Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Krem na noc do skóry dojrzałej redukuje głębokie zmarszczki i przebarwienia oraz zwiększa elastyczność skóry. Zawarty w formule opatentowany Thiamidol zmniejsza produkcję melaniny w skórze przyczyniając się do rozjaśnienia przebarwień. Przy regularnym stosowaniu skutecznie chroni przed powstawaniem nowych przebarwień, a pierwsze rezultaty widoczne są już po 2 tygodniach.

97% badanych potwierdza: intensywnie odżywia skórę przez noc.*

Zwiększa elastyczność skóry: Kompleks „Kolagen-Elastyna” to silne połączenie Arctiin i Kreatyny, pobudza produkcję kolagenu**. Formuła zwiększa elastyczność skóry.

Redukuje plamy pigmentacyjne: Formuła z opatentowanym Thiamidolem, o klinicznie potwierdzonym działaniu, zmniejsza widoczność przebarwień. Pierwsze rezultaty już po 2 tygodniach.

Wypełnia zmarszczki: Formuła z długo- i krótkołańcuchowym Kwasem Hialuronowym nawilża skórę i wygładza nawet głębokie zmarszczki.

Formuła z olejkiem arganowym, bogatym w pielęgnujące lipidy, pomaga regenerować i intensywnie odżywia skórę przez noc.

* Test produktu z udziałem 120 badanych, wyniki po 4 tygodniach stosowania.
** in vitro

nawilżające, ujędrniające, na przebarwienia, przeciwzmarszczkowe
w słoiczku
na noc
z przebarwieniami, normalna, mieszana, dojrzała, sucha

Nigdy więcej

Krem kupiłam zachęcona opisami i promocyjną ceną.
Markę znałam już z wcześniejszych zakupów zanim zniknęła na chwilę z polskiego rynku, poprzednio używane produkty zdecydowanie na plus
Jednak ten krem okazał się totalnym niewypałem, pierwszy minus to jego strasznie lepka, a wręcz kleista konsystencja, nakładając go w ogóle nie mam poczucia odżywienia i wnikania składników w głąb skóry, wszystko się klei i ciężko przesuwa po powierzchni twarzy, nie ma zatem mowy o uczuciu odprężenia i relaksacji, a dokładnie tego życzyłabym sobie podczas wieczornej pielęgnacji.
Kolejna sprawa to ostry, mnie wręcz irytujący zapach, totalnie nie kojarzy mi się z wyciszeniem i relaksem, chyba pierwszy raz spotkałam się z tak fatalnym zapachem kremu do twarzy.
Reasumując jedynym plusem jest to że krem zakupiłam w cenie promocyjnej, a nie w regularnej.
Mogłabym sobie zażartować że również jego wydajność jest zaletą, nie ubywa mi produktu już od jakiegoś czasu ze słoiczka...
Zużyję jeszcze nie wiem na co, może uda mi się kłaść go na dekolt...

Fajny krem ale nie do suchej skór

Fajny krem na noc ale nie poradzi sobie z bardzo suchą skórą, ja mam cerę mieszaną i czasami rano miałam uczucie Ściągnięcia po zabiegach kwasami mimi nałożenia teGo kRemu. Nie lepi siĘ, nie ma zapachu, nie zapycha

Uciążliwy krem

Długo zastanawiałam się, czy sięgnąć po Eucerin Filler, wreszcie kupiłam.
Krem ma kleistą konsystencję, o czym nie napisała żadna z Pań. Po nałożeniu czuję na twarzy klejącą maskę i to nie jest przyjemne uczucie. Po całym dniu aktywności, oczekiwałabym w nakładaniu kremu możliwości posuwistych gestów, a tu - brak możiwości. Druga sprawa to drażniący i intensywny zapach.
Skóra rano matowa i raczej sucha, nawet lekko odgnieciona.
Nie kupię już nigdy więcej, wracam do Shiseido. Panie pisza o tym, że łatwo się nakłada bo otór jest duży, to przecież nie o to chodzi. także, że opakowanie ładne.

Faktem jest, że wszystkie opinie napisały Panie, które otrzymały w fratisie ten krem do testowania, ja za niego zapłaciłam.

Znakomity!

Świetny kosmetyk. To najkrótsze podsumowanie. Ale po kolei.
Krem sprawia, że rano wyglądam nieco młodziej. Cera jest dobrze nawilżona, gładka i odżywiona. Wygładzenia głębokich zmarszczek wprawdzie nie zauważyłam, być może potrzeba na to więcej czasu, ale te drobne są rzeczywiście mniej widoczne. Poza tym skóra wydaje się bardziej gęsta, jędrna, zdrowsza.
Kosmetyk, zgodnie z obietnicami producenta, pomaga pozbyć się przebarwień, zwłaszcza jeśli stosowany jest razem z wersją na dzień. Nowe przebarwienie się nie pojawiają.
Konsystencja preparatu jest przyjemna, jak na krem na noc jest dość lekka, kosmetyk dobrze się wchłania. Ma przyjemny, delikatny zapach.
No i to opakowanie! Elegancki, złocony słoiczek.
Polecam ten krem z czystym sumieniem.

