Eveline Cosmetics, Celebrities Beauty (Mineralny puder w kamieniu)

Eveline Cosmetics, Celebrities Beauty (Mineralny puder w kamieniu)

Średnia ocena: 3.48/5

Średnia ocena: 4.61/5

Średnia ocena: 4.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Luksusowy puder w kamieniu Celebrities Beauty z wysoką zawartością naturalnych składników zapewnia cerze olśniewający wygląd i kompleksową pielęgnację. Delikatna aksamitna struktura pudru ułatwia jego równomierne rozprowadzanie, doskonale dostosowuje się do struktury Twojej skóry, nadając jej świeży, jedwabisto - matowy wygląd na cały dzień. Doskonale maskuje niedoskonałości i pochłania nadmiar sebum nie wysuszając skóry.
Formuła nie zawiera szkodliwych parabenów, natomiast zastosowane w pudrach Celebrities Beaty pigmenty są naturalnego pochodzenia. Poza efektem upiększającym puder Celebrities Beauty posiada również niezrównane walory odżywcze i ochronne dzięki bogatemu zestawowi składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania skóry:
- wyciąg z jedwabiu – utrzymuje wodę w naskórku, uelastycznia i ujędrnia skórę, minimalizując oznaki zmęczenia,
- wyciąg z zielonej herbaty i kakaowca - intensywnie nawilża oraz zapobiega utracie wody przywracają skórze zdrowy koloryt i blask dzięki swemu odżywczemu i regenerującemu działaniu. Chronią skórę przed negatywnym wpływem wolnych rodników.

normalna, sucha, mieszana
kryjące, matujące
prasowany

Absolutne odkrycie roku!

Puder jest wspaniały. Oczywiście do zakupu zachęciły mnie wizazanki, i mogę w 100% zgodzić się z tym, co opisują.

Daje ładny, satynowy efekt. Skóra nim muśnięta wygląda zdrowo, gładziutko, tak... dziecięco :) Wspaniały zarówno na podkład, jak i solo. Poprawki w ciągu dnia musiałam robić co 5 godzin, a efekt zdrowej skóry utrzymuje się cały czas.

Niestety jest słabo wydajny, ale wybaczam. Porzuciłam dla Niego ukochanego Chanela oraz MAC-a.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Najlepszy!!

Najlepszy puder jakiego używałam!!

+cudownie mayuje i wygładza
+pokrywa niedoskonałosci niczym podkład
+nie podkreśla rozszerzonych porów co najważniejsze dla mnie
+nie powoduje wysypu
+wyglada naturalnie
+sliczne kolorki
+Buzia jest cudownie gładka
+nie podkreśla suchych skór
+śliczne opakowanie z lusterkiem
+cena

Mój nr 1! Zdecydowanie polecam:-)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

rewelacja

szukałam fajnego pudru, ktory z jednej strony zmatowi strefę T a jednocześnie nie wysuszy policzków - i znalazłam!!
rewelacyjnie matuje, wygładza, nie robi maski, nie wysusza - ideał!!!
używam odcienia nr 20 (transparentny)
nie wiem, czy bardzo zapycha pory bo używał dopiero od tygodnia, ale na dzien dzisiejszy wydaje się, ze nie bedzie takiego problemu
Polecam goraco

Używam tego produktu od: około tygodnia

Rewelacyjny

Długo szukałam idealnego pudru, przetestowałam wiele i trafiłam przypadkiem na ten, skusiła mnie bardzo satynowa konsystencja i się nie zawiodłam.

Zalety to przede wszystkim:
+ nie zatyka porów, nie przyczynia się do powstawania zaskórników (skóra oddycha i osobiście zauważyłam poprawę stanu skóry)
+ładnie matowi na około 4-5 godzin
+ estetyczne opakowanie, bardzo wygodne (lusterko)
+ wspaniała konsystencja, łatwo się nakłada i ładnie stapia ze skórą
+ ładne odcienie (mam nr 21-Ivory)
+ wygodny aplikator (puszek, którego naprawdę można używać, a nie jest tylko zbędnym dodatkiem)

Zdecydowanie polecam i z pewnością skuszę się na niego ponownie.

