Yokaba, Golden Care, Elixir Glamour Face & Neck Oil (Olejek do pielęgnacji twarzy i szyi)

Golden Care Elixir to wyjątkowy olejek do pielęgnacji twarzy i szyi. To luksusowy produkt stworzony z myślą o kompleksowej trosce o skórę, oparty na formule Vegan. Jego unikalna receptura, oparta w 95,6% na składnikach pochodzenia naturalnego, sprawia, że doskonale nadaje się do codziennej pielęgnacji.
Głównymi składnikami olejku są specjalnie dobrane oleje, takie jak olej z pestek moreli
i olej z nasion dzikiej róży. Te cenne składniki są bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe, które odżywiają skórę, dostarczając niezbędnych substancji odżywczych.

Olej z pestek moreli nie tylko jako doskonałe źródło nawilżenia, ale także pełni rolę naturalnego przeciwutleniacza, chroniąc skórę przed szkodliwymi wolnymi rodnikami dzięki obecności witaminy E. Dodatkowo, olej z pestek moreli wykazuje właściwości regeneracyjne, wspomaga elastyczność skóry oraz działa przeciwzapalnie, co przyczynia się do ogólnej poprawy kondycji skóry. Jego zastosowanie może przynieść korzyści w pielęgnacji skóry, tworząc kompleksową formułę do codziennej troski o nasz wygląd.

Olej z nasion dzikiej róży obfituje w witaminy A i C, działając jako silny przeciwutleniacz, wspomagając regenerację skóry i rozjaśniając ją. Jego właściwości przeciwzapalne sprawiają, że łagodzi podrażnienia, a jako skuteczny nawilżacz utrzymuje odpowiedni poziom wilgoci w skórze. Dzięki łatwej absorpcji i przyjemnemu zapachowi, olej z nasion dzikiej róży stanowi doskonały składnik do pielęgnacji twarzy i szyi, przyczyniając się do uzyskania promiennej i zdrowej cery.

Drogocenne płatki prawdziwego złota to unikalny dodatek, który nie tylko nadaje produktowi elegancji, ale także wzmacnia działanie składników aktywnych. Złoto jest znane ze swoich właściwości regeneracyjnych, co sprawia, że skóra staje się bardziejelastyczna i jędrna. Efekt ten sprawia, że skóra wygląda młodziej i promienniej.

olejki do ciała i do masażu
nawilżające, przeciwzapalne, rozświetlające, ujędrniające, regenerujące
zapachowa
olejek
sucha, normalna
lekkie

Ideał do okluzji

Nie wiem jak zacząć zachwalać ten produkt, bo jest to moje odkrycie roku.
Jestem fanką stosowania okluzji w ostatnim etapie mojej rutyny pielęgnacyjnej. Dzięki temu olejkowi tworzę na twarzy płaszcz hydrolipidowy, który zapobiega utracie wody przez naskórek. Początkowo miałam obawy, że olejek zablokuje dostęp powietrza i nie pozwoli skórze oddychać, ale nic bardziej mylnego. W efekcie rano budzę się z „nową” skórą, idealnie wygładzoną, nawilżoną, ujędrnioną.
Do tego przepięknie pachnie!