Garnier, BHA + Niacinamide Daily UV SPF 50+ (Fluid przeciw niedoskonałościom SPF 50+)

Średnia ocena: 4.63/5

Fluid przeciw niedoskonałościom z filtrem SPF 50+, niacynamidem i kwasem salicylowym [BHA] zapewnia niewidoczne matowe wykończenie. Redukuje wypryski, zaskórniki i przebarwienia oraz nadmierne błyszczenie się cery. Ze względu na bezzapachową i niekomedogenną formułę jest odpowiedni pod makijaż. Możesz stosować go jako codzienny krem nawilżający lub na ulubiony krem przed aplikacją kolorowych kosmetyków.

Niacynamid zawarty w składzie lekkiego fluidu na dzień normalizuje wydzielanie sebum, pomaga w wyrównywaniu kolorytu skóry i minimalizowaniu widoczności przebarwień, co przekłada się na zdrowszy i młodszy wygląd cery. Działa również łagodząco na podrażnienia i sprawia, że skóra staje się bardziej odporna na czynniki zewnętrzne. Kwas salicylowy (należący do grupy beta-hydroksykwasów) to składnik, który odblokowuje pory i zapobiega powstawaniu niedoskonałości. Ponadto redukuje ślady po krostkach i wypryskach.

ochronne, antybakteryjne, przeciwzapalne, łagodzące
mieszana, trądzikowa, tłusta
Wiek
20+

Ochrona i działanie

Bardzo dobry krem spf! Lekka konsystencja, bardzo ładnie się rozprowadza. Nadaje się i pod makijaż i jako pojedynczy produkt w pielęgnacji. Po używaniu w bardzo słoneczne dni śmiało mogę stwierdzić ,że dobrze chroni przed promieniami słonecznymi. Wygodna, poręczna tubka którą można zabrać wszędzie. Pięknie zmniejszył widoczność porów, szczególnie na skrzydełkach nosa. Nada się dla cery wrażliwej, jest bardzo delikatny, nie piecze i nie wysusza. Produkt bardzo wydajny, nie jest gęsty co pozwala na szybkie i dokładne rozprowadzenie go na całej twarzy.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Fluid pozostawia matowe wykończenie , redukuje przebarwienia

Fluid Garnier jest w małym podręcznym opakowaniu, dzięki temu zmieści się w małej torebce. Fluid nie zostawia białych śladów. Ma lekką i fajna konsystencję oraz doskonałe się wchłania. Zdecydowanie polecam.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Super się rozprowadza i nie bieli.

Zawsze wracam uwagę w takich produktach czy bielą i czy nie zostawiają lepkiej warstwy i jestem miło zaskoczona. Produkt łatwo rozprowadza sie na skórze i pięknie pachnie. Szybko się wchłania i nie zostawia białych smug. Idealnie nadaje się do używania na codzień. Ładnie wyrównuje koloryt i redukuje niedoskonałości. Nada się dla wrażliwej cery, nie uczula, jest delikatny. Polubiłam się z tym produktem i teraz w coraz bardziej sloneczne dni napewno zagości u mnie na stałe.

Redukcja i ochrona

Mam zdecydowanie mniej przebarwien i niedoskonałości. Nie pojawiają się nowe. Bardzo lekki fluid, ogromna ochrona. Wygodne opakowanie. Konsystencja nieco rzadkawa, ale szybko się wchłania. Szukałam takiego produktu. Jest naprawdę godny polecenia.

Jest super

Fluid dzięki któremu nie muszę już się martwić o ochronę przeciwsłoneczną. Jest lekki i doskonale nadaje się pod makijaż dlatego z przyjemnością go używam. Fluid pomaga w redukcji przebarwień co jest dodatkowym plusem.

Coś innego

Malutki, zmieści się do torebki.
Mega plus za wysoką ochronę spf. Lekka konsystencja. Szybka aplikacja i wchłanianie. Dobry dla cery problematycznej. Radzi sobie z niedoskonałościami. Wyrównuje cerę.

