Nivea, Eye Make-up Remover Biotin & Cornflower (Dwufazowy płyn do demakijażu oczu z biotyną i ekstraktem z bławatka (nowa wersja))

Nivea Dwufazowy płyn do demakijażu oczu skutecznie usuwa nawet bardzo trwały tusz do rzęs, bez konieczności uporczywego pocierania powiek. Płyn skutecznie i delikatnie oczyszcza wrażliwą skórę wokół oczu, dbając również o rzęsy. Formuła płynu wzbogacona została o wyciąg z bławatka i biotynę, dzięki czemu jest on łagodny dla oczu i mogą go stosować również osoby noszące soczewki. Za sprawą pielęgnującej dwufazowej formuły, płyn chroni delikatne rzęsy i dba o zachowanie ich piękna. Produkt nie pozostawia nieprzyjemnej, tłustej warstwy na skórze. Jego tolerancja dla skóry została przebadana dermatologicznie i okulistycznie. Produkt nadaje się do wszystkich typów cery. Przed użyciem dobrze wstrząśnij.

*Wegańska formuła - bez składników pochodzenia zwierzęcego

Korzyści:
• Zawiera biotynę i ekstrakt z bławatka
• Skutecznie usuwa wodoodporny makijaż
• Nie wymaga mocnego pocierania
• Chroni delikatne rzęsy
• Odpowiedni dla osób noszących soczewki kontaktowe

demakijaż twarzy, oczyszczanie twarzy, demakijaż oczu i ust
tłusta, normalna, sucha, trądzikowa, mieszana
oczyszczające
dwufazowa
płyn

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bardzo dobry płyn do demakijażu

Polecam z całego serca Biotin & Cornflower (Dwufazowy płyn do demakijażu oczu z biotyną i ekstraktem z bławatka (nowa wersja)). Płyn miałam okazję testować dzięki Wizaż.pl. Jestem bardzo zadowolona z efektu jego stosowania. Bardzo szybko pozbywam się makijażu wodoodpornego. Wystarczy przyłożyć nasączony wacik do powieki, przytrzymać chwilkę i cała mascara zostaje na waciku. Nie trzeba pocierać, a tym samym uszkadzać rzęs. Płyn nie uiczula, nie pieką oczy, jest całkowicie bezpieczny. Jest bardzo wydajny, polecam.!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Dość dobry ale szału nie robi

Płyn do demakijażu oczu faktycznie usuwa wodoodporny makijaż oraz tusz do rzęs nie pocierając nawet mocno oka, ale jak dla mnie za dużo pozostawia tłustego filmu co jest dla mnie bardzo niekomfortowe. Ma się wrażenie jakby na twarzy miało się po prostu olej możliwe że dedykowany jest bardziej dla cery suchej i wrażliwej mającej tendencję dużą do zaczerwieniania się i wysuszania. Ja takiej nie posiadam więc nie jest najlepszy do mojej cery.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Kosmetyczny 007: wstrząśnij i skutecznie działaj ;)

Do efektywnego zmywania wodoodpornego makijażu potrzebny jest skuteczny płyn. I taki właśnie jest nowy dwufazowy płyn bławatkowy od Nivea. Kosmetyk jest wydajny i delikatny dla oczu. Szybko rozpuszcza tusz do rzęs i całkowicie go usuwa. Konsystencja płynu jest dość lekka - nie jest wyczuwalnie tłusta i do tego wyraźnie pielęgnuje delikatną skórę powiek i pod oczami. Dla mnie to kosmetyczny agent do zadań specjalnych. Polecam!

Spełnia swoje zadanie.

Produkt skutecznie zmywa makijaż, faktycznie nie muszę bez końca pocierać oczu. Bardzo podoba mi się jego delikatny zapach i wygodne, poręczne opakowanie. Płyn jest wydajny.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Porządny, dobry płyn do demakijażu

Moja skóra jest bardziej sucha, skłonna do przesuszeń, zwłaszcza w sezonie zimowym, okolice wokół oczu szczególnie. Płyn dobrze zmywa nawet mocniejszy makijaż. Nie podrażnia przy tym oczu. Daje delikatną mgiełkę na oczach, której nie lubię. Ogólnie jest jednak ok. W dobrej cenie.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Najlepszy płyn do demakijażu jaki kiedykolwiek stosowałam

