Garnier, Goodbye Damage, Keratin Filler, Inner-repair Rinse Out Treatment (Odbudowujący kompleks keratynowy)

Treatment uzupełniający ubytki keratyny dla 100% odbudowy włosów*. Formuła wzbogacona 19% keratynowym kompleksem odbudowującym przenika przez powierzchnię włosa, wypełniając i odbudowując włókna, łuski włosów są zamknięte. Włosy są wzmocnione:
66% mniej zniszczeń wewnętrznych**
77% mniej szorstkości***
89% więcej wytrzymałości****

* Test instrumentalny po 5 użyciach szamponu i kuracji
** Test instrumentalny po 10 użyciach szamponu i kuracji
*** Test instrumentalny po użyciu szamponu i kuracji
**** Test instrumentalny po 5 użyciach szamponu i kuracji

do włosów suchych i zniszczonych
regenerujące, wzmacniające
Skóra głowy
normalna

Diabeł tkwi w szczegółach

Idealny produkt dla osób które mają problem z puszącymi się włosami - świetnie nawilża i wygładza włosy przy okazji pielęgnując je i odżywiając. Świetnie działa też na rozdwojone końcówki. Tak samo jak inne produkty jest bardzo wydajny.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Jestem bardzo zadowolona i polecam!

Idealnie sprawdza się jako „wstęp” do mycia włosów. Pierwsze moje spotkanie z takim produktem i na pewno nie ostatnie. Piękny zapach, wygodne opakowanie. Dobrze działa na moich kręconych włosach.

Eliksir piękności

Włosy są odbudowane na całej długości. Pięknie pachnie i super działa na rozdwojone końce. Wygładza ale nie obciąża.
Świetny dla włosów matowych i szorstkich
Fajne i wygodne opakowanie

Polecam kompleks keratynowy

Moje włosy są znacznie bardziej proste i nie pusza się przy czym robi piękna tafle na włosów, są miękkie i lejące się . Nie moje się napatrzeć na moje włosowy po tym produkcie . Pięknie również pachnie i jest wydajny

U mnie się niestety nie sprawdziła

Używałam maski z kompleksem keratynowym od Garniera, licząc na naprawdę mocne odżywienie i naprawę zniszczonych włosów. Miałam nadzieję, że keratyna pomoże mi z problemem łamliwości i nada włosom zdrowy wygląd, ale niestety, ten produkt nie spełnił moich oczekiwań.

Maska miała przyjemną, kremową konsystencję i dobrze się rozprowadzała na włosach. Zapach był delikatny i niezbyt nachalny, co jest plusem, bo nie lubię, gdy produkt ma zbyt intensywny zapach. Jednak po zastosowaniu i spłukaniu maski nie zauważyłam znaczącej różnicy w kondycji moich włosów.

Miałam wrażenie, że maska niewiele zrobiła dla moich rozdwojonych końcówek i ogólnie nie zauważyłam obiecywanej "odbudowy" czy wzmocnienia. Włosy były miękkie, ale brakowało im tego blasku i gładkości, które często są wynikiem użycia naprawdę dobrych masek. Być może moje włosy potrzebują mocniejszego działania, a ta maska jest bardziej odpowiednia dla osób z mniejszymi problemami z włosami.

Podsumowując, nie jestem przekonana do tego produktu. Może działa lepiej na innych rodzajach włosów, ale dla mnie nie przyniósł oczekiwanych rezultatów. Musiałam poszukać innej maski, która lepiej zadziała na moje włosy.

Nie dla cienkich włosów

Produkt pięknie pachnie,ma gęstą konsystencję. Nakladam na mokre, umyte włosy i zostawiam na 5 minut . Po spłukaniu włosy łatwiej się rozczesują, są miękkie. Niestety odżywką także je dodatkowo obciąża więc przy cienkich pasmach lub włosach z tendencją do przetluszczania produkt się nie sprawdza

Daje efekt wody lamelarnej♡

Najlepszy z całej linii♡ nawet jeżeli po szamponie i odżywce włosy dalej nie będą miękkie i nie będą sypkie to ten produkt to uratuje♡ po 5 min włosy same opadną na ramiona i będą łatwe w rozczesywaniu. Mam wrażenie, że nawet moje końcówki są po nim w lepszym stanie. Troszkę gorzej z wydajnością jeżeli będziemy produkt stosowali przy każdym myciu, ale ja stosuje co dwa i jest naprawdę ok. Keraton filler daje pardon podobny efekt do wody lamelarnej.

Niesamowita odbudowa i pielęgnacja

Krem dość gesty według mnie najlepiej odżywia włosy. Pozostawia je świetnie nawilżone i wygładzone. Rozczesywanie nie sprawia mi kłopotu. Pozostawia je bardzo miękkie i cudownie pachnące. Po wysuszeniu są gładkie i lśniące. Polecam!

Super produkt.

Rewelacyjny produkt. Do moich długich włosów po prostu super. Koncówki wyglądają świetnie, są równe jak od fryzjera. Włosy są miękkie i błyszczące. Łatwo się rozczesują i układają. Polecam serdecznie każdemu, kto chce mieć super włosy!

Gęste serum do włosów

Jak w tytule - ma gęstą konsystencję. Nie spływa z włosów. Owocowy zapach, całkiem przyjemny. Opakowanie w pomarańczowym energetycznym kolorze. Włosy po użyciu są miękkie i nawilżone.

Doskonały produkt

Co to jest za produkt !
Używam go po umyciu włosów szamponem i zostawiam na 5 minut. Włosy po nim są miękkie, zdyscyplinowane, wygładzone. Jest to teraz mój must have w pielęgnacji włosów !

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Keratynowy ratunek dla włosów.

Garnier Goodbye Damage Keratin Filler to prawdziwy ratunek dla moich zniszczonych włosów. Kremowa konsystencja produktu łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Zapach jest przyjemny i delikatny. Opakowanie jest wygodne w użyciu. Po zastosowaniu włosy stają się wyraźnie mocniejsze, bardziej odporne na uszkodzenia, miękkie i gładkie w dotyku. Produkt głęboko odbudowuje strukturę włosa, dodając mu blasku i elastyczności. Gorąco polecam dla osób borykających się z problemami z włosami.