Lush, R&B Hair Moisturiser (Maska do włosów suchych)

Lush, R&B Hair Moisturiser (Maska do włosów suchych)

Maska idealna dla suchych, łamiących się włosów z rozdwojonymi końcówkami. R&B nawiązuje tu do "revive and balance". Tropikalne masła i wosk Kandelila nawilżają i utrzymują pod kontrolą puszące się włosy, a mleko z owsa łagodzi suchą skórę głowy.

nawilżające, łagodzące
do włosów suchych i zniszczonych
Skóra głowy
sucha i wrażliwa
zapachowa
w słoiku
bogate

Dawno nie używałam tak dobrego produktu, jest moim bohaterem

Lush jest firmą która jeszcze nie zawitała na rynku Polskim a szkoda, bo ma naprawdę dobre produkty a przedewszystki naturalne i ręcznie robione.
Maska mieści się w czarnym kubeczku z zakrętką jak większość produktów tej marki. Opakowanie jest wygodne i lekkie, ja zawszę je wykorzystuje do przechowywania różnych rzeczy. Co ciekawe można wyczytać na opakowaniu że nie zawiera żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego.

Lush dodał R&B jako środek nawilżający do włosów, rodzaj bogatej, nawilżającej odżywki bez spłukiwania, przeznaczonej do suchej skóry głowy i włosów. Jest to bohater, który wygładza puszenie i wzmacnia blask.

R&B Hair Moisturiser jest z organicznym awokado i olejem kokosowym extra virgin dla nawilżenia, kojącym mlekiem owsianym i olejem jojoba dla połysku, rozwiązuje wiele problemów, które mam z moimi włosami, a szczególnie po zimowym wysuszeniu.

Po umyciu włosów szamponem i osuszeniu ręcznikiem biorę do ręki ilość wielkości grosza. Produkt jest gęstym, bogatym balsamem i odkryłam, że może zdziałać naprawdę dużo. Pocieranie obu rąk razem rozgrzewa go, rozrzedza i wydaje się uczynić go bardziej elastycznym i łatwiejszym w aplikacji.

Po wyschnięciu moje włosy są lśniące, z lekko zarysowanymi falami, które są miękkie w dotyku. A dotego tak cudownie pachną.
Podobnie jak większość produktów Lush, ma bardzo silny zapach, który, jak sądzę, większość dziewczyn albo pokocha, albo znienawidzi. Wyczuwam nuty jaśminu i kwiatu pomarańczy - delikatne, kobiece i słodkie. Osobiście pokochałam.

Myślę, że Lush wykonał świetną robotę tworząc R&B Hair Moisturiser, moj hit którego od dawna wyczekiwałam

Niestety, chyba nie dla mnie

Dostałam maskę w prezencie. Na moich niskoporowatych, prostych włosach nie sprawdziła się - jest zdecydowanie zbyt ciężka i mocna, nic dziwnego, że polecana jest do włosów afro :) Ciekawy eksperyment. Na pewno jakoś ją zutylizuję, zbyt dobry skład i jakość, żeby ją opuścić :)

NA PEWNO NIE DO WŁOSÓW ROZJAŚNIANYCH I EKSTREMALNIE SUCHYCH

Używam ten produkt od kilku miesięcy jako maskę na noc.

Moje włosy są naturalne a końce suche i rozjaśnione. Od góry mam włosy średnio porowate na końce wysoko porowate. Na tych naturalnych maska sprawdza się rewelacyjnie! Pięknie odżywia, wygładza natomiast na końcach…. PUCH!

Mimo wszystko lubię ją za zapach, działanie i naturalne składniki

Ilość zużytych opakowań: dwa

Pięknie odżywia

PLUSY:
- sprawia, że końcówki włosów są wspaniale odżywione, nawilżone. Ich stan ulega wyraźnej poprawie. Maska jest naprawdę bogata i pewnie dlatego obciąża i przetłuszcza - dlatego też stosuję ją na noc, a rano myję włosy:)

MINUSY:
- cena
- zapach niezbyt przypadł mi do gustu

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Polecam na suche koncowki wlosow!

Zawsze mialam problem z koncowkami wlosow w lecie - byly wysuszone i tracily szybko kolor. R & B odmienil ich zycie! To krem na wlosy, ktory nakladamy jedynie na zniszczone koncowki. Ja nie nakladam go po umyciu glowy - to bomba oleista, ktora natluszcza wlosy -nie mam sily stosowac jej uwazajac na ilosc produktu, ktora uzywam. Dlatego moj sposob jest inny: zostawiam r& b na wlosach na noc raz na dwa tygodnie, badz stosuje rano, przed umyciem wlosow, jak maske na koncowki. Naprawde polecam na problematyczne koncowki. Mam od poltora roku i jestem w polowie opakowania. Polecam serdecznie!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: w polowie pierwszego

Super!

Maska do włosów jest bardzo dobrym produktem Lusha. Idealnie nawilża włosy, przy czym nie przetłuszcza ich. Nakłada się ją na suche włosy przed myciem, po umyciu włosy wciąż nią pachną. Sądze,że wnika w głąb włosów bardzo je odżywiając. Jest godna polecenia chociaż droga jak na tak małe opakowanie.Używam tego produktu od:2 miesiące