Studio Efekt, Opaska do włosów OW164-26

Studio Efekt, Opaska do włosów OW164-26

Opaska do włosów wykonana z rozciągliwego materiału w prążki. Dostępna w wielu kolorach.

inne
Kształt
okrągłe

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Lubię opaski do włosów, szczególnie te materiałowe, które można założyć z powodzeniem jako element stylizacji. Opaski maarki Studio Efekt kupuję od jakiegoś czasu, są dobrze dostępne w markecie, gdzie robię zakupy spożywcze, więc kiedy mam ochotę na coś nowego na standzie znajduję ciekawe propozycje. Na jesień i wiosnę wybrałam grubszą opaskę z prążkowanego materiału, którą mogę założyć zamiast czapki. Świetnie pasuje do prostych fryzur typu warkocz czy kucyk, a także do rozpuszczonych włosów. Mam opaskę w kolorze bordowym. Materiał jest miły i przyjemny, rozciągliwy, dzięki czemu w środku nie ma uciskającej gumy. Opaska zabezpiecza fryzurę, nie spada z włosów podczas dnia. Lubię ją nosić w chłodniejsze dni, bo dobrze chroni przed wiatrem. Mimo kilkukrotnego prania opaska nie zniekształciła się ani nie straciła koloru. Za tą cenę, to świetny zakup. Dostępna jest w kilku kolorach i na pewno dokupię sobie inną. Opaska posiada plastikową nakładkę, na której znajdziemy logo marki i numer modelu, co ułatwia późniejszy ponowny zakup.

Plusy
Miły materiał
Dużo kolorów
Trwałość