Eucerin, Urea Repair Original, Fluid do mycia z 5% Mocznika

Eucerin, Urea Repair Original, Fluid do mycia z 5% Mocznika

Eucerin UreaRepair ORIGINAL Fluid do mycia z 5% Mocznika
Wyjątkowo łagodny i skuteczny. Oczyszcza bardzo suchą skórę.

Potwierdzone rezultaty:
Natychmiastowe ukojenie dla bardzo suchej i swędzącej skóry, ze skłonnością do łuszczenia się.
+ Nawet bardzo sucha skóra znów staje się przyjemnie gładka i miękka.
+ Przy codziennym stosowaniu produktu skóra jest chroniona przed dalszym przesuszeniem.
+ Koi skórę i łagodzi swędzenie.
+ Nie zawiera mydła.

Zawiera unikalne połączenie składników, takich jak Mocznik oraz inne naturalne czynniki nawilżające (NMF), które wiążą wilgoć wewnątrz i naprawiają naturalną barierę ochronną skóry, aby zapobiegać dalszej utracie wilgoci.

Badania kliniczne i dermatologiczne potwierdzają:
Bardzo dobra skuteczność i tolerancja potwierdzona na skórze bardzo suchej i ze zmianami chorobowymi. Produkt może być stosowany w przypadku łuszczycy. Odpowiedni do mycia okolic intymnych.

żele pod prysznic
łagodzące, nawilżające, oczyszczające
w butelce, z pompką
sucha, normalna, wrażliwa
w żelu

Udany do całego ciała:)

Jestem bardzo zadowolona z produktu. Podczas kuracji izotekiem szukałam czegoś jak najbardziej delikatnego dla i tak już mocno wysuszonej i wrażliwej skóry.

Produkt jest zamknięty w bardzo niepraktycznym opakowaniu :/ pompka dozuje odpowiednią ilość produktu ale w momencie gdy jest około 1/3 opakowania bardzo słabo się wydobywa produkt i w efekcie czesc się marnuje.

Produkt ma gęstą konsystencję ale bardzo dobrze się rozprowadza na skórze i dobrze pieni. Ładnie i bardzo delikatnie domywał skórę :)) jestem zadowolona z produktu.

polecam

Produkt idealny dla osób z problemami suchej skóry oraz dla tych którzy narazili skórę na przesuszenie np po słońcu. Początkowo nie byłam przekonana do niego bo nie lubię bezzapachowych kosmetyków ale potem okazało się że to jedyny produkt, który pomógł mojej skórze. Od lat borykam się z suchą skórą, mogę na niej rysować szlaczki. Poleciła mi ten produkt Pani w drogerii i od tamtej pory to mój hit. Jest gęsty ale i bardzo wydajny, nie ma zapachu co sprawia że do skóry wchłaniane są same zdrowe składniki. Idealnie nawilża, nasącza skórę. Po kilku użyciach widoczna była poprawa, Skóra nabrała innej gęstości i wilgotności, była napięta i przestała się "sypać". Używam również balsamu z tej samej serii i jestem zachwycona

Skuteczny produkt

W lecie moja skóra jest skłonna do przesuszeń i muszę szczególnie o nią dbać, bo mam "wędrujące" suche plamki na ciele.
Jeśli korzystam z żeli do mycia drogeryjnych, to latem mam na skórze katastrofę, dlatego zawsze rozglądam się za sprawdzonymi produktami, ale i sięgam po nowe.
Ten fluid bardzo dobrze sobie z tym radzi z moim letnim przesuszeniem podczas kąpieli. Skóra jest dobrze nawilżona, znika uczucie ściągnięcia, skóra nie jest przesuszona i co najważniejsze- znikają te beznadziejne "wędrujące" suche plamki na ciele.
Gdyby był tańszy, byłby idealny:)
Pompka, konsystencja, fakt, że jest prawie bezzapachowy i się nie pieni intensywnie- wszystko na plus.

Dobrze się sprawdza

Z początku nie mogłam przekonać się do jego gęstej konsystencji. Po kilku użyciach przestało mi to przeszkadzać. Fluid zamknięty jest w wygodnym opakowaniu z pompką. Jest bezzapachowy. Dobrze oczyszcza skórę i przede wszystkim jej nie wysusza. Sprawdza się też przy wrażliwej skórze. Jest delikatny, ale skuteczny. Jak dla mnie jego cena jest trochę za wysoka.

