Bourjois, Healthy Mix, Clean Naturally Radiant Powder (Puder matujący (nowa wersja))

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.94/5

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.64/5

zobacz więcej ofertzwiń

Wegański puder Bourjois Healthy Mix Clean Naturally Radiant Powder skutecznie i ekspresowo niweluje oznaki zmęczenia, pozostawiając matowe, a zarazem naturalne wykończenie. Sprawia, że cera zyskuje zdrowy blask oraz świeży i wypoczęty wygląd. Ten matujący puder z linii Healthy Mix to prawdziwa bomba witamin, która zapewnia trwałość aż do 10 godzin. Ponadto receptura kosmetyku zawiera aż 93% składników naturalnego pochodzenia.

Formułę pudru do twarzy Bourjois Healhy Mix Clean wzbogacono odżywczym kompleksem witamin:
witamina C niweluje oznaki zmęczenia oraz dodaje witalności;
witamina E działa przeciwutleniająco, neutralizuje działanie wolnych rodników oraz opóźnia procesy starzenia;
witamina B5 tonizuje skórę.

Witaminowy puder Bourjois Healthy Mix Clean zamknięto w wygodnym kompakcie, w którym oprócz samego kosmetyku umieszczono też lusterko i aplikator. Takie rozwiązanie sprawia, że produkt idealnie sprawdzi się do wzięcia w podróż czy spakowania do podręcznej kosmetyczki. Dodatkowo puder przyjemnie się aplikuje i z łatwością rozprowadza. Zapewnia on średnie krycie i naturalne, matowe wykończenie oraz jest niezwykle komfortowy w noszeniu, nawet przez wiele godzin.

Puder do twarzy Bourjois Healthy Mix Clean został stworzony z myślą o cerze każdego rodzaju. Jego lekka formuła nie zatyka porów i pozwala skórze oddychać.

prasowany
matujące, utrwalające
oil – free / nietłusta

Jestem zadowolona

Puder wchodzi w zestaw razem z gąbeczką i lusterkiem. Wzięłam najjaśniejszy odcień, ale według mnie pigment jest tak słaby, że to nie miało większego znaczenia. Ogólnie spełnia swoją rolę, matuje ale nie wysusza. Jest to idealne dopełnienie, ponieważ utrwala makijaż, nadając mu nieskazitelny wygląd. Co ważne - nie zapycha. Byłam z niego zadowolona, sprawdził się i myślę, że jeszcze do niego wrócę.

Do śmietnika

Nowa wersja jest niestety tragiczna, po 5 minutach puder warzy się na mojej twarzy i jedyne co mi pozostaje to ściągnąć go chusteczką. Przy poprzedniej wersji się to nie zdrzyło.

- słabo pudruje
- nie matuje