Floslek, Rich Avocado, Krem-komfort wygładzający SPF 15

Floslek, Rich Avocado, Krem-komfort wygładzający SPF 15

Wygładzający krem o lekkiej konsystencji z układem filtrów SPF15 przeznaczony jest do pielęgnacji cery dojrzałej, normalnej i suchej.

Właściwości:
delikatnie natłuszcza i nawilża,
przynosi skórze komfort i ulgę,
chroni przed działaniem czynników zewnętrznych, m.in. promieni UV,
korzystnie wpływa na warstwę lipidową naskórka.
Skóra staje się elastyczna, miękka i ukojona, odzyskuje promienny blask.

Ten wegański kosmetyk zawiera 89% składników pochodzenia naturalnego, w tym te specjalnie dobrane do potrzeb suchej skóry: olej awokado, ekstrakty z cica i granatu, witaminę E, Fucocert® i masło shea.

na dzień
sucha, normalna, dojrzała
przeciwzmarszczkowe, nawilżające, natłuszczające, regenerujące
w słoiczku
lekkie
Filtry
SPF 15 – 30

Doskonały dla suchej i podrażnionej skóry

Jestem zachwycona tym kremem, wraz z resztą serii uratował on moją skórę przy niewłaściwym wprowadzaniu retinolu, które spowodowało przesuszenie i podrażnienie skóry twarzy.

wegański
delikatnie natłuszcza i nawilża,
przynosi skórze komfort i ulgę,
chroni przed działaniem czynników zewnętrznych, m.in. promieni UV,
korzystnie wpływa na warstwę lipidową naskórka

+\-
89% składników pochodzenia naturalnego - bardzo fajnie, ale drugi krem z serii i krem pod oczy mają ponad 90% składników naturalnych, więc ten pod tym względem wypada najgorzej
SPF 15 - też niby fajnie, ale nie oszukujmy się, prawdziwie przed rakiem skory i starzeniem chronią dopiero filtry SPF 30+

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Dobrze nawilża

Krem zamknięty jest w szklanym słoiczku. Ma dość lekką konsystencję o żółtej barwie. Krem jednak nie wchłania się tak szybko, trzeba odczekać kilka minut. Krem sprawdza się też pod makijaż. Krem ma aż 89% składników pochodzenia naturalnego, co bardzo mi się podoba. Przy mojej suchej skórze idealnie się sprawdza. Dobrze nawilża i wygładza skórę. Nadaje jej promienny wygląd. Zauważyłam, że moja skóra jest miękka i bardziej sprężysta. Krem ma ładny zapach i jest wydajny.

Krem na dzień z avocado.

Krem jest na dzień - wygładzający, polskiej firmy. Krem jest żółtawego koloru w zielono-białym opakowaniu. Konsystencja kremu jest dość gęsta,  ciężko się rozsmarowuje po twarzy, po chwili jednak krem staje się bardziej delikatny i się wchłania. Jednak wchłanianie się trwa parę minut wiec to nie jest krem po których odrazu można zrobić makijaż. Krem nie uczula, nie podrażnia, pachnie słodko, delikatnie awokado. Krem jest bardzo ekonomiczny, wydajny, wystarczy niewielką jego ilość naniesć na twarz. Krem można stosować codziennie. Krem jest vege, krem na dzień ma 15 SPF I 96% składników pochodzenia naturalnego.
Moja twarz zrobiła się po tym kremaie delikatniejsza i milsza w dotyku. Będę go nadal używać ponieważ szybko koji moją suchą twarz po oczyszczeniu