Rewelacja!

Żel sprawdził się u mnie bardzo dobrze - faktycznie nawilża skórę i łagodzi podrażnienia! Jest idealny dla suchej, alergicznej skóry. Po większości żeli do mycia moja skóra jest zaczerwieniona i swędzi lub piecze. Tutaj nic takiego się nie dzieje, a wręcz przeciwnie - żel łagodzi podrażnienia. Na plus również konsystencja oraz opakowanie z pompką.
Na pewno ten żel zostanie ze mną na dłużej.

Ciekawy produkt

Fluid do mycia jest w dużym opakowaniu z poręczna pompka, dzięki której dobrze się go dozuje. Jest wydajny wiec starczy na długi czas. Dobrze się rozprowadza, nie pieni się mocno ale doskonale myje będąc przy tym delikatnym dla skory. Po stosowaniu tego fluidu z mocznikiem z mojego ciała zniknęły suche plamy i skóra była dobrze i równomiernie nawilżona.

Idealny do suchej skóry

W okresie letnim mija skóra jest skłonna do przesuszeń. Staram się wtedy dobierać kosmetyki, które nie będą jej dodatkowo wysuszać. Fluid do mycia Eucerin świetnie się u mnie sprawdza. Z początku nie mogłam przekonać się do jego gęstej konsystencji. Po kilku użyciach przestało mi to przeszkadzać. Fluid dobrze oczyszcza skórę i przede wszystkim jej nie wysusza. Jest zamknięty w wygodnym opakowaniu z pompką. Moim zdaniem jego cena jest jednak zbyt wysoka, a on sam mało wydajny.

Kąpielowe nawilżenie

Fluid do mycia to bardzo dobry produkt. Od długiego czasu moim problemem jest sucha i szorstka skóra. Po rozpoczęciu stosowania tego kosmetyku jest ona mniej szorstka, wyraźnie lepiej nawilżona. Konsystencja do mycia jest ok, opakowania wygodne w użyciu. Najbardziej przeszkadza mi brak przyjemnych, intensywnych nut zapachowych, co uwielbiam podczas kąpieli, ale nie można mieć wszystkiego.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Żel, który działa tak jak producent obiecuje!

Kosmetyk zamknięty jest w bardzo wygodnym opakowaniu, pompka idealnie dozuje odpowiednią ilość produktu.
Nie spodziewałam się, że kiedyś będę miała okazję przekonać się o tym, że żel do mycia ciała może naprawdę nawilżać skórę. Dla mnie to coś niesamowitego. I nie mówię tu o takim uczuciu nawilżenia po kąpieli. Po umyciu się fluidem od Eucerin skóra jest naprawdę mięciutka, nie swędzi, nie łuszczy się, nie ma zaczerwienionych plam i nie ma się wrażenia, zeraz pęknie gdy tylko zegnie się łokcie. Naprawdę nie czuje się potrzeby używania balsamu do ciała.
Bardzo polecam!

Niezastąpiony przy problematycznej skórze

Bardzo dobry produkt oczyszczający dla osób o bardzo wrażliwej skórze lub cierpiących na jej choroby czy alergie. Nie wysusza ani nie podrażnia skóry. Butelka z pompką umożliwia wygodne stosowanie i wyciśnięcie odpowiedniej porcji produktu. Skóra po zastsowaniu fluidu nie swędzi i jest miła w dotyku. Warty uwagi produkt.

Kwc

Najlepszy do mycia. Super wydajny. Bardzo gesty. Świetny do mycia twarzy. Bardzo mi pomaga na swędzące powieki i zaczerwienione oczy od alergii. Sprawdza się po retinoidach i kwasach.
Uwielbiam i zostanie ze mną na dluuugo. Cudowny nawilżający żel. Nie ma uczucia napięcia skory po myciu.
Dla mnie kwc

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Oparunek do ciała pod prysznic

Fluid idealnie sprawdza się do skóry suchej, alergicznej skłonnej do podrażnień, czuć zdecydowana ulgę bez nieprzyjemnego swędzenia po codziennej kąpieli, solidne opakowanie z pompką sprzyja użytkowaniu