Bambino, Dzieciaki, Żel do mycia ciała i włosów 2 w 1 (różne rodzaje)

Bambino, Dzieciaki, Żel do mycia ciała i włosów 2 w 1 (różne rodzaje)

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.64/5

Pojemność 1 000 ml

Żel do mycia ciała i włosów 2 w 1 z serii Bambino Dzieciaki Bolek i Lolek to niezwykle skuteczny, a jednocześnie łagodny w działaniu kosmetyk, który możesz stosować już od 1 roku życia dziecka. Bogata receptura produktu zawiera doskonałe połączenie składników aktywnych, które usuwają wszelkie zanieczyszczenia ze skóry, pozostawiając fantastyczne uczucie świeżości i komfortu. Zapewnia kompleksową pielęgnację cery, głęboko ją nawilżając, odżywiając i chroniąc przed nadmiernym wysuszaniem w ciągu dnia. Co ważne posiada przyjazne pH oraz nie powoduje łzawienia i podrażnień oczu, oraz skóry. Żel ułatwia rozczesywanie włosów i sprawia, że stają się miękkie i gładkie w dotyku. Ponadto niezwykle przyjemny zapach, umila każdą kąpiel i pozostaje na ciele długo po aplikacji. Produkt doskonale się sprawdzi do pielęgnacji każdego rodzaju cery, nawet wrażliwej.

Żel do mycia ciała i włosów 2 w 1 z serii Bambino Dzieciaki Bolek i Lolek posiadają przepiękne opakowanie nawiązujące do ulubionej bajki, które dodatkowo zawierają ciekawostki na temat świata zwierząt. Kolorowe, rysunkowe obrazki na pewno przykują uwagę Twojego dziecka, sprawiając, że rutynowa kąpiel stanie się fantastyczną zabawą.

szampony dla dzieci, żele do kąpieli
oczyszczające, nawilżające
zapachowa, wszystko w jednym
żel

Świetny

Żel do kąpieli kupiliśmy w promocji. Przy trójce dzieci idą jak woda.

Duże wygodne opakowanie dzięki czemu jest bardzo wydajne. Kolorowa szata graficzna zachęca dzieciaki do użytkowania.

Żel dobrze się pieni i tworzy super pianę do zabawy, świetnie myje skórę a przy tym nie podrażnia jej , nawet u córki z AZS nie pogorszą stanu. Do krótkich włosów również na tak.

Nie wysusza skóry.

Uwielbiam ten żel! Cudnie pachnie, świetnie oczyszcza i do tego pięlęgnuje.

Żel do mycia ciała i włosów marki Bambino kupiłam dla mojego niespełna 3-letniego synka. Zakupów dokonałam na popularnym serwisie aukcyjnym, płacąc kilka miesięcy temu trochę ponad 20 złotych. Biorąc pod uwagę fakt, że zakupiona przeze mnie butla miała aż 1000ml, jest to naprawdę bardzo korzystna cena. Zwłaszcza, że kosmetyk zużywałam przez około 4 miesiące codziennej kąpieli młodego.

Bardzo podoba mi się szata graficzna opakowania, idealnie pasuje do produktu dla dzieci. Fajny jest również dozownik w postaci pompki, który sprawnie działa do samego końca zawartości. Co prawda tworzywo butelki nie jest przezroczyste, więc nie możemy monitorować, ile płynu jeszcze zostało w środku, ale jakoś szczególnie mi to nie przeszkadzało.

Z kolei konsystencja jest typowo żelowa i całkiem gęsta, a do tego kosmetyk przepięknie pachnie. Uwielbiałam się wtulać we włoski mojego synka tuż po umyciu, tak ładnie pachniały :) Plus za to, iż wystarczy niewielka ilość produktu, by dokładnie umyć dzieko - kosmetyk naprawdę bardzo dobrze się pieni i tworzy multum piany, co ogromnie cieszyło moją latorośl. Poza tym żel jest łagodny dla oczu, więc śmiało można nim myć czuprynę, a nawet warto, bo po procesie oczyszczania włoski są mięciutkie i zniewalająco pachną. Podobnie jak i skóra, która za każdym razem po kąpieli była gładziutka i nawilżona.

Na koniec coś jeszcze o składzie.
Nie ma tutaj co prawda mocnych detergentów, ale są PEGi oraz sporo konserwantów, to na dobrą sprawę jedyny minus tego kosmetyku. Dlatego żel nadaje się bardziej dla takich trochę starszych dzieciaczków, maluszka bym w nim nie umyła. Zresztą nawet sam producent zaleca jego stosowanie po 1 roku życia.

Podsumowując, jest to kosmetyk, który nie tylko świetnie oczyszcza, ale i pielęgnuje skórę oraz włosy. Do tego jest niesamowicie wydajny, pięknie pachnie, ma wygodne opakowanie i dobrą cenę. Mimo nie do końca perfekcyjnego składu jestem na tak!

Godny polecenia dla wrażliwej skóry

Żel pod prysznic Bambino to kosmetyk który świetnie sprawdza się u moich dzieci. Kupiłam już niezliczoną liczbę opakowań. Lubię wersję w dużej pojemności gdyż wystarcza na dłużej. Żel przyjemnie pachnie i delikatnie oczyszcza skórę dzieci. Nie podrażnia i nie przesusza nawet bardzo wrażliwej skóry. Polecam innym mamom dla swoich dzieci.

Bambino jest stalym bywalcem w naszej szafce z kosmetykami dzieciecymi. Dzieciaki uwielbiaja go.

Bambino, to chyba najstarsza marka produktow dla dzieci, jaka znam. Pamiętam, jak bylam dzieckiem, to uzywalam takiego szamponu zoltego z kaczuszka od bambino, uwielbialam go! Teraz te zele uwielbiaja takze moje dzieci.

Zel do mycia ciala i wlosow od Bambino mozna stosowac od pierwszego roku zycia. Produkt ten mozna stosowac do kazdego typu skory, nawet wrazliwej. Nie bedzie jej podraznial. Nie posiada sztucznych parabenow i innych przedziwnych skladnikow.

Zel ten bardzo dobrze usuwa wszystkie zanieczyszczenia i brudy z naszych malych dzieci. Nie trzeba uzywac go duzo na skore, by ja domyl. Wystarczy jedno kliknecie na pompke i wystarczy, by umyc raczki, nozki. Jezeli chcemy umyc glowe, to takze nie potrzeba duzej ilosci zelu. Ma przyjazne pH, ktore nie powoduje podraznien oczu, skory i nie powoduje lzawienia.

Zapach jest chyba napiekniejszy ze wszystkich istniejących zeli dla dzieci. Jest slodki, ale delikatny. Po umyciu dosc dlugo utrzymuje sie na skorze. Skora po tym zelu jest nawilzona, wiec nie musimy stosowac balsamow po kapieli. Mozecie byc pewni, ze nie bedzie problemu z rozczesaniem wloskow u dzieci.

Opakowanie jest piekne, kolorowe, z postacami z bajek, ktore przykuwaja uwage dzieci i kapiel staje sie keszcze przyjemniejsza.