L'Oreal Paris, Panorama Mascara (Tusz zwiększający objętość rzęs)

L'Oreal Paris, Panorama Mascara (Tusz zwiększający objętość rzęs)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.61/5

allegro
Średnia ocena: 0.00/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 9,9 ml

Efekt panoramicznej objętości i optycznie powiększonych oczu? Przedstawiamy nowy tusz do rzęs Panorama od L'Oréal Paris z serii Volume Million Lashes: dawka miłości dla rzęs, która sprawia, że każda kobieta może poczuć się pewnie i pięknie. Zakochaj się w panoramicznej objętości od wewnętrznego do zewnętrznego kącika oka. Złap każdą pojedynczą rzęsę. Rzęsy tak pogrubione i rozdzielone, że oczy wyglądają na 1,4x większe*.

*test instrumentalny, 30 testerek

niewodoodporne
Efekt
pogrubiające
Szczoteczka
silikonowa

Idealny tusz do rzęs

Świetny produkt, który pozostawia na rzęsach niesamowity efekt wydłużenia i rozdzielenia. Posiada dużą, silikonową szczoteczkę, która łatwo dociera się do nawet najkrótszych rzęs. Bardzo lubię ten produkt, od kiedy go posiadam stał się moim nieodłącznym elementem w makijażu, łatwo się go zmywa, mimo jego trwałości(wytrzymał na moich oczach cały trening boksu, bez odbijania czy osypywania się, co robiły czasem wodoodporne maskary). Serdecznie polecam, bo mimo dość wysokiej ceny jest to produkt warty wypróbowania.

Mój ideał

Na początku faktycznie wydawało mi się, że szczoteczka nakłada za dużo tuszu na raz, trzeba było dozowac ostrożnie
Po około tygodniu, tusz zrobił się idealny pod każdym względem. Rzęsy mam jak z reklamy, nie odypuje się. Póki co mój top

Beznadziejny tusz...

Niestety jestem zawiedziona...Tusz nie jest rewelacyjny i uważam, że są tusze tańsze i o wiele lepsze. Kupiłam go z ciekawości ale wcale nie wydłuża ani nie pogrubia..

Tusz prawie idealny.

Tusze do rzęs od L'oreal według mnie są jednymi z lepszych, jakie są dostępne na rynku. Mam też pewien sentyment, bo moja pierwsza "droga" maskara była właśnie od nich... Nie wiem czy kojarzycie Mega Volume Collagene 24H z wielką, włochatą szczotką? Pamiętam, że już była wyschnięta na wiór, a ja dalej próbowałam z niej coś "wycisnąć", bo nie mogłam się z nią rozstać.

Dziś za to będzie kilka słów o Panoramie, czyli tuszu do rzęs, który podobno uwielbia Kendall Jenner i który w pewnym momencie wyskakiwał mi na każdym kroku...

Tusz:
+ zamknięty jest w przepięknym złotym opakowaniu, (Marian, tu jest jakby luksusowo!),
+ posiada sylikonową szczoteczkę o wygodnym stożkowatym kształcie z włoskami różnej długości. Można nią z łatwością dotrzeć do najkrótszych rzęs w wewnętrznym kąciku oka,
+ ma ultraczarny, głęboki kolor, który dodaje wyrazistości spojrzeniu,
+/- ładnie rozdziela, mocno wydłuża oraz pogrubia. Zdecydowanie zwiększa objętość rzęs, przez co wydaje się ich o wiele więcej, jednak czasem też je brzydko skleja, więc robią się tzw. "odnóża pająka",
+ pięknie podkręca i tak wyciąga rzęsy ku górze,
+ przede wszystkim wyróżnia się trwałością, bo potrafi od rana do późnej nocy wytrzymać prawie że w stanie idealnym - nie odbija się, nie kruszy. Nawet różne aktywności fizyczne mu nie straszne, gdy dosłownie pot z czoła leci.

Do kupienia m.in w Rossmann za 79,99 w cenie regularnej, co dla mnie jest grubą przesadą. Polecam na niego polować online, bo tam jest prawie o połowę tańszy.

Podsumowując: marka nie zawodzi w kwestii dobrego tuszu do rzęs, choć nie jest on bez wad. U mnie większy efekt "wow" robił Telescopic Lift, jednak ten ma specyficzną szczoteczkę, która nie każdemu przypadnie do gustu.

Cudo

Swietna maskara! idealnie pogrubia, zwieksza objetosc. nie skleja i nie robi pajeczych nozek :) unosi rzesy. trzyma sie caly dzien bez osypywania i rozmazywania nawet w duze upały. zdecydowanie moj nowy ulubieniec.

Super tusz!!!

