Eucerin, Urea Repair Plus, 10% Urea Lotion (Emulsja z 10% Mocznika)

Eucerin, Urea Repair Plus, 10% Urea Lotion (Emulsja z 10% Mocznika)

Eucerin UreaRepair PLUS Emulsja z 10% Mocznika
Natychmiastowa ulga dla suchej skóry do 48 godzin + 92% nawilżenia.*

Natychmiastowe ukojenie oznak bardzo suchej i swędzącej skóry, ze skłonnością do łuszczenia się. Niweluje swędzenie.
+ Przywraca gładkość i miękkość nawet bardzo suchej skórze.
+ Wzmacnia skórę, a nawroty suchości są opóźnione.
+ Formuła z Mocznikiem i NMF wzmacnia wiązanie wilgoci w skórze i wyraźnie zwiększa poziom nawilżenia.
+ Formuła z lipidami, takimi jak Ceramid, intensywnie odżywia i chroni skórę oraz wzmacnia jej barierę ochronna.
+ Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu na skórze.

Badania kliniczne i dermatologiczne potwierdzają:
Bardzo dobra skuteczność i tolerancja potwierdzona na skórze bardzo suchej i ze zmianami chorobowymi. Produkt może być stosowany w przypadku łuszczycy, cukrzycy i rogowacenia mieszkowego.

*Pomiar korneometrem, 92% wzrost wartości korneometru w porównaniu ze skórą nieleczoną, po 2 tygodniach regularnego stosowania u 44 uczestników.

sucha, wrażliwa, odwodniona, normalna
balsamy
zmiękczające, regenerujące, nawilżające, wygładzające
z pompką, w butelce
>250ml, 100 – 250ml
lotion

Nie na co dzień

Kupiłam go z nadzieją, że poradzi sobie w zimie z moją przesuszoną skórą i nada jej miękkości. I o ile uważam, że rzeczywiście nawilża, o tyle nie jest to produkt przyjemny w użyciu.

Balsam jest dość gęsty, ciężki, "tępy" w użyciu, co zrozumiałe z uwagi na zawartość mocznika. Przy okazji jednak wchłania się bardzo wolno. Nie nadaje się kompletnie do używania rano, bo zanim się wchłonie, to wybrudzi ubrania. Wieczorem z kolei też "klei się" do piżamy. No albo czekamy 30 min nago w łazience :P

Zostawia tłustawą warstwę na skórze, którą czuć nawet po prysznicu na kolejny dzień. Nie uważam tego za minus, natomiast w przypadku balsamu Eucerin ta warstwa jest dość denerwująco lepka.

Dlatego uważam, że o ile jego działanie jest bez zarzutu, o tyle przyjemność używania daleka jest od ideału. Z tej półki dermokosmetyków zdecydowanie lepiej wypadają balsamy Biodermy, Cerave czy Avene.

Idealny do bardzo suchej skóry

Eucerin Urea Repair Plus 10% Urea Lotion to produkt do pielęgnacji skóry, który jest przeznaczony dla osób z suchą, szorstką i skłonną do podrażnień skórą. Po używaniu tego produktu przez kilka tygodni, zauważyłam znaczną poprawę kondycji mojej skóry.

Konsystencja lotionu jest lekka i łatwo się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustej warstwy. Po zastosowaniu lotionu skóra staje się bardziej miękka, gładka i nawilżona. Wcześniej miałam problem z łuszczącą się skórą na moich łokciach i kolanach, ale po regularnym stosowaniu Eucerin Urea Repair Plus, ten problem ustał.

Jedną z najlepszych cech tego produktu jest jego skład. Oprócz 10% mocznika, zawiera on naturalne składniki nawilżające takie jak mleczan sodu i kwas mlekowy, które działają synergistycznie w celu poprawy kondycji skóry. Lotion nie zawiera alkoholu ani sztucznych barwników, co sprawia, że jest łagodny dla skóry i nie powoduje podrażnień.

Ogólnie rzecz biorąc, polecam Eucerin Urea Repair Plus 10% Urea Lotion dla osób z suchą, szorstką i podatną na podrażnienia skórą. Jest to skuteczny produkt, który pomaga w poprawie kondycji skóry, a jednocześnie jest łagodny i przyjazny dla skóry.

IDEAŁ!

Świetnie sprawdzi się przy problematycznej, alergicznej skórze. Jest delikatny dla i łagodzi podrażnienia. Emulsja dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Stan mojej skóry uległ poprawie, w końcu nie jest taka przesuszona. Kosmetyk zamknięty jest w bardzo wygodnym opakowaniu, z przyjemną dla oka szatą graficzną. Skóra po jego użyciu jest miękka i ukojona. Niweluje nieprzyjemnego uczucie swędzenia i pieczenia skóry skóry atopowej. POLECAM KAŻEMU!

Ulga dla suchej skóry

Emusja świetnie nawilża przesuszoną skórę. Poradził sobie z moją mocno wysuszoną skórą nóg. Bardzo dobry produkt, który serdecznie polecam wszystkim osobom, które mają problem z suchą skórą.

co za ulga!!!!

Ten balsam jest niesamowity!!! Mam ekstremalnie suchą skórę i przynosi mi dużą ulgę po każdej aplikacji.
niesamowicie szybko się wchłania, wiec po chwili można już założyć ubrania.
Muszę przyznać, że moja skóra uległa poprawie.

Pierwszy balsam do ciała, który zaspokoił moje potrzeby.

Pierwszy balsam do ciała, który zaspokoił moje potrzeby w kwestii nawilżenia skóry. Idealnie się wsmarowuje, nie pozostawia tłustego filmu na skórze a dodatkowo bardzo delikatnie pachnie co dla ludzi nielubiących perfumowanych kosmetyków to niewątpliwie atut. Przywraca skórze elastyczność, już po kilku dniach stosowania. zawartość mocznika w stężeniu 10% naprawdę daje genialne efekty. Polecam.

Nawilżeniowa bomba!

Balsam idealny dla osób z przesuszoną skórą. Stosuję kilka razy w tygodniu po prysznicu i czuję zdecydowaną poprawę sprężystości i gładkości skóry. ze względu na moje problemy z bardzo wysuszonymi fragmentami skóry, korzystam również z aquaphor. w porównaniu do niej seria z mocznikiem jest delikatniejsza, ale też przyjemniejsza w aplikacji. konsystencja jest lekka, łatwo się rozsmarowuje, w dodatku bardzo przyjemnie pachnie. must have w mojej pielęgnacji!

idealny dla suchej, wrażliwej skóry

Emulsja bardzo delikatnie pachnie ale ma wielką moc! Moja przesuszona skóra staje się gładka na długie godziny. Łatwo się wchłania i od razu można założyć ubranie gdyż nie zostawia tłustego filmu. Bardzo dobry produkt.

Dobrze nawilża

Do moich problemów z suchą skórą ta emulsja okazała się być idealna. Dobrze nawilża nawet bardzo suchą i szorstką skórę. Radzi sobie też z drobnymi zaczerwienieniami. Dobrz się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Sprawdza się też przy wrażliwej skórze. Jak dla mnie jest idealna .

Dość dobry

Emulsja jest bardzo praktyczna w stosowaniu łatwa aplikacja jest opakowanie super wydajne. Cena tylko jest bardzo wysoka. Skóra jest dość nawilżona nie wysusza.

Naprawdę polecam!

Bardzo dobry produkt, nawilża na dłuższy czas. Świetnie sprawdzi się przy problematycznej, alergicznej skórze. Jest delikatny dla skóry i łagodzi podrażnienia. Emulsja dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Polecam stosować ją razem z żelem z tej serii. W dłuższej perspektywie stan mojej skóry uległ poprawie, w końcu nie jest taka przesuszona.

Super nawilża

Zawsze stosowałam te emulsję po kąpieli z fluidem z tej serii. Dzięki obu tym produktom pozbyłam się suchych plam z ciała i podrażnień. Emulsja doskonale nawilża skore i pozostawia ja miła w dotyku na dlugi czas. Jest wydajna. Skóra się po nim nie przesusza i zdrowo wyglada. Bardzo jestem zadowolona z tych produktów i będę je dalej stosowała.