Bioderma, Sebium H2O (Płyn micelarny do cery mieszanej, tłustej i trądzikowej)

Bioderma, Sebium H2O (Płyn micelarny do cery mieszanej, tłustej i trądzikowej)

Średnia ocena: 3.64/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.99/5

zobacz więcej ofertzwiń

Sébium H2O to wyjątkowy płyn micelarny do oczyszczania skóry tłustej i mieszanej, w pełni kompatybilny ze skórą. Dzięki temu idealnie usuwa makijaż nawet z bardzo wrażliwej skóry, nie zaburzając jej naturalnej równowagi. Doskonale tolerowany. Nie zatyka porów. Nie wymaga zmywania wodą.

demakijaż oczu i ust, demakijaż twarzy
mieszana, trądzikowa, tłusta
antybakteryjne, nawilżające, oczyszczające, odświeżające, łagodzące
płyn

Oczyszcza i pielęgnuje skórę, a przede wszystkim nie wysusza

Płyn otrzymałam w gwiazkowym prezencie w wielkiej butli 500ml z pompką i pomocnym dozownikiem w kształcie płatka kosmetycznego. Bardzo ułatwia mi to codzienne użycie!Doceniam też fakt, że butelka jest przeźroczysta i na bieżąco mogę kontrolować ilość produktu.
Co do działania:
☑Płyn nie podrażnia mojej skóry i wrażliwych oczu- nie powoduje szczypania, dyskomfortu i innych tego typu historii,
☑Ma przyjemny, delikatny zapach, który dodatkowo potęguje uczucie czystości i odświeżenia skóry
☑skóra po użyciu płynu jest miękka, delikatna, odczuwalnie świeża i ukojona
☑nie wysusza skóry, nie powoduje uczucia napięcia i potrzeby nawilżenia skóry kremem
☑Odczuwalnie oczyszcza skórę z zanieczyszczeń
☑zmniejsza wydzielanie sebum w ciągu dnia, pozostawia tłusta skórę suchą
☑W moim odczuciu zmniejszył widoczność i częstość pojawiania się wykwitów skórnych
Z powyższego wynika, że ten płyn to strzał w dziesiątkę przy mojej tłustej i trądzikowej skórze. W połączeniu z kremem z serii Bioderma Sebium widocznie poprawił kondycję skóry problematycznej.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

okej

Produkt reguluje wydzielanie sebum. Bardzo dokładnie oczyszcza twarz z makijażu, a dodatkowe ją nawilża. Nie podrażnia skóry ani nie uczula. Płyn jest delikatny dla cery. Płyn ma dużą pojemność, bo aż 500 ml i jest bardzo wydajny. Opakowanie wygodne w użyciu.

Płyny micelarne Biodermy są bardzo często polecane, nie miałam okazji stosować innych wariantów, ten jest pierwszy. No i powiem tak, sprawdza się. Zmywa makijaż bez wysiłku, nie pozostawia nieprzyjemnego uczucia na twarzy, jest delikatny i bardzo wydajny. Jedynie nie zauważyłam obiecywanej regulacji wydzielania sebum.

Godny polecenia

Bardzo dobry płyn micelarny, który pozwala dokładnie zmyć nawet bardzo oporny makijaż. Nie wysusza skóry ani nie podrażnia. Skóra po jego użyciu jest przyjemnie oczyszczona, nie zostawia warstwy tłustego filmu. Produkt idealnie się sprawdzi u osób noszących soczewki kontaktowe. Polecam!

Oczyszczanie bez niespodzianek

Płyn micelarny, który dokładnie zmywa makijaz? Który nie podrażnia? Po którym nie wyskakują żadne niespodzianki? Ktory nie pozostawia oblepionej skory swoim filmem? Oto on!:) Dzięki swoim składnikom nie tylko pielęgnuje, ale też łagodzi podrażnienia. Dla mnie hit.

Płyn micelarny sebium

Najlepszy płyn micelarny dla skóry tłustej i trądzikowej jaki miałam. Bardzo dobrze oczyszcza skórę, nie wysusza i nie szczypie w oczy. Bez problemu zmywa nawet wodoodporny makijaż. Warty swojej ceny :)

HIT pielegnacyjny dla mieszanej cery

ŻADEN produkt do demakijażu nie był tak swietny dla mojej skóry jak ten. Zawsze do niego wracam, ba! Korzystam tylko z niego. Po długoletnich poszukiwaniach dobrego produktu w koncu trafilam na Bioderme. Idealnie usuwa makijaż a przy tym wręcz leczy moja mieszaną skórę, ktora skłonna jest do zmian trądzikowych.

Hit!

Bardzo polubiłam się z tym produktem!
Pięknie domywa i oczyszcza cerę z resztek makijażu oraz zanieczyszczeń. Po jego użyciu skóra wygląda zdrowo promiennie.
Jak dla mnie spełnia wszystkie wymagania.
Po prostu polecam z całego serca

super

Na co dzień i przeważnie używam Sensibio H20, ale że mam cerę mieszaną , skłonna do zaskórników, wągrów i rozszerzonych porów, pewnego dnia postanowiłam wypróbować zieloną wersję- Sensibio.
Od razu zakupiłam wersję 500 ml- Bioderma to jakość , za którą trzeba zapłacić, a czesto większa pojemność to lepsza cena.
Opakowanie- przezroczysta butelka, zielony korek z zamykaniem na kilk,w którym znajdziemy małą dziurkę przez którą wydobywamy płyn. Jest ok . Szata graficzna biało , zielono , czarna- prosto i przejrzyście. Wszystkie ważne informację zostały umieszczone na etykiecie.
Płyn jest przezroczysty i delikatnie zielonkawy, morski. Pachnie jak cała gama Sensibio- świeżo i przyjemnie, osobiście kojarzy mi się z czystością i bardzo go lubię.
Płynu używam do oczyszczania twarzy po nocy, a także do oczyszczania twarzy z makijażu. Spełnia swoje funkcję idealnie, świetnie zmywa makijaż, pozostawiając skórę czystą, świeżą i ukojoną. Ja używam go na wacik. I potem myję jeszcze płynem/żelem. Dla skóry działa znakomicie, usuwa wszelkie zabrudzenia, nawet po porannym oczyszczaniu wacik przyciąga burd nie widoczny gołym okiem. Sprawia też, że pory nie są tak widoczne, a na skórze nie pojawiają się niedokoskonałości . Do mojej cery jest znakomity, ale przy demakijaży oczu zdecydowanie lepiej sprawdza się u mnie Sensibio. Sebium jest mniej skuteczny w usuwaniu tuszu i cieni od Sensibio, ale nadal robi to lepiej niż większość płynów micelarnych. Jedyna rzecz, która mniej mi sie podoba to cena. Ale wiem za co płacę i dlatego ponoszę ten koszt. Dla mojej skóry ten płyn jest niezwykle ważny.

Najlepszy płyn micelarny

Płyn świetnie oczyszcza skórę, radzi sobie również z wodoodpornymi kosmetykami. Skóra jest czysta i odpowiednio oczyszczona. Świetnie wspomaga moje leczenie trądzikowe.

Bioderma

Płyn wygrałam w konkursie, duża 0,5 l butla, przezroczysta z zamknięciem na zatrzask. Sama pewnie bym go nie kupiła bo nie mam przekonania do tak wielkich butelek jeśli chodzi o demakijaż. Ale cieszę się że miałam okazję go testować.

Mam cerę mieszaną z tendencją do przetłuszczania w strefie T.

Dobrze oczyszcza twarz, zmywa każdy makