Polana, Odżywczy krem do rąk z marchewką, mango i olejem babassu

Polana, Odżywczy krem do rąk z marchewką, mango i olejem babassu

Krem do rąk odżywczy zawiera:
+ ekstrakt z marchewki
+ ekstrakt z mango
+ ekstrakt z papai
+ olej babassu
+ olej z orzechów brazylijskich
+ masło shea
+ ekstrakt z kokosa
+ glicerynę roślinną

Bogactwo aktywnych fitoskładników
MARCHEWKA - odżywia, intensywnie regeneruje i nadaje skórze zdrowy koloryt.
MANGO - skutecznie zmniejsza suchość i szorstkość dłoni, pozostawiając je w dobrej kondycji.
OLEJ BABASSU - charakteryzuje się działaniem długotrwale nawilżającym, zmiękczającym i poprawiającym elastyczność skóry.
GLICERYNA ROŚLINNA - jedwabista konsystencja kremu pozostawia skórę dłoni miękką i przyjemną w dotyku.

Cechy produktu: produkt wegański, 94% składników pochodzi z natury.

w tubce
sucha, odwodniona
kremy do rąk
regenerujące, nawilżające

Dla mnie to bardziej krem wygładzający niż odżywczy

Przyznam szczerze, że do zakupu tego produktu przekonała mnie szata graficzna. Owoce mango w otoczeniu ciemnozielonych liści wyjątkowo przypadły mi do gustu. Nie bez znaczenia był również fakt, że kosztował jakieś 5 zł na promocji :)

Krem znajduje się w poręcznej tubce o pojemności 50 ml, które należy wykorzystać w ciągu 6 miesięcy od otwarcia. Tworzywo, z którego wykonano opakowanie, jest elastyczne. To ułatwia wyciśnięcie całości zawartości tubki bez konieczności jej rozcinania. Opakowanie zostało zwieńczone szerokim korkiem z zamknięciem typu klik, wewnątrz którego kryje się niewielki otwór, który odpowiednio dozuje produkt.

Krem przepięknie pachnie! Mamy tutaj autentyczny zapach mango bez syntetycznych nut. Jest słodki, soczysty i po prostu cudowny. Nie mogę powstrzymać się, żeby nie wąchać dłoni podczas aplikowania specyfiku. Jest dość intensywny, a w dodatku utrzymuje się dość długo na skórze, ale w tym przypadku w ogóle mi to nie przeszkadza. Miałam kosmetyki o zapachu mango, ale żaden z nich nie dorównywał temu kremowi.

Kosmetyk ma beżowy kolor. Ma kremową, gęstą konsystencję, ale nie na tyle, aby sprawiać trudności przy rozprowadzaniu bądź wyciskaniu z tubki. Wchłania się w ciągu 5 sekund, skóra wręcz go "pije". Zostawia niewyczuwalną, aksamitną warstewkę ochronną, która nie jest tłusta czy klejąca.

Krem już w trakcie rozsmarowywania przynosi ulgę skórze dłoni. Natychmiastowo likwiduje uczucie ściągnięcia. Kosmetyk niesamowicie wygładza naskórek. Staje się taki przyjemny w dotyku, że mogłabym głaskać dłonie godzinami. Bardzo podoba mi się fakt, że krem nadaje dłoniom zdrowy i jednolity koloryt. Nawilża w stopniu optymalnym moją normalną skórę rąk, chociaż dla suchej skóry może się on okazać za słaby.

Recenzowany krem nie jest kosmetykiem wybitnym, ale dobrym już tak. Jedynie mam wątpliwości, czy podoła suchej bądź spierzchniętej skórze, ale na co dzień powinien być odpowiedni. Osobiście gorąco go polecam, chociażby ze względu na zapach. To pozycja obowiązkowa dla wielbicieli mango.

Super skład- zapach zniewala, jakość super! dłonie tego potrzebują

Super jakość, w 94 % naturalnego kremu do rąk z marchewką, mango, olejem babassu, olejem z orzechów brazylijskich, masłem shea, ekstraktem z kokosa. Super skład. Krem świetnie sprawdza się na spierzchniętych zimą dłoniach - pomógł mi w największych mrozach. Krem dobrze się dozuje i ma wygodne opakowanie. Po zaaplikowaniu tego kremu idealnie otula on dłonie bogatą formułą, dobrze się wchłania, działa długotrwale. Bardzo ładnie pachnie.

Zapachowe rozpieszczenie

Ten krem to cudo. Zapach jest uzalezniajacy i chce się ciągle kremowac dłonie!!
Krem szybko się wchłania, nie zostawia tłustego filmu a naprawdę nawilża.
Niestety naprawdę tak pięknie pachnie ze można się uzależnić i chce się więcej nakładać ❤ polecam produkt bo naprawdę działa i dłonie są zadbane i nawilzone

Nawilżąjący krem do rąk o zapachu mango

Nawilżający krem do rąk firmy Polana z marchewką, mango i olejem babassu to świetny produkt do pielęgnacji dłoni skóry wrażliwej. Ma delikatną konsystencję, owocowy zapach i szybko się wchłania. Dobrze rozprowadza się na dłoniach i nawilża. Nie uczula i nie powoduje alergii.

