Eveline Cosmetics, Brow & Go!, Brown Brow Styling Soap (Brązowe mydło do stylizacji brwi)

Mydło do stylizacji brwi Brow&Go to rewolucja w codziennym makijażu. Jego wegańska, żelowa formuła jest kluczem do perfekcyjnej stylizacji, umożliwiając łatwe kształtowanie brwi i podkreślenie ich naturalnej pełni. Teraz dostępne w kolorze brązowym.

Wygodna, żelowa formuła mydła Brow&Go pozwoli stworzyć dowolne stylizacje, łuk brwiowy stanie się szerszy i gęstszy. Po aplikacji i stylizacji mydło zastyga, a wysoka trwałość kosmetyku sprawi, że będziesz zachwycać się swoimi brwiami przez cały dzień! Gęste i półgęste brwi zostaną ujarzmione i gotowe na doskonały efekt naturalnych, uniesionych lub pierzastych włosków.

pomady do brwi

Bardzo fajne jak się ma gęste brwi

Jak w tytule, mam brwi naturalnie gęste i ciemne, więc nie potrzebuję ich uzupełniać za bardzo. I z taką myślą przyspieszenia porannej rutyny kupiłam te mydełko a w zasadzie wosk.
Produkt zamknięty jest w poręcznej zakręcanej puszce i ma przyjemny, cytrynowy zapach.
Jest faktycznie brązowe, w lekko ciepławym i dość ciemnym kolorze, co jak najbardziej mi odpowiada. Nakłada się bez grud i bez brzydkiego osadu oraz wysycha na matowo. Brwi są podkreślone i wyglądają schludnie.
Czego zatem chcieć więcej?
Przyzwyczajona do żelu do brwi z HEAN Lamination Effect spodziewałam się większego utrwalenia włosków. Przy tym mydełku utrwalenie jest gdzieś na 75%, często wichrują mi się końcówki np przy przebieraniu. Ale tak na codzień starczy. Na nocne zmiany w pracy, kiedy często opieram się o umalowaną twarz - raczej się nie nada i będę musiała używać czegoś innego.