Tusz panorama dostałam z okazji urodzin. Już przy pierwszym użyciu zauważyłam piękny efekt sztucznych rzęs! Tusz idelanie wydłużył, ale także pogrubił rzęsy jednocześnie nie sklejając ich. Sama posiadam długie rzęsy jednak żaden inny tusz nie zrobił na mnie aż takie super wrażenia. Jedynym minusem może być cena, jednak można go znaleźć na suoer promocji- jak dla tego efektu uważam, że warto.

Zalety:
♡ wydłużenie
♡ pogrubia rzęsy(ale nie skleja!)

wady:
× cena- chociaż warto szukać na przecenie wtedy cena jest zdecydowanie korzystniejsza

Wow

Tusz przepięknie rozdziela rzęsy, pogrubia je i wydłuża (chociaż jest to pogrubiający tusz). Nie odbija się i nie osypuje w ciągu dnia. Ma genialną gumową szczoteczkę, dzięki której można dotrzeć do każdej rzęsy. Dodaje spojrzeniu wyrazistości. Jest ekstremalnie czarny.
Nie wspomnę już o tym przepięknym złotym opakowaniu które wygląda na prawdę luksusowo.

Rewelacja

Tusz stał się jednym z ulubionych. Od razu można nim pomalować rzęsy bez żadnych problemów. ubrudzenia czy sklejenia rzęs, co jest dla mnie dużym zaskoczeniem, ponieważ nowo otwarte tusze mają tendencję do tego, że muszą swoje odczekać i „przyschnąć” i dopiero po pewnym czasie dobrze się z nimi pracuje. Z tym od razu się to udaje.
Bardzo ładnie rozdziela rzęsy, ma super szczoteczkę zwężoną ku końcowi, więc bardzo szybko maluje się nią całe rzęsy. Jest mocno czarny. Tusz się nie osypuje ani nie odbija na powiekach, co też jest dla mnie ogromnym plusem, bo mam opadające powieki.
Tusz zarówno wydłuża i pogrubia rzęsy.
Kosztuje na promocji ok. 50 zł, więc nie jest najtańszy, ale wart swojej ceny. Na pewno kupię ponownie jak się skończy. Polecam!!

Panorama Loreal

Zachęcona opiniami o nowości Loreal kupiłam w rossku, jestem zadowolona, ładnie wydłuża i pogrubia rzęsy. Z czystym sumieniem mogę polecić paniom, które lubią właśnie taki efekt a jest on podobny do milion lashes ;)

Sukces znalazłam tusz który mnie nie uczulił

Długo szukałam produktu do moich wrażliwych oczu ,aż w końcu kupiłam przez internet tusz panorama i udało się !
Nie uczulił mnie, świetnie podkręca i pogrubia rzęsy . Szczoteczka którą łatwo się pracuje rozdziela i podkreśla nawet najkrótsze rzęski

Mega objętość

Mam krótkie i pozbawione objętości rzęsy. Maskara dodająca objętości o długotrwałej formule to dla mnie must have. Zainteresowała mnie Mascara Panorama od L'Oréal Paris, gdyż pięknie się prezentuje. Miesiąc temu zdecydowałam się ją kupić. Nadaje rzęsom panoramiczną objętość za jednym pociągnięciem. Szczoteczka jest dobrze wyprofilowana. Umożliwia dotarcie do każdej rzęsy. Niestety nie obyło się bez sklejania włosków. Dlatego odejmuję jedną gwiazdkę. Poza tym maskara jest trwała. Nie rozmazuje się ani nie odbija na powiekach.

Tusz Panorama

Tusz Loreal Panorama kupiłam od razu jak pojawiła się taka możliwość w Hebe. Ogólnie nie przepadam za tuszami od tej marki miałam już od nich parę i niespecjalnie mi pasowały ,ale stwierdziłam,że ta nowość wygląda bardzo interesująco no i samo opakowanie bardzo mi się spodobało. Moje rzęsy są krótkie , jasne, ale dość gęste najbardziej zależy mi na dobrym wydłużeniu ich. Pierwsze użycie i byłam rozczarowana maskara nie zrobiła na moich rzęsach dosłownie nic oprócz nadania im koloru. Tak ,więc odłożyłam ją i stwierdziłam ,że za parę dni do niej wrócę. I to była świetna decyzja. Po użyciu zalotki tusz wygląda na rzęsach po prostu świetnie. Są wydłużone, ładnie rozdzielone , gęstsze i co dla mnie ważne nie osypuje się oraz nie rozmazuje w ciągu dnia.Od tego czasu używam jej codzienne i będę polować na nią gdy będzie w promocji. Jest aktualnie moim nr. 1.