Claresa, Strawberry Cuticle Butter (Masełko do skórek)

Claresa, Strawberry Cuticle Butter (Masełko do skórek)

vanitysklep.pl
Średnia ocena: 4.86/5

Hebe

Jak dbać o skórki, aby były dobrze nawilżone, wypielęgnowane i nie pękały? Ich pielęgnacja to wcale nie jest wiedza tajemna! Skórki, tak samo jak całe ciało, wymagają regularnej pielęgnacji. Narażone na wysuszające detergenty czy niską temperaturę szybciej są suche i się zadzierają. Na ratunek przychodzą owocowe masełka do pielęgnacji skórek i paznokci, które świetnie nawilżą, zmiękczą i zabezpieczą skórki przed wysuszaniem. Wzbogacone o pielęgnacyjne oleje kondycjonują i wygładzają skórki. Masełko o słodkim, truskawkowym zapachu stworzone dla wielbicielek landrynkowych aromatów przypominających pierwsze, słoneczne dni lata.

Receptura masełka została wzbogacona o:
• olej z pestek winogron – posiada silne właściwości ochronne, kondycjonuje, sprawia, że skórki są wygładzone i zmiękczone;
• olej rycynowy - kondycjonuje, zmiękcza i wygładza, działa wzmacniająco na płytkę paznokcia, sprawia, że paznokcie pięknie błyszczą;
• masło Shea – delikatnie natłuszcza, chroni przed przesuszeniem, zmiękcza i wygładza.

preparaty do skórek
regenerujące, ochronne
w tubce

Bardzo ciekawe rozwiązanie

Od zawsze mam problem ze skórkami wokół paznokci, są przesuszone i mimo częstego stosowania kremu do rąk problem dalej występuje. Do tej pory stosowałam olejki, więc jak zobaczyłam to masełko to postanowiłam spróbować. Jest zamknięte w wygodnym pojemniczku i ma piękny zapach truskawki. Po stosowaniu ok 2 miesiące widzę drobny efekt, po zrobieniu paznokci skórki dłużej wytrzymują nawilżone dzięki temu masełku, wiec idealnie nie jest, ale dostaje ode mnie dużą okejke.

CUDO!!!!

uwielbiam masełka marki claresa. Korzystałam już wcześniej z wersji miodowej ale ta kolejny sztos który powinna mieć w torebce każda kobieta. Idealne na suche skórki przy paznokciach, nadaje się również jako masełko do rąk, suchych łokci a nawet i ust. I ten cudowny truskawkowy zapach. Dziewczyny nawet się nie zastawiajcie nad zakupem tego kosmetyku to masełko jest wspaniałe. Wasze paznokcie odżyją !!