ,aż po końce. Poczułam ,że włos jest wzmocniony ,a przy czesaniu "nie lecą "; mi włosy jak przed kuracją. Po zastosowaniu kosmetyku nie zauważyłam ,żadnych podrażnień ,ani przesuszeń skóry głowy. Jestem zadowolona bo włosy są zregenerowane i z połyskiem. Mam nadzieję na dalsze efekty za jakiś czas, bo zdecydowanie będę kontynuować stosowanie ampułek ,dlatego z pewnością je zakupie. Produkt ma bardzo delikatny zapach. Posiada naturalne składniki min. kwas hialuronowy i mlekowy . Poręczne ampułki są łatwe w aplikowaniu. Konsystencja jest bardzo przyjemna w dotyku. Produkt zastosowałam po umyciu włosów szamponem z tej samej serii , przy okazji kąpieli. Bardzo miłe i świeże doznanie. Polecam.

Uczula

Niestety kapsułki mnie uczuliły i to strasznie . Ale zacznijmy od początku.
Ampułek w opakowaniu jest 12 użyłam całe 3 sztuki bo nie byłam wstanie więcej bo mnie uczulaly. W środku opakowania jest też ulotka i taki ' lejek ' który nakładamy na ampułkę i kropla po kropli dajemy na skórę głowy ,robimy lekki masaż i gotowe. Produkt nie przetłuszcza mi włosów . Niestety średnio po 10 min wychodzi mi uczulenie . Zaczyna mnie swędzieć szyja ... Muszę wypić wapno . I po 2 godzinach jest ok. Robiłam 3 próby i wszystkie skoczyły się tragicznie . Resztę ampułek użyła mama .I jej nie było nic .Mama stwierdziła że ampułki działają bo włosy mniej wypadają.
Jeśli chodzi o zapach to taki ziołowy . Zapach ładny . Nie wrócę do nich . Bo jestem uczulona na jakiś skład ...

Fajne ampułki

Ampułek w opakowaniu jest 12 sztuk. Ja używałam 1 raz w tygodniu ( mam krótkie włosy więc stwierdziłam że raz w tygodniu to idealna miarka ) Ampułka jest mała , łatwo ją przepołowić i wydobyć środek z ampułki . Ampułkę używałam na noc , robiąc lekki masaż skóry głowy palcami. Ampułki nie trzeba zmywać bo produkt nie przetłuszcza włosów. Włosy są miększe w dotyku , mniej wypadają , są mocniejsze a i mam wrażenie że jakby zaczęły rosnąć małe włoski .