Dobry krem

Krem na noc ma dobrą konsystencję, dobrze się rozprowadza i poprawia jakość skóry.
Zapach, a raczej brak jest też atutem. Opakowanie estetyczne, ale nie ekologiczne.
Moja skóra jest dojrzała, wiotka, ma zmarszczki i przebarwienia.
Ten krem poprawił jakość mojej skóry, stała się bardziej jędrna i przebarwienia mniej widoczne.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Najlepszy Krem na noc jaki miałam do tej pory

Hyaluron-Filler + Elasticity Krem na noc wyraźnie redukuje głębokie zmarszczki. Stały się one mniej widoczne, są płytsze. W połączeniu z kremem na dzień z tej serii to mistrzostwo. Sięgnę ponownie po Hyaluron-Filler + Elasticity Krem na noc, ponieważ po zastosowaniu kremu rano moja skóra jest elastyczna i jędrna. Krem w widoczny sposób zmniejszył zmarszczki, a przebarwienia stały się prawie niewidoczne, a niektóre całkiem zniknęły. Zapach wyraźny, ale nie drażniący - przyjemny. Krem dobrze się nakłada. Po nałozeniu nie zostaje na skórze lepka powłoka.
Polecam z czystym sumieniem.

Idealny dla dojrzałej kobiety

Dobrze się wchłania , dzięki czemu nie ma problemu z aplikacją. Wygładza głębokie zmarszczki a płytkie całkowicie niweluje. Zwiększa elastyczność skóry i redukuje plamy pigmentowe.
Całkowicie spełnił moje oczekiwania.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Dobry, regenerujący krem dla skóry dojrzałej

Krem zdecydowanie spełnił wymagania mojej dojrzałej skóry, która po miesiącu stosowania wydaje się młodsza, jędrniejsza, bardziej promienna i wygładzona. To bardzo dobry kosmetyk, dobrze się rozprowadza, doskonale współgra z innymi kosmetykami, ma delikatny zapach.
Krem poprawia jędrność skóry twarzy i szyi. Skóra wydaje się bardziej zdrowa, sprężysta, elastyczna. W dotyku można wyczuć, że nieco poprawiła się jej "miąższość". Owal twarzy wydaje się lekko podniesiony.
Zmarszczki wydają się jakby "wypchnięte" od środka, a skóra wokół tych mocno już utrwalonych jest wygładzona. . Skóra jest nawilżona, ma większą objętość, a to z kolei powoduje, że wygląda na wypoczętą, zregenerowaną, bardziej jędrną.
Skóra rano wydaje się wypoczęta, zregenorowana, odżywiona. W nocy znikają drobne podrażnienia, suchość. Skóra jest gładsza, promienna, dobrze "zaopiekowana". Dość często stosuję maseczki kremowe na noc. W czasie, gdy testowałam ten krem nie było to konieczne. Krem radził sobie doskonale z zaspokojeniem potrzeb mojej skóry nocą, by rano wyglądała zdecydowanie lepiej. Krem warty polecenia.

Bardzo dobry krem!

Eucerin, Hyaluron - Filler + Elasticity Night Cream (Krem na noc do skóry dojrzałej) to kolejny cudowny krem , który naprawdę robi ogromną robotę w dobrym tego słowa znaczeniu. Cudo!!!

Doskonała nocna regeneracja.

Krem na noc doskonale współgra z kremem na dzień. nocna regeneracja jest widoczna gołym okiem. Skóra rano jest wypoczęta, jędrna i czeka na dalszą pielęgnację. Głębokie zmarszczki zostały spłycone a skóra wygląda rano promiennie. Ponadto jest miła i bardzo gładka w dotyku. Przebarwień jest mniej. Krem ładnie pachnie i jest wydajny. Warto po niego sięgnąć.

Odkrycie ostatnich miesięcy

krem wart wypróbowania. świetnie nawilża skórę, ujędrnia ją i jednoczesnie nie obciąża. skóra staje się elastyczna, dobrze nawilżona. rano skóra naprawdę jest taka nawilżona, odżywiona. czuć róznicę w porównnaiu do dotychczasowo stosowanych kremów . rem bardzo wydajeny, odrobina i pokryjemy całą buzię i szyję

Nocny sprzymierzeniec rozjaśnienia

Dziękuję za możliwość testowania zestawu Eucerin,
w tym kremu na noc.
W pięknym plastikowym słoiczku mamy produkt najwyższej jakości, który w ciągu nocy robi cuda. Działa absolutnie w spektakularny sposób. Skóra rano jest wypoczęta i świetnie nawilżona, gotowa na cały dzień zmagań i stresu.
Krem ujędrnia, wygładza, nawilża i dodatkowo pomaga pozbyć się przebarwień! Czy można chcieć więcej??
Zaletą jest oczywiście konsystencja- gęsta i treściwa, a jednocześnie pozwalająca na oddychanie skórze. Zapach to kolejny atut.
TO krem z samymi superlatywami!