L'Oreal Paris, Panorama Mascara (Tusz zwiększający objętość rzęs)

L'Oreal Paris, Panorama Mascara (Tusz zwiększający objętość rzęs)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.61/5

allegro
Średnia ocena: 0.00/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 9,9 ml

Efekt panoramicznej objętości i optycznie powiększonych oczu? Przedstawiamy nowy tusz do rzęs Panorama od L'Oréal Paris z serii Volume Million Lashes: dawka miłości dla rzęs, która sprawia, że każda kobieta może poczuć się pewnie i pięknie. Zakochaj się w panoramicznej objętości od wewnętrznego do zewnętrznego kącika oka. Złap każdą pojedynczą rzęsę. Rzęsy tak pogrubione i rozdzielone, że oczy wyglądają na 1,4x większe*.

*test instrumentalny, 30 testerek

niewodoodporne
Efekt
pogrubiające
Szczoteczka
silikonowa

Sukces znalazłam tusz który mnie nie uczulił

Długo szukałam produktu do moich wrażliwych oczu ,aż w końcu kupiłam przez internet tusz panorama i udało się !
Nie uczulił mnie, świetnie podkręca i pogrubia rzęsy . Szczoteczka którą łatwo się pracuje rozdziela i podkreśla nawet najkrótsze rzęski

Mega objętość

Mam krótkie i pozbawione objętości rzęsy. Maskara dodająca objętości o długotrwałej formule to dla mnie must have. Zainteresowała mnie Mascara Panorama od L'Oréal Paris, gdyż pięknie się prezentuje. Miesiąc temu zdecydowałam się ją kupić. Nadaje rzęsom panoramiczną objętość za jednym pociągnięciem. Szczoteczka jest dobrze wyprofilowana. Umożliwia dotarcie do każdej rzęsy. Niestety nie obyło się bez sklejania włosków. Dlatego odejmuję jedną gwiazdkę. Poza tym maskara jest trwała. Nie rozmazuje się ani nie odbija na powiekach.

Tusz Panorama

Tusz Loreal Panorama kupiłam od razu jak pojawiła się taka możliwość w Hebe. Ogólnie nie przepadam za tuszami od tej marki miałam już od nich parę i niespecjalnie mi pasowały ,ale stwierdziłam,że ta nowość wygląda bardzo interesująco no i samo opakowanie bardzo mi się spodobało. Moje rzęsy są krótkie , jasne, ale dość gęste najbardziej zależy mi na dobrym wydłużeniu ich. Pierwsze użycie i byłam rozczarowana maskara nie zrobiła na moich rzęsach dosłownie nic oprócz nadania im koloru. Tak ,więc odłożyłam ją i stwierdziłam ,że za parę dni do niej wrócę. I to była świetna decyzja. Po użyciu zalotki tusz wygląda na rzęsach po prostu świetnie. Są wydłużone, ładnie rozdzielone , gęstsze i co dla mnie ważne nie osypuje się oraz nie rozmazuje w ciągu dnia.Od tego czasu używam jej codzienne i będę polować na nią gdy będzie w promocji. Jest aktualnie moim nr. 1.

Gorszy od Telescopica

Kupiłam ten tusz, na szczęście, w promocyjnej cenie, bo nie jest wart tej regularnej.
Oczywiście skusiłam się z ciekawości, filmiki, czy pochwały w internecie były liczne, a od dawna szukam tuszu, który przede wszystkim zapewni rzęsom objętość.
Szczoteczka owszem, zwęża się ku końcowi i wydaje się dobra do rozprowadzania tuszu, ale co z tego, skoro tuszu nabiera się o wiele za dużo i nawet po wytarciu końcówki w papierowy ręcznik, tusz skleja rzęsy, robiąc 2-3 owadzie nóżki z całych rzęs. Trzeba się bawić w rozczesywanie, a i tak nie ma szans budować przy tym bardziej intensywnego efektu, bo z każdą warstwą tusz skleja coraz bardziej.
Gdyby nie to, to efekt byłby taki sam jak w Telescopicu - lift, podniesienie rzęs w górę, wydłużenie, ale pogrubiena zero, tak, jak i w Panoramie.
Przyznam, że mało który tusz pogrubia rzęsy, a już na pewno mało który robi to spektakularnie, ale tu się zawiodłam.
Jedyny plus, że dużo lepiej się zmywa niż Telescopic i jest w miarę trwały, tzn. jest osyp, ale to po kilku godzinach, wiec po całym dniu to raczej norma.
Ale kompletnie nie o taki rezultat mi chodziło.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Tusz w pełni spełnił moje oczekiwania pod względem efektu jaki można uzyskać już po pierwszym pociągnieniu.