Lekkość i ochrona

Fluid SPF 50 od marki Garnier pozytywnie mnie zaskoczył. Po latach testowania i poszukiwania kremu ochronnego, który nie będzie miał tłustej konsystencji i nie będzie zapychał cery, w końcu trafiłam na coś, co jest tego kompletnym przeciwieństwem.
Fluid Garnier ma przyjemną, lekką konsystencję. Szybko się wchłania, nie przetłuszcza skóry, nie pozostawia ciężkiego filmu i nie działa aknegennie. Co najważniejsze w tego typu produkcie, zapewnia wysoką ochronę przeciwsłoneczną, co zdecydowanie wpływa korzystnie na stan cery, a dzięki zawartości niacynamidu wycisza zmiany skórne. Chętnie będę stosować go nadal, jestem ciekawa czy w okresie letnim sprawdzi się równie dobrze.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bardzo dobry krem z filtrem na słońce

Miałam te kosmetyk dzięki akcji na wizaż klub recenzentki.
Jak dla mnie jest to typowy krem z filtrem raczej codziennego stosowania i nie pod makijaż.
Jeśli chodzi o zapach jest bardzo delikatne opakowanie.
Zapewnia stu procentową ochronę przed promieniami słońca.

Garnier, BHA + Niacinamide Daily UV SPF 50+

Garnier, BHA + Niacinamide Daily UV SPF 50+ bardzo fajny fluid, który delikatnie kryje i jednocześnie zwalcza niedoskonałości. Zostawia skórę przyjemnie matową. Minus - opakowanie mogłoby być większe.

Bardzo dobry SPF

Fluid SPF zamknięty jest w tubce z Dziubkiem, dzięki czemu aplikacja jest w miarę wygodna. Jest to lekki kosmetyk o bardzo płynnej konsystencji- chyba jeszcze nie miałam aż tak bardzo wodnistego SPF, normalnie spływa z twarzy. Przez to ciężko odmierzyć odpowiednią ilość kosmetyku - metoda na 2 palce się nie sprawdzi. Ja to robiłam na oko. Fluid bardzo szynkomsie wchłaniał pozostawiając skórę lekko satynową. Wg producenta wykończenie powinno być matowe, ale ja chyba jednak inaczej rozumiem słowo mat. Mimo to przy mojej tłustej skórze to wykończenie było bardzo na plus. Nie szczypał mnie w oczy, Jedak zdarzało się ze oczy mi łzawiły w ciągu dnia, więc jednak nie zalecam podjeżdżać nim pod samo oko. Myślę, że może to być świetny SPF pod makijaż- u mnie nie dko końca się sprawdziły, ale niestety w ostatnim czasie makijaż na każdym spfie po paru godzich wygląda u mnie kiepsko, więc to nie wina tego konkretnie kosmetyku. Wg producenta Fluid powinien regulować sebum - ja tego nie zauważyłam. Powinien również wspomagać w walce z niedoskonałościami i rzeczywiście miałam wrażenie, że rzadziej mi wyskakiwały.

Zapowiadał się świetnie!

Ideał pod względem konsystencji!
Lejacy się, bardzo lekki krem, który wchłania się dość szybko. Nie pozostawia smug, ani białych śladów. Ma polmatowe wykończenie.
Doskonale sprawdzał się jako baza pod makijaż. Chociaż przy okazji dawał skórze ładniejszy wygląd, więc ten makijaż nie zawsze był potrzebny.
Opakowanie wygodne.
Niestety u mnie zamiast redukcji niedoskonałości, ten produkt powodował wysyp nowych... pomimo dwuetapowego zmywania go.

Totalne zaskoczenie

Przyznaj się.. z czym kojarzą Ci się SPFy? Mnie osobiście, z czymś bardzo ciężkim i napewno nie z kosmetykiem, który ma redukować moje niedoskonałości. A tu mamy totalne zaskoczenie!

Fluid ma lekko białą barwę i uwaga - praktycznie lejącą konsystencje. Dzięki temu rewelacyjnie rozprowadza się na skórze i szybko wchłania. Testowałam go na dwa sposoby, jako samodzielny krem nawilżający oraz po nałożeniu go na inny krem. W obu przypadkach nie było problemu z wchłanianiem czy zostawianiem białej warstwy. Bo właśnie.. Fluid kryje w sobie SPF 50+, która idealnie sprawdzi się przy tej słonecznej pogodzie.

Ale to nie wszystko. Fluid zawiera niacynamid i kwas salicylowy, czyli składniki, które kochają wszystkie osoby posiadające kapryśną cerę. Fluid super poradził sobie z moimi niedoskonałościami i podrażenieniami. Dodatkowo od razu po użyciu skóra była bardziej zmatowiona, a to coś co uwielbiam.

Nie będę tego ukrywać.. połącznie dbania o cerę z niedoskonałościami i wysoki SPF to genialne i skuteczne rozwiązanie!