Miałam kiedyś swojego ulubieńca. Odkąd miałam okazję przetestować dwufazowy płyn do demakijażu , jestem jego największą fanką
Za największą zaletę uważam to iż nie podrażnia oczu. Często mam z tym problem
Konsystencja jest naprawdę świetna, nie jest oleista jak to przy dwufazowych płynach występuje. Dla mnie to wielki plus.
Wizualnie - drobinki cieszą oko ☺️
Opakowanie - podoba mi się,że nic się nie wylewa, ani nadmiernie nie przelewa , co jest świetna oszczędnościa kosmetyku
❤️ poleciłam ja już wielu osobom i z mojego polecenia zakupiły i również są zadowolone. Coś pięknego

Dobry ,ale nie najlepszy

Płyn do demakijażu Nivea ,jest całkiem dobrym produktem .Radzi sobie z makijażem ,nawet tym wodoodpornym ,ale nie jest moim faworytem .Pachnie ok ,nie podrażnia moich oczu ,jest dość wydajny ,ale nie urzekł mnie jakimś spektakularnym działaniem .Jest po prostu ok.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Spełnia swoje zadanie !!!

Produkt jest zamknięty w plastikowej butelce o pojemności 125 ml. Jest dwufazowy. Posiada białą odkręcaną nakrętkę. Jest wzbogacony ekstraktem z bławatka,dzięki czemu jest on łagodny dla oczu i mogą go stosować również osoby noszące soczewki. Jego tolerancja dla skóry została przebadana dermatologicznie i okulistycznie. Produkt nadaje się do wszystkich typów cery.
_____
Płyn usuwa tusz do rzęs dobrze i nie wymaga mocnego pocierania. Na skórze pozostawia lekki tłusty film, ale jest to cecha wszystkich dwufazowych produktów. Jest świetny ze względu że nie podrażnił moich oczu .Usuwa zarówno zwykły makijaż oka jak i długotrwały makijaż bez jakichkolwiek problemów. Produkt spełnia swoje zadanie więc jestem na tak i chętnie po niego kolejny raz sięgnę !!!

Dobry produkt

Produkt zamknięty w poręcznej buteleczce, którą możemy zabrać także na wyjazd. Opakowanie jest przezroczyste, dzięki czemu widzimy ile produktu pozostało. Najważniejszą zaletą jest to, że bardzo dobrze radzi sobie z makijażem wodoodpornym. Wystarczyło wstrząsnąć około 3-4 razy i już płyn był gotowy do użycia. Nie wystąpiło podrażnienie ani uczulenie (nie mam cery wrażliwej). Generalnie polecam do wypróbowania.

Przyjemny dla oka

Płyn jest zamknięty w małej butelce, która ma wręcz podróżny format. Można go wszędzie ze sobą zabrać dzięki temu. Fajnie by było, gdyby butelka nie była zakręcana, ale otwierana od góry. Dobrze zmywa makijaż, nawet ten pancerny i wodoodporny. Nie podrażnia, nawilża. Jestem zadowolona.

świetny

Po pierwsze jest skuteczny. Nie ma potrzeby tarcia, wielokrotnego powtarzania czynności, zużywania ogromnych ilości wacików, aby całkowicie usunąć makijaż. Sprawdza się nawet przy kosmetykach wodoodpornych, a także mocnych makijażach.

Po drugie nie wysusza skóry, nie podrażnia oczów, nie powoduje reakcji alergicznych. Mam dość delikatne oczy i często mi łzawią po kosmetykach do demakijażu, po użyciu dwufazowego płynu do demakijażu oczu z biotyną i ekstraktem z bławatka tak się nie działo.

Po trzecie jest naprawdę wydajny. Wystarczy naprawdę nieduża ilość, aby pozbyć się makijażu i dokładnie oczyścić skórę.

Po czwarte jest łatwy w użyciu. Wystarczy wymieszać i nanieść na wacik.

Recenzja również na moim blogu.

Bardzo przyjemny produkt

Produkt jest delikatny i skuteczny. Wystarczy delikatnie przemycie aby zmył najbardziej uporczywy makijaż. Produkt jest poręczny i ma ładne opakowanie. Polecam wszystkim, myślę że jest to bardzo dobry produkt do skóry wrażliwej. Zero podrażnień