Bardzo mocny zapach

Krem ma bardzo intensywny zapach, który mi nie przypadł do gustu. Jest dosyć ciężki i długo się wchłania. Generalnie daje dobre nawilżenie, ale nie ma efektu wow. Taki zwykły krem do rąk o silnym zapachu.

Klasyk w wersji PRO.

Produkt na wygodne opakowanie z standardowym zamknięciem. Szata graficzna utrzymana w kolorach natury. Wyróżnia się ciekawym, naturalnym zapachem. Nie spowodował u mnie reakcji alergicznej, do której mam ogromną skłonność. Dobrze się sprawdza. Jego pojemność wystarcza na dłużej, bym mogła cieszyć się pięknymi, zadbanymi dłońmi jeszcze częściej i długofalowo.

Przyjemny krem o lekkiej teksturze

Ogólnie krem jest dobry, szybko się wchłania, ma przyjemny zapach i teksturę, aczkolwiek zapach nie jest szczególnie wyrazisty i trwały po chwili już go prawie nie czuć. Dość dobrze nawilża skórę.

Dobry krem

Krem pięknie pachnie, mango i kwiatami. Podobnie jak inne produkty z tej firmy ma świetną konsystencje i ładne opakowanie. Może być nie wystarczający do mocno przesuszonych dłoni ale do codziennego stosowania jest idealny.
Konsystecja jest kremowa ale niezbyt gesta co powoduje,że wystarczy użyć odrobine kremu, gdyż jest on bardzo wydajny.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Ogólnie jest to dobry krem do rąk spełniający swoje zadania.
Opakowanie nie jest idealne. Mimo, że jest to dość tani produkt, to szata graficzna mogłaby być zaprojektowana w lepszy sposób.
Składowo jest bardzo przyzwoicie, niewielki minus za dużą ilość składników zapachowych.
Sam zapach jest akurat. Wyraźny, ale nie zbyt intensywny. Owocowy i neutralny. Przyjemny, ale nie jest to coś co zapamiętamy na dłużej. Konsystencja bez zastrzeżeń. Po nałożeniu i rozprowadzeniu, ręce kilka sekund są jakby mokre, później to uczucie znika, jednak krem się nie wchłania w 100%, a pozostaje uczucie pewnego rodzaju filmu na skórze. Nie jest to jednak coś nieprzyjemnego, jak w wielu przypadkach, tylko bardziej taki aksamitny albo satynowy film, który jest bardzo kojący i otulający. Przyznam szczerze, że wcześniej się nie spotkałam z takim wrażeniem sensorycznym.
Działanie kremu jest bardzo łagodzące. Dłonie są miękkie w dotyku i nawilżone. Skóra jest przyjemna w dotyku. Podczas stosowania nie miałam, żadnych problemów z szorstkością lub przesuszeniem, jednak zima w tym roku jest póki co dość łagodna.
Podsumowując producent spełnił swoje obietnice. Myślę, że jest to jeden z najlepszych kremów do rąk, który do tej pory stosowałam. Gdyby szata graficzna była ładniejsza i zapach nieco podkręcony, to nie miałabym oporów żeby nazwać go swoim ulubionym produktem do pielęgnacji dłoni.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

O nie, nie! Absolutnie na nie!

Zimą mam bardzo duży problem ze skórą dłoni. Dla mojej suchej, popękanej skóry potrzebuję konkretnego kremu, który doskonale nawilża, odżywia, chroni, a przy tym wchłania się idealnie. Niestety ten krem nie spełnia żadnej z tych funkcji. Nie zauważyłam ani nawilżania, ani regeneracji skóry, a co gorsza wchłanianie tego kremu trwa wiecznie, przy tym zostawia po sobie klejące, lepkie ręce. Można się nim posmarować i oglądać film, może po 2h się wchłonie. Wydaje mi się, że jest to najgorszy krem jaki kiedykolwiek miałam do rąk. Jak cała seria Polana zapach ma bardzo przyjemny, więc nadaje się tylko do aromaterapii…

Obłędnie pachnący krem

Krem w standardowym opakowaniu, ale z pięknym printem.
Daje przyjemną ulgę przy popękanych dłoniach, otula je. Wystarczy dobrze go wsmarować, a się nie lepi; jest bardzo przyjemny w użyciu.
Ma cudowny zapach, który przyćmiewa wszystko inne. Zapach egzotycznych owoców bije wszystko inne na głowę. Przy kolejnych zakupach kremu, wybiorę ponownie ten. Polecam po stokroć!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bardzo fajny krem do rąk

Krem cudownie pachnie i naprawdę dobrze nawilża skórę, sprawdzając się dzięki temu w trwających obecnie warunkach zimowych. Jestem z niego bardzo zadowolona i na pewno będę do niego wracać. ????