Fluid przeciw niedoskonałościom z filtrem SPF 50+, niacynamidem i kwasem salicylowym [BHA] zapewnia niewidoczne matowe wykończenie. Redukuje wypryski, zaskórniki i przebarwienia oraz nadmierne błyszczenie się cery. Ze względu na bezzapachową i niekomedogenną formułę jest odpowiedni pod makijaż. Możesz stosować go jako codzienny krem nawilżający lub na ulubiony krem przed aplikacją kolorowych kosmetyków.

Niacynamid zawarty w składzie lekkiego fluidu na dzień normalizuje wydzielanie sebum, pomaga w wyrównywaniu kolorytu skóry i minimalizowaniu widoczności przebarwień, co przekłada się na zdrowszy i młodszy wygląd cery. Działa również łagodząco na podrażnienia i sprawia, że skóra staje się bardziej odporna na czynniki zewnętrzne. Kwas salicylowy (należący do grupy beta-hydroksykwasów) to składnik, który odblokowuje pory i zapobiega powstawaniu niedoskonałości. Ponadto redukuje ślady po krostkach i wypryskach.

na dzień
lekkie
Wiek
20+

Pewna ochrona!

Ciekawy produkt, szukając idealnego kremu z SPF warto go wypróbować! Dla mnie największy plus jest za to że nie szczypie w oczy. Szybko się wchłania i ładnie współgra z podkładem. Nie bieli. Jest też idealny do reaplikacji w ciągu dnia. Dzięki niacynamidowi delikatnie wyciszył mój trądzik.

Bardzo lekki filtr

Konsystencja jest bardzo rzadka, wręcz leista, znacznie bardziej niż np. fluidu L'Oreal. Ma to swoje plusy na skóry tłustej/mieszanej bo nie obciąża jej, ale i minusy dla normalnej - konieczne jest nałożenie serum i/lub kremu pod spód, w przeciwnym razie skóra będzie niewystarczająco nawilżająca.

Nakładam 0,9 g i jest to ilość bezproblemowa do nałożenia. Nie roluje się i dobrze współgra z podkładami. Gdyby jeszcze dłużej skóra wyglądała z nim świeżo to byłoby idealnie. Niestety szybciej się "wyświeca" jakby warstwa spfu z niej spływała (a upałów jeszcze nie ma)

Filtr nie bieli skóry, daje delikatny połysk na skórze, dla mnie akceptowalny.

W przypadku mniejszych wyprysków rzeczywiście przyspiesza ich gojenie i znikanie.

Przy podrażnionej skórze radzę ostrożność, bo spf może dodatkowo ją podrażniać.

Dobra ochrona UV

Ogromny plus za wysoką ochronę przeciwsłoneczną.
Fluid spełnia swoją rolę w 100%. Ponadto jest bardzo wydajny i zamknięty w poręcznym opakowaniu. Idealnie nadaje się pod makijaż. Przy regularnym stosowaniu efekty widoczne golym okiem, polecam :)

Świetny produkt

Fluid świetnie radzi sobie z redukowaniem niedoskonałości, sprawdza się w kontakcie z moją skórą wrażliwą, ma bardzo lekką konsystencję i świetną tubkę, dzięki której można kontrolować wydobycie kosmetyku. Fluid świetnie radzi sobie z ochroną przeciwsłoneczną.

Testy Garnier

W końcu znalazlam idealny produkt dla siebie o doskonałej konsystencji i wspaniałym zapachu. Produkt który nie uczula jest odpowiedni do skóry suchej i wrażliwej. Opakowanie pojemne , można zabrać ze sobą wszędzie. Napewno polecę ten produkt znajomym i zakupie w przyszłości.

Rewelacja

Kocham ten spf. Nic się nie roluje, ma przyjemną konsystencję, bardzo fajny zapach i ładnie wygładza pory. Mi osobiście się sprawdził i myślę że kupię go ponownie. Serdecznie polecam.

Powiedz nie niedoskonałością!

Fluid o bardzo przyjemnej konsystencji. Bardzo wydajny i naprawdę starcza na długo. Dobrze nawilża i świetnie radzi sobie z niedoskonałościami - i tymi w postaci przebarwień i wypryskami. Chroni skórę i nadaje jej matowe wykończenie. Świetnie sprawdza się jako baza pod makijaż!

Fluid rozjaśniający

Hmm konsystencja była kiepska rozwodniona ,skóra mnie po nim piekła nie dało się nałożyć na twarz bo wszystko spływało, nie kupię ponownie , i nie polecę nikomu. Zapach brzydki pachnie alkoholem

Rewelacyjne odkrycie

Moje tegoroczne odkrycie. Fluid który łączy ochronę przeciwsłoneczną z pielęgnacją skóry :) nakładam go codziennie rano przed wyjściem do pracy. Idealnie zwalcza niedoskonałości i zabezpiecza cerę mojej twarzy:) dzięki niemu moja skóra jest jaśniejsza i wyrównało mi to koloryt skóry. Co najważniejsze, nie zatyka porów, szybko i idealnie się wchłania nie pozostawiając białych śladów

Super fluid przeciw niedoskonałościom SPF 50+

Polecam każdemu Garnier, BHA + Niacinamide Daily UV SPF 50+ (Fluid przeciw niedoskonałościom SPF 50+). jestem zadowolona z efektów jego stosowania. Zalety:
• maskuje niedoskonałości,
• zmniejsza wypryski trądzikowe
• chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVB
• nie zatyka porów,
• bardzo fajnie się rozprowadza i wchłania.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Pierwszy raz spotkałam się z tak wodnistą konsystencją w przypadku SPF. Jest to ogrmny plus, bo sprawia, że fluid bardzo dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Nie bieli i nie zostawia tłustego filmu. Współgra z podkładami drogeryjnymi. Jest bezzapachowy. Normalizuje wydzielanie sebum. Mam mieszaną cerę z tenedencją do przesuszania i produkt spisał się u mnie bardzo dobrze :)

Skuteczna ochrona przeciwko niedoskonałością

Fluid ma płynną konsystencję do której można się szybko przyzwyczaić. Rozprowadza się z łatwością, kryjąc wszelkie niedoskonałości, także w swojej roli sprawdza się idealnie. Dodatkowym plusem jest SPF50+, która daje szerokie spectrum ochrony przeciciwsłonecznej chroniąc skórę przed szkodliwym UV.
Podczas stosowania zauważyłam złuszczenie martwych komórek skóry, redukcję zaskórników i zmniejszenie widoczności niedoskonałości.
Zawartość Niacynamidu działa na moją skórę przeciwzapalnie i zdecydowanie pomaga w redukcji przebawień, poprawiając tym samym wygląd mojej skóry.
Od kosmetyków oczekuję skuteczności, a ten zapewnia mi zdrowszą i promienną skórę.