KDK SP. Z O.O.

Średnia ocena: 4.64/5

Krem regenerujący Glow On:
- wzmacnia barierę naskórkową
- łagodzi podrażnienia
- eliminuje uczucie ściągnięcia i dyskomfortu
- rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry
- zapewnia optymalne nawilżenie
- wspiera równowagę mikrobioty skóry

W jego składzie znajdziemy m.in. autorski kompleks peptydów Skin In Bloom 4‑Peptide Complex (połączenie 4 peptydów, które stymulują procesy regeneracyjne w naskórku).

Bogata konsystencja Kremu regeneracyjnego Glow On sprawia, że bariera lipidowa naskórka jest wzmocniona, a krem pozostawia skórę wygładzoną, zregenerowaną i ukojoną bez jej obciążenia.

Autorską formułę kremu nawilżającego Glow On stworzył nasz zespół chemików, biotechnologów, kosmetologów i technologów chemicznych z wieloletnim doświadczeniem w branży kosmetycznej.

uniwersalne
normalna
łagodzące, regenerujące, na przebarwienia
w słoiczku
bogate

Bogata formuła kremu. Doskonale nawilża i dodaje skórze blasku.

Krem ma bogatą, treściwą konsystencję. Dobrze rozprowadza się na skórze i szybko wchłania nie zostawiając na lepkiej warstwy. Krem bardzo ładnie rozświetla skórę i ją długotrwale nawilża. Jest po nim miękka i aksamitna. Nie klei się. Delikatny zapach sprawia że aplikacja jest przyjemna. Krem jest wydajny. Ma komfortowe w używaniu opakowanie, które wygodnie się odkręca. Jest przy tym eleganckie. Bardzo podoba mi się złota zakrętka.

Rozświetla, regeneruje i wygładza skórę

Na mojej skórze widać pierwsze oznaki starzenia. Jest przesuszona, mało jędrna. Na czole i wokół oczu widać drobne zmarszczki. Pod oczami pojawiają się cienie. Codziennie jestem narażona na przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach. Krem regenerujący ma średnio gęstą konsystencję. Dobrze rozprowadza się na skórze i szybko wchłania. Pozostawia skórę miękką i nawilżoną. Odżywia skórę. Wygładza i rozświetla. Jest wydajny. Opakowanie zakręcane jak słoik umożliwia wygodne wydobycie odpowiedniej ilości produktu.

Zbyt drogi, zbyt słaby

Krem zapakowany jest robiąc wrażenie niezwykle ekskluzywnego produktu, cena również to sugeruje. Po rozpakowaniu z tekturki, mamy ciążki, ładny słoiczek z matowego szkła.
Wewnątrz krem, w którym pokładałam duże nadzieje.
Kolor kremu jest lekko beżowy, konsystencja gęsta, treściwa.
Zalecany jest na dzień i noc. Tak też go stosowałam.
Pierwsze moje wrażenie było bardzo dobre. Czułam wygładzenie i napięcie cery.
Z czasem zauważyłam, że muszę nakładać go więcej, ponieważ czułam nieprzyjemną suchość, ściągnięcie i dyskomfort. Nie powodował u mnie uczulenia lub zaczerwienienia, jednak nie poprawił wyglądu i kondycji cery.
Jeśli użyłam małą ilość to czułam suchość, zbyt dużą warstwę to znowuż miałam problem ze wchłanianiem i rozsmarowaniem kremu. Zostawała biała poświata.
Jak na te pieniądze to uważam ten krem za bubel.
Mam wrażenie, że płacimy za opakowanie.
Plus, że krem nadaje się pod makijaż.
Niestety na mnie nie zrobił wrażenia.
Wydajność bardzo słaba- słoiczek nie wystarczył na miesiąc!

Mój ulubieniec!

Mam cerę mieszaną, z dużą skłonnością do trądziku. Zawsze stosowałam kremy do skóry tłustej, ale nie byłam do końca zadowolona ze stanu cery. Ostatecznie postanowiłam spróbować czegoś bardziej nawilżającego i padło na ten krem od Health Labs i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona.
Pierwsze, co mnie urzekło to opakowanie - wygląda luksusowo, ale z klasą, coś pięknego i bardzo łatwo kremik wylizać do ostatniej kropli :D Słoiczek ciężki, uważałabym, żeby czasem nie spadł na kafelki, bo obawiam się, że tylko ten słoiczek wyjdzie z tego cało :D
Konsystencja zbita, ale bardzo przyjemnie rozprowadzającą się na twarzy. Zapach jak dla mnie neutralny, trochę jak typowe kremy dla starszych pań, ani mi nie przeszkadza, ani zachwyca - na szczęście na twarzy szybko się ulatnia i nie czuć.
I przede wszystkim działanie - nie sądziłam, że tak pomoże mojej twarzy. Stosuję wieczorem, zaraz po nałożeniu wydaje się być ciężki i obawiałam się, czy skóra nie będzie tłusta na rano, ale efekt mnie zaskoczył. Cera gładziutka, miękka, uspokoiły mi się "niespodzianki" na twarzy i wydaje się być rozświetlona. Jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza po stosowaniu kwasów na noc daje świetny efekt. Będę próbować kolejne produkty tej firmy, bo mimo ceny widzę, że naprawdę warto.

Boski krem, idealny dla skóry suchej

Pokochałam ten krem: jego zapach, bogatą formułę, ale przede wszystkim buzię po aplikacji na noc. Budzę się rano i skóra jest mega nawilżona, miękka, a z drugiej strony elastyczna, mięsista. Rano czasem nie muszę już nic aplikować więcej oprócz makijażu. Krem jest super wydajny. Już niewielka ilość wystarczy. Urzekł mnie zapach, ale to subiektywne. Wart swojej ceny, bo 1 słoik wystarczy przynajmniej na 3 miesiące (stosowanie na noc).

Ulubiony krem na noc!

Krem regenerujący jest dla mnie idealny na noc. Mocno nawilża, pięknie pachnie i świetnie się rozprowadza. Po użyciu wieczorem, rano skóra jest pięknie nawilżona, dzięki czemu można pominąć użycie kremu rano.

Co warto zaznaczyć to krem jest bardzo wydajny używam go już dwa miesiące i spokojnie wystarczy mi jeszcze na miesiąc!
Po około miesiącu używania zauważyłam znaczącą proprawę w stanie mojej cery.

Uwielbiam i na pewno kupię kolejne opakowanie❤️

Jak dla Mnie Hit

Jeden z najlepszych kremów jaki miałam. Zachowuje się jak opatrunek na twarz. Nie pozostawia lepkiej warsty, mimo, ze jest bardzi bogaty w składniki nie zapycha skóry. Polecam wszystkich chcącym wyrównać poziom nawilżenia.

Dodaje skórze świetlistości i nawilża

Mam suchą i wrażliwą skórę. Krem regenerujący Glow On działa nawilżająco oraz łagodząco niwelując podrażnienia, zaczerwienienia i uczucie ściągnięcia. Poza tym rozjaśnia przebarwienia i wyrównuje koloryt skóry. Dodaje skórze naturalnie wyglądającej świetlistości. Ma gęstą konsystencję, która łatwo rozprowadza się na skórze. Jest bardzo wydajny. Krem mieści się cenowo w budżecie jaki przeznaczam na kosmetyk do pielęgnacji twarzy. Zachęca wizualnie eleganckim opakowaniem.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Odpowiada mi efekt wygładzenia i wyrównania kolorytu.

Dziękuję za możliwość testu kremu. Nie znałam, a chętnie po niego sięgałam. Jest to idealny nocny jak dla mnie krem. Ma gęstą i treściwą konsystencję. Szybko się wchłania, przy niewielkiej ilości. Dla cer mieszanych pod makijaż może być zbyt ciężki. Jednak na noc jest idealny. Cera rano jest wygładzona i wypoczęta. Zdecydowanie poprawia koloryt, co zauważyłam bardzo szybko. Idealny także na szyję i dekolt.
Zapach kremu jest wyczuwalny ale nie męczący.
Opakowanie ciężkie, szklane, bardzo ekskluzywne. Jedyna prośba do producenta aby wieczko było zabezpieczone banderolą, ponieważ dotarł do mnie lekko rozlany, mam wrażenie że to wina transportu, nie wiem. Przez to odejmuję jedną gwiazdkę.

Health Labs Care, Glow On, Krem regenerujący

Krem bardzo mocno nawilża, świetnie się wchłania, delikatnie pachnie, jest wydajny! Przebarwienia całkowicie usunięte, koloryt wyrównany, skóra wygląda na rozświetloną, pięknie nawilżoną, jest miękka i wygląda na 10 lat młodszą!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bardzo dobry, regenerujący, wygładzający, ale nie na każdą kieszeń

Mam przyjemność testować krem regenerujący Glow On - bardzo dziękuję za taką możliwość :-)
Posiadam cerę suchą i wrażliwą, więc kremy nawilżające czy regenerujące to u mnie stali bywalcy. Zainteresowały mnie obietnice Producenta wskazane w opisie, bo przecież w okresie letnim, kiedy to słońce daje skórze nieco popalić, regeneracja jest bardzo pożądana.

Krem wygląda bardzo luksusowo. Ciężkie opakowanie w formie matowego szklanego słoiczka ze złotymi dodatkami. W środku posiada dodatkowe zabezpieczenie w formie plastikowej osłonki. Może waga opakowania nie jest przyjazna w podróży, ale na pewno wyróżnia się na półce z kosmetykami.

W konsystencji krem jest gęsty i zbity, w moim odbiorze wręcz stworzony dla osób z cerą suchą, która domaga się regeneracji. Zaaplikowany na skórę nie spływa z niej i aby go rozprowadzić trzeba z nim chwilę popracować. Po rozprowadzeniu całkiem sprawnie się wchłania pozostawiając skórę miękką, gładką i przygotowaną na makijaż lub w porze wieczornej - do nocnej regeneracji. Jego największym plusem jest na pewno to, że regularnie stosowany poprawia wygląd skóry i chyba nawet czuję, że jest bardziej jędrna. A stosuję ten krem od około 5 tygodni 2x dziennie (rano i wieczorem) i przyznaję, że bardzo się polubiliśmy. Uwielbiam go szczególnie w stosowaniu na noc, bo kiedy się budzę to skóra wygląda na super wypoczętą, miłą w dotyku i taką pulchną :) Pod makijażem też zachowuje się dobrze, bo mimo treściwej formuły podkłady się na nim nie rolują i wszystko ładnie gra.

Oprócz zauważalnej regeneracji, wygładzenia i jędrności skóry na pewno dostrzegam wystarczającą dawkę nawilżenia. Kiedy to jest niewystarczające to cera musi nawilżać się sama i zaczyna wydzielać sebum. Co prawda przy cerze suchej nie jest to częste zjawisko a już na pewno nie nadmierne jak przy cerze mieszanej czy tłustej, ale chcę podkreślić, że w kwestii nawilżenia niczego temu produktowi nie brakuje. Nie ma też uczucia ściągnięcia w trakcie dnia, które mogłoby świadczyć o jego braku. Jeśli chodzi o obietnicę łagodzenia podrażnień to tu jestem w małej kropce, bo z jednej strony mając jakieś zaczerwienienia to krem sprawiał, że szybko znikały, z drugiej strony natomiast po 2-3 minutach od aplikacji zdarzyło mi się, że zaczerwienione miejsca lekko piekły. Nie trwało to co prawda długo, bo 3-5 minut i przestałam to odczuwać, nie było to też mocne pieczenie, ale zaznaczam, że takie lekkie występowało i to nie był pojedynczy przypadek. Podobnie jest na przykład z produktami z mocznikiem, bo przy popękanej skórze potrafi piec jak diabeł, ale jednocześnie po pewnym czasie sprawia, że naskórek regeneruje się lepiej. Tu jest podobnie, bo w efekcie skóra na tym zyskuje.

Z innych plusów chciałabym docenić zapach. Piękny, świeży, kwiatowy, pobudzający - no świetny <3 Wydajność jest w porządku, bo stosując go rano i wieczorem powinien mi wystarczyć na lekko ponad 2 miesiące a nadmienię, że z uwagi na skład od momentu otwarcia należy go zużyć w ciągu 3 miesięcy. A skład jest dobry moim zdaniem: masło shea już na trzecim miejscu w składzie, ekstrakt z granatu, niacynamid, olej jojoba, olej abisyński oraz inne, ciekawe pozycje działające antyoksydacyjnie i regenerująco. Patrząc na jakość kosmetyku nieco rozumiem cenę, choć w moim odczuciu i jest wysoka, bo krem kosztuje 279zł w cenie regularnej. Dużo? No dużo i chyba tylko ta kwota mnie powstrzymuje przed kolejnym zakupem, prędzej skusiłabym się na niego w promocji, ale nawet dostając go jakimś cudem o 100zł taniej i tak trzeba wyrzucić około 2 stówy.

Ciekawy, skuteczny, niekomedogenny, ale nie na każdą kieszeń. Jeśli komuś cena nie stanowi przeszkody to polecam, skóra na pewno podziękuje za to pięknym, promiennym i zdrowym wyglądem <3

Krem - ulga dla cery.

Moja cera jest mieszana z drobnymi zmarszczkami oraz niechcianymi przebarwieniami. Krem używałam na dzień i na noc po oczyszczeniu i osuszeniu skóry. Wchłania się dość szybko i co dla mnie istotne, już po pierwszym nałożeniu, nie czułam potrzeby nakładania kolejnych warstw, ponieważ poczułam ulgę od wiecznie ściągniętej cery. Rano skóra wygląda na nawilżoną, wypoczętą, zadbaną. Stosując krem na dzień, skóra nie była ściągnięta, ale niestety się błyszczy, więc wykonując makijaż, musiałam odpowiednio zmatowić cerę.
Stosując Krem regenerujący Glow On, w sposób widoczny, skóra stała się nawilżona, wygładzona, odżywiona, zdrowsza i nabrała blasku.
Cechy produktu:
- konsystencja - krem w formie masła, bardzo gęsty, wydajny o kremowym kolorze,
- zapach bardzo przyjemny, luksusowy, który pozostaje na skórze,
- opakowanie - szklany matowy słoiczek ze złotą nakrętką.