Tusz do rzęs, który miałam przyjemność testować, jest niezwykle trwały i efektywny. Rzęsy po jego nałożeniu stają się pełne objętości i naturalnie wydłużone. Tusz ma odpowiednią konsystencję, przez co nie odbija się na powiekach i nie kruszy się, co daje poczucie lekkości. Dodatkowym autem jest stożkowa, solidnie wykonana szczoteczka, która starannie rozprowadza tusz i dzięki temu nie powoduje efektu sklejenia rzęs. Maskara jest bardzo trwała i zapewnia zjawiskowe spojrzenie przez cały dzień. Nie ma najmniejszej potrzeby poprawiania makijażu.
Dodatkowo czarny kolor tuszu sprawia wrażenia mocnego, wyrazistego spojrzenia. Na uwagę zasługuje również złote opakowanie, a wiadomo, że złota barwa kojarzy się z luksusem. Więc jest to idealne połączenie dla każdej kobiety.
Jeśli chcesz mieć eleganckie i mocne spojrzenie warto zainwestować w tusz do rzęs Panorama.

Tusz Panorama

Na początku grudnia miałam sposobność testować maskarę do rzęs Panorama od L’Oréal Paris. Tusz zwiększający objętość rzęs spełnił swoje zadanie i niebywale mnie zaskoczył. Moje rzęsy mimo, że są długie, ale też cienkie i jasne w zadziwiający sposób zwiększyły swoją objętość. Szczoteczka pięknie je rozdzieliła, a maskara w znaczny sposób podkreśliła spojrzenie. Dodatkowo tusz wydłużył rzęsy i je podkręcił. Moje oczy wydawały się większe. Również rzęsy sprawiały wrażenie, że nabrały objętości i nie wymagały kilkukrotnego, ponownego tuszowania. W zależności od potrzeb makijaż może być subtelny i naturalny albo zaakcentowany bardziej. Ja wolę naturalny. Tusz nie skleja rzęs i pokrywa najmniejsze włoski w kącikach oczu. Szczoteczka bez problemu sobie z tym radzi. Dzięki temu makijaż zrobiłam bardzo szybko. Maskara jest bardzo trwała i w ciągu dnia nie musiałam poprawiać makijażu. Produkt mnie nie uczulił. Opakowanie jest bardzo eleganckie i bardzo dobrze prezentuje się w torebce.

Satysfakcja

Tusz bardzo dobrze rozdzieła i wydłuża rzęsy. Nie rozmazuje się i nie odbija się w ciągu dnia wokół oczy. Rzęsy wyglądają naturalnie przy jednym naniesieniu, przy kilku - jest efekt wieczornego makijażu.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Super tusz spełniający oczekiwania :)

Tusz do rzęs, który miałam przyjemność testować, zdecydowanie spełnił moje oczekiwania pod względem efektu i trwałości. Produkt ten obiecuje dodać objętości rzęsom, nie sklejać ich, rozdzielać każdą rzęsę, a jednocześnie dostarczyć efekt pięknego, czarnego wachlarza. Czy naprawdę spełnia te obietnice? Oto moje spostrzeżenia.

Po pierwsze, aplikacja tego tuszu jest niesamowicie łatwa i przyjemna. Szczoteczka ma odpowiednią długość i gęstość, co pozwala na precyzyjne nałożenie produktu na każdą rzęsę. Nie ma problemu z rozmazywaniem się tuszu na powiekach, co z pewnością zadowoli osoby, które zmagają się z tym uciążliwym problemem.

Efekt, jaki uzyskujemy po nałożeniu tuszu, jest imponujący. Rzęsy wydają się być wyraźnie zagęszczone i podkreślone, tworząc efekt wachlarza, o którym mówi producent. Co ważne, tusz nie skleja rzęs, co sprawia, że są one równomiernie rozdzielone, co dodaje spojrzeniu wyrazistości.

Kolor tuszu jest intensywnie czarny, co z pewnością przypadnie do gustu miłośniczkom mocnego podkreślenia oczu. Jednocześnie tusz nie wygląda sztucznie ani przerysowanie, co sprawia, że efekt jest naturalny i elegancki.

Trwałość tego tuszu zasługuje na osobne wyróżnienie. Nawet po długim dniu tusz pozostaje nienaruszony, nie rozmazuje się ani nie kruszy. Jest to z pewnością zaleta, zwłaszcza dla osób prowadzących aktywny tryb życia, które nie mają czasu na poprawki makijażu w ciągu dnia.

Podsumowując, tusz do rzęs, który miałam okazję przetestować, zasługuje na baaardzo pozytywną recenzję. Spełnia obietnice producenta, dodając objętości, nie sklejając rzęs, rozdzielając je i nadając im intensywny, czarny kolor. Trwałość produktu to kolejny atut, sprawiający, że tusz ten staje się godnym polecenia wyborem dla każdej miłośniczki efektownego spojrzenia.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Ten tusz to odkrycie tego roku!

Bardzo się cieszę z możliwości testowania akurat tego tuszu! Mam swoich ulubieńców w tej kategorii i sądziłam, że żaden tusz mnie już tak pozytywnie nie zaskoczy. Masakra od L'Oreala jest po prostu fenomenalna! Od pierwszego nałożenia wiedziałam, że będzie co chwalić. Przede wszystkim świetna, nie za duża szczoteczka, która nie zbiera zbyt dużej ilości tuszu. Dzięki temu nie tworzą się grudki, a rzęsy są pięknie rozdzielone i tworzą piękny wachlarz. Czerń maskary jest imponująca, trwałość bez zarzutów. Po całym dniu testowania, nie zaobserwowałam żeby cokolwiek się obsypało, co uznaje za duży plus. Dodatkowo tusz ma piekne, przyciągające wzrok opakowanie. Na pewno sięgnę po niego ponownie!

Ekstra wydłużenie

Mogę polecić każdemu ten tusz, jestem po ściągnięciu sztucznych rzęs, wiec moje naturalne nie były w najlepszym stanie. Efekt - mega wyczesane, rozdzielone, wydłużone rzęsy, po całym dniu zero efektu osypywania pod oczkiem.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Mascara na codzień oraz do zadań specjalnych.

Przez ostatnie prawie dwa tygodnie solidnie testowałam nowość, jaką jest mascara Panorama. Nowy tusz L'Oréal bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Miałam do czynienia z tuszami z różnych półek cenowych, ale ten wyjątkowo rozdziela moje rzęsy, oprycznie zwiększa ich objętość oraz tworzy efekt wachlarza, jednocześnie nie osypując się podczas noszenia około 16 godzin w ciągu dnia. Jedynym minusem jest to, że z dotychczas testowanych przeze mnie tuszy, ten wymaga najwięcej pracy aby dokładnie go z moich rzęs zmyć, choć nie jestem pewna czy mogę rozpatrywać taką trwałość w kategorii minusów. :) Z pewnością sięgnę po niego raz jeszcze i zostanie moim pewniakiem zarówno do codziennego makijażu, jak i również na specjalne okazje oraz gdy będę chciała zabrać jeden zaufany produkt ze sobą na dłuższy wyjazd. Z czystym sumieniem mogę polecić go każdej kobiecie, która poszukuje mascary, która jej nie zawiedzie pod względem trwałości, zwiększenia objętości rzes oraz braku osypu pod okiem. Dodatkowo piękne złote opakowanie cieszy oko oraz wygląda jak produkt wysokopółkowy.

Nowa odsłona maskar z L'Oreal

Jest to dobra maskara - klasyk. Na moich rzęsach utrzymuje się dobrze. Dla mnie niestety nie wystarczająco rozdziela rzęsy, kształt szczoteczki powoduje też wyjmowanie nadmiaru produktu, przez co cały proces malowania jest utrudniony. Ogólnie jest fajnie ale fajerwerków nie ma.

Panorama Maskara ma klasyczny, intensywnie czarny kolor. Formuła delikatnie zwiększa objętość rzęs.
Szczoteczka jest silikonowa, o kształcie zwężającego się cylindra.
Maskara dobrze się utrzymuje na rzęsach i nie osypuje się.