Sensodyne, Nourish, Zdrowa Biel, Wzmacniająco-wybielająca pasta do zębów

Sensodyne, Nourish, Zdrowa Biel, Wzmacniająco-wybielająca pasta do zębów

Pasta do zębów Sensodyne Nourish zawiera naturalne olejki miętowe oraz cytrusowe z delikatnym systemem wybielającym. Podczas każdego szczotkowania, bioaktywne minerały wzmacniają i odbudowują zęby, a rewitalizujący system oczyszczający usuwa zanieczyszczenia, dając poczucie zdrowej jamy ustnej. Przy regularnym szczotkowaniu dwa razy dziennie, pasta Sensodyne Nourish, zapobiega nadwrażliwości, teraz i w przyszłości. Sensodyne Nourish to świetna w smaku, wegańska pasta, nie zawiera produktów odzwierzęcych ani pochodzenia zwierzęcego. Co więcej Sensodyne Nourish jest przyjazna dla planety: opakowanie w pełni jest przeznaczone do recyklingu

pasty do zębów
odświeżające, wybielające
50-100ml

Świetna w działaniu pasta do zębów o łagodnym miętowym smaku.

Pasty do zębów stosuje najróżniejsze, staram się wybierać odpowiednie w danym momencie do kondycji dziąseł i stanu zębów. Używam zarówno wybielające, odświeżające oddech oraz gdy mam problem z nadwrażliwością zębów podczas jedzenia i picia ciepłych oraz zimnych napojów.

Wybrałam pastę Sensodyne nourish w Rossmanie szukając produktu przeznaczonego dla wrażliwych dziąseł oraz z potrzeby podtrzymania efektu wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym.
Pasta o pojemności 75 ml umieszczona została w poręcznej lekkiej tubie zamykanej sporych rozmiarów nakrętką na której stabilnie stoi tubka. Dodatkowo umieszczono w kartoniku z wszystkimi czytelnymi informacjami dotyczącymi produktu w kilku językach.
Wystarczy niewielka ilość pasty do porządnego umycia zębów, dobrze się pieni. Odświeża oddech na długo, miętowy smak jest delikatny i wyważony co ucieszy osoby wrażliwe na zapachy i smaki. Pasta jest odpowiednio gęsta w białym kolorze nie spływa ze szczoteczki. Należy pamiętać o stosowaniu jej dwa, maksymalnie trzy razy dziennie dla odpowiednich efektów. Wydajność oceniam na dobrą, cena adekwatna do jakości i wydajności, a i tak często bywa w promocji. Stosuje regularnie cała rodzina i sobie chwali ponieważ obietnice producenta zostały spełnione, smak jest łagodny, a konsystencja odpowiednia. Polecamy :)

Sensodyne - najlepsze pasty do zębów

Moja przygoda z pastą do zębów Sensodyne , zaczęła się gdy moje dziąsła zaczęły krwawić i boleć . Moja znajoma poleciła mi tą pastę , pasta która czyni cuda !
Co do wybielania może delikatnie zauważyłam różnicę , ale tu akurat cudów nie zdziałała. Lecz polecam każdej osobie która zmierza się z ogromnym bólem lub krwawieniem dziąseł jak i reakcje na ciepłe i zimne picie posiłki . Od kilku lat używam tej pasty i pozbyłam się całkowicie bóli tego typu. Polecam .
Pasta jest wydajna starcza naprawdę na długi czas.

Pasta i hollywoodski uśmiech

Pasta Sensodyne Nourish zdrowa biel- to pasta która delikatnie wybiela zęby nie niszcząc szkliwa. Wzmacnia je i nadaje biały hollywoodzki kolor twoim zębom.
Ma miękką konsystencję, dobrze się pieni i ma przyjem y zapach i smak.

Polecam!

Od dwóch lat posiadam koronki na zębach. Z czasem moje naturalne zęby zaczęły zmieniać kolor w stosunku do porcelanowych. Zwykle przy wyborze pasty zwracałam uwagę na to, aby był wybielająca, ale nigdy nie widziałam w zasadzie większych efektów.
Za to pasta Nourish super wyrównała koloryt! Dodatkowo odkąd ją stosuję, to nie krwawią mi dziąsła, więc nie podrażnia, z czym wcześniej miałam przez długi czas problem.
Produkt jest odpowiednio miętowy (nie za mocno, więc nie szczypie) i pieni się w umiarkowanym stopniu, dzięki czemu piana nie ucieka z ust i nie ląduje na ubraniach.
Zwykle nie zwracałam uwagi na pastę, aż do wypróbowania tej, która przeniosła mnie na inny level mycia zębów ;)

Delikatna pasta wybielająca

Delikatna pasta wybielająca, po skończeniu tego opakowania może zdecyduję się na kolejne, na razie nie zauważam zmian w kolorze moich zębów. Opakowanie oceniam na plus- wreszcie nic mi się nie wywraca na umywalce w łazience

Stosowanie pasty

Pasta po systematycznym używaniu wybiela delikatnie żeby przede wszystkim nie podrażnia ich nie uszkadza szkliwa nie krwawią dziąsła jest delikatna moje zęby mają żółty kolor przez palenie papierosów dzięki stosowaniu sensodyne mogę już zdecydowanie zauważyć o jeden odcień różnicy

Wykorzystała: kilka próbek

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bielsze zęby o jeden odcień

Jeśli chodzi o konsystencję produktu jest ok lekko klienta ale nie przeszkadza to w użytkowaniu a wręcz powiedziałabym że to atut że pasta jest 'miękka'. Zapach nie razi w nos jest lekko miętowy też duży plus. Niektóre pasty aż szczypią po działsalach od mięty ta pasta jest idealna i nic nas po niej nie boli.

Rewelacyjne Sensodyne

Niedawno zaczęłam stosować tę pastę, widać delikatną różnicę, i nie czuję żadnego podrażnienia przy stosowaniu. Myślę,że jeszcze parę dni stosowania i efekt będzie zadawalający.

Moc wybielania

Używanie tej pasty zdecydowanie poprawiło koloryt moich zębów, z którym zawsze miałam problemy. Efekty było widać już po kilku dniach stosowania. Dodatkowo czułam, że pasta wzmocniła moje zęby, które stały się mniej wrażliwe. Bardzo fajna konsystencja i świeży zapach.

Wzmacniająco-wybielająca

Opakowanie ma wygodne otwarcie, dzięki czemu możemy wszędzie postawić pastę.
Pasta wzmacniająco-wybielająca delikatnie sprawia że zęby wydają się jakby jaśniejsze.
Co najważniejsze pasta nie podrażnia dziąseł.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Najlepsza pasta jaką używałam!

1. Ma najlepszy smak z wszystkich past jakie testowałam
2. Dobrze wykonane opakowanie
3. Pasta ma pokrywkę na której sama stoi co jest bardzo wygodne
4. Nie ma mocnego zapachu
5. Troszeczkę wybieliła żeby ale bez większego szału

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Pasta która wybiela i łagodzi nadwrażliwość

Mam aparaty na zębach przez co borykam się z nadwrażliwością- zanim traciłam na ta paste czesto podczas szczotkowania zębów czułam ból, przy tej paście nie miałam tego problemu. Zauważyłam delikatne rozjaśnienia płytki zębów, myśle że przy dłuższym stosowaniu efekt wybielenia byłby mega dobry. Pasta ma fajne opakowanie, tubkę można położyć jak i postawić, ja akurat lubię trzymać paste w pionie. Polecam