Najlepszy!!! 2w1

Nie jestem, a raczej nie byłam, zwolenniczką pudrów prasowanych, bo nigdy jeszcze nie trafiłam na taki, który by mnie zachwycił, zatem traktowałam je jako kosmetyk raczej zbędny.
Po puder Eveline sięgnęłam, gdy postanowiłam odstawić podkład, a sypkie pudry nie dawały mi wystarczającego krycia. Ten puder był strzałem w 10!!!! Używam go głownie na krem i wygląda na twarzy lepiej niż większość podkładów, gdyż:
+ rewelacyjnie wtapia się w skórę
+ nie tworzy efektu maski
+ dłuuuugo się utrzymuje (nałożony o godz. 7:30 spokojnie przetrwa cały długi dzień w pracy)
+ daje ładne, satynowe wykończenie
+ nie osiada się w porach skóry
+ nie podkreśla suchych skórek
+ można nakładać go nawet na nie do końca wchłonięty krem
+ świetnie kryje (porównywalnie do Colorstay\'a!!!)
+ nie zapycha
+ nie daje efektu maski
Plusem jest też wygodne i eleganckie opakowanie z lusterkiem, które umożliwia szybkie poprawki.
Wcześniej używałam MF Creme Puff, który miał być kosmetykiem 2w1, ale nie umywa się do tego niepozornego pudru Eveline.
Jedynym minusem jest to, że puder jest mało wydajny, ale przy tej cenie, to nie problem :)

Dla mnie to prawdziwy KWC!! Stosunek jakości do ceny jest rewelacyjny. Na pewno będę go kupować :ehem:

pięć!

Z braku laku wzięłam ten, bo cena była bardzo przystępna. Szukałam jego poprzednika Bell używanego wcześniej, lecz kosmetyki Bell są ogólnie trudno dostępne w marketach :(.

Zalety:
- od razu znalazłam odcień dla siebie, wybór jest spory
- wygodne opakowanie z lustereczkiem na +
- lekki
- aksamitny
- nie tworzy efektu maski
- dobrze matuje

Wady:
- aplikator zrobiony z materiału trochę mi nie odpowiada (używam pędzla)

Warty zainteresowania, cena jest śmiesznie mała w porównaniu do jakości ;). Polecam.

Super!

Witam!
Od dłuższego czasu szukalam jakiegos pudru w kamieniu w wygodnym opakowaniu z lustereczkiem. Eveline poleciła mi pani w drogeri.
Przy tak niskiej cenie nie mialam co do niego wiekszych nadzieji.

A tu bardzo mile zaskoczenie! Ten puder jak dla mnie jest po prostu boski! Choc to moj pierwszy puder w kamieniu i nie mam porownania z innymi to jestem nim zachwycona! :)

Posiadam i oceniam NR 20 ( transparent)

- dobrze sie rozprowadza
- ladnie matuje
- cera po nim jest taka aksamitna i nieskazitelna
- nie tworzy efektu maski
- wyglada na twarzy bardzo naturalnie
- nawt dlugo utrzymuje sie na twarzy
- bardzo wydajny
- fajne, praktyczne opakowanie z lustereczkiem

Minusów na razie nie widze :)
Nie daje KWC poniewaz nie mam porownania z innymi.

Używam tego produktu od: miesiaca

SUPER

Witam wszystkich a więc tak zacznę od tego że bardzo długo szukałam odpowiedniego pudru gdyż każdy jakiego używałam wył widoczny na skórze a po paru chwilach znowu zaczynałam się świecić. Przed swoim ślubem poleciła mi go pani w drogerii i jaki rezultat, stosuję tylko jego, super matowi, wpaja się w skórę wspaniale wygładza . Polecam bardzo serdecznie stałsię moim numerem 1.

Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego