KWC LogobyWIZAŻ logo

pastelova47
    22 stycznia 2023 o 21:27
    2 / 5
    Za ciężki
    Kupiłam ten krem w zestawie razem z emulsją do mycia z tej samej serii. Poszukiwałam kremu nawilżającego ale zarazem lekkiego, nie wiem naprawdę co myślałam przy wyborze, ale to nie mogło się udać :) Mam cerę wrażliwą, od czasu do czasu wyskakują jakieś niedoskonałości, natomiast mam spory problem z zaskórnikami, naprawdę bardzo mało kremów nie powoduje u mnie zapychania. Ogólnie zapach przyjemny, w miarę neutralny, typowy dla kremów - nie jest nad wyraz perfumowany. Opakowanie wygodne do dozowania produktu. Od razu zauważyłam że ma dość ciężką konsystencję, więc raczej dla mnie nadałby się tylko na noc. I tak używałam go kilka dni z rzędu na noc - po każdej nocy budziłam się nie tyle co z zapchaną cerą, ale z nowym pryszczem.. po odstawieniu szybko zniknęły i nie pojawiały się żadne nowe wypryski, więc obwiniam o to ten krem. To go skreśliło dla mnie całkowicie. Ogólnie myślę, że dobrze nada się do cery bardzo przesuszonych bo wydaje się, że naprawdę dobrze będzie nawilżać. Niestety mi się totalnie nie sprawdził, oddałam go chłopakowi, jego skóra wręcz "pije" ten krem, dobrze się sprawdza.
    Zalety:
    • - zapach neutralny,
    • - cena,
    • - nada się dla przesuszonej skóry
    Wady:
    • - u mnie spowodował wypryski
    • - za ciężki dla cer skłonnych do zapychania
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania

6 osób uznało tą opinię za pomocną
    grzelka_s
    4 października 2022 o 11:28
    4 / 5
    Jeszcz po niego wrócę
    Do zakupu zachęcił mnie mocznik bardzo wysoko w składzie. Nie można tego powiedzieć o kwasie hialuronowym, który obiecuje producent. Mam problematyczną, mieszaną cerę ze skłonnością do ekstremalnych przesuszeń. Ciężko jest mi znaleźć krem, który nawilży moją skórę, a jednocześnie jej nie zapcha i nie będzie kosztował miliona monet. Na początku użytkowania po nałożeniu odrobinę piekła mnie skóra - efekt częsty przy kremach z mocznikiem, więc nie zniechęciłam się. Po kilku aplikacjach moja skóra przyzwyczaiła się do kosmetyku i zaczęłam zauważać jego benefity. Skóra po nim jest mięciutka w dotyku jak aksamit. Nie zauważyłam powstawania nowych wyprysków, a skóra jest nawilżona. Oczywiście "nawilżenie" to za mało dla mojej turbo suchej skóry, więc muszę stosować pod krem serum (np. z kwasem hialuronowym, którego niestety jest zbyt mało w kremie). Pięknie pachnie, jest wydajny, ma wygodną i estetyczną tubkę. Jest w świetnej cenie - na pewno jeszcze do niego wrócę.
    Zalety:
    • Efekt wygładzenia skóry
    • Dobry pod makijaż - szybko się wchłania
    • Promienna cera
    Wady:
    • Dostępność
    • Kwas hialuronowy nisko w składzie

4 osób uznało tą opinię za pomocną
    paulinapolapaw
    31 października 2022 o 19:30
    Skuteczny i tani
    Jak najbardziej sprawdził się u mnie na skórze twarzy i szyi. Krem jest nawilżający ale nie tłusty, ma dosyć lekką formułę i moment wchłania sie w skórę nie obciążając jej . Może dawać złudne wrażenie, że wciąż go mało jakby skóra go wypijała, ale naprawdę wystarczy niewielka ilość . Ma bardzo interesujący skład w którym znajduje sie mocznik oraz kwas hialuronowy . Zwykle nakładam go na serum wieczorem , na dzień używam kremu z filtrem tylko. Buzia następnego dnia od nałożenia kremu od Skinimal jest mięciutka i odżywiona. Bardzo fajny krem w przyzwoitej cenie , łatwo dostępny, można go znaleźć stacjonarnie w drogeriach Natura. Warto go wypróbować.

4 osób uznało tą opinię za pomocną
    monikape18
    3 lutego 2024 o 12:52
    Zbawienie dla skóry!
    Ten krem pokochałam miłością bez warunkowa. Kupiłam go w naturze wraz z żelem do mycia twarzy w zestawie. Opakowanie jest cudowne jest płaskie i bardzo zgrabne idealne nawet w podróż. Cena była absurdalnie niska gdyż był na przecenie. Krem ma gęstą kremową żelową konsystencję. Zapach słodki niekoniecznie mi się podoba wolałabym dostać produkt bez wonny. Ten krem to ukojenie dla skóry mocno wysuszonej. Już po pierwszym użyciu na noc skóra była miękka, aksamitna a suche skórki zniknęły w zapomnienie. Ja mam skórę mieszaną ale zimą cierpię na mocno przesuszone policzki i czółko. Kremu używam tylko i wyłącznie na noc przez jego bogatą konsystencję. Nie zapycha ani nie podrażnia. Regeneruje zauważyłam, że koloryt skóry został wyrównany. Dla mnie obecnie to jest krem numer jeden! W dodatku pojemność kremu to aż 50ml.
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    Xmarczik
    5 listopada 2023 o 11:52
    5 / 5
    Świetny krem! Jestem mega na tak!
    Jakiś czas temu byłam na kuracji izotekiem i potrzebowałam kremu który fajnie ukoi oraz nawilży moją cerę. Pani w Naturze poleciła mi tego gagatka i jestem jej wdzięczna, bo dzięki niej poznałam świetny krem. Podczas tej kuracji cera była bardzo podrażniona. W tym momencie cera jest normalna w kierunku suchej. Produkt znajduje się w niebieskiej tubce, przepięknie pachnie (coś mi przypomina ten zapach, ale totalnie nie mogę sobie przypomnieć), posiada gęstą i treściwą konsystencję. Kremu używałam rano i wieczorem, nie podrażnił mnie lecz za to pięknie nawilżał cerę, koił ją, otulał, dawał wszystko co najlepsze. Dodatkowo, nie zauważyłam aby nasilał trądzik. Wystarczyła niewielka ilość aby pokryć twarz i szyję, na dekolt trzeba było troszeczkę dołożyć. Przez to że używałam go rano i wieczorem, czasami używałam go więcej, to trochę za szybko się skończył. Myślę, że przy normalnym stosowaniu wystarczy na dłuższej. Jestem tym produktem oczarowana i kolejne opakowanie czeka na użycie.

3 osób uznało tą opinię za pomocną

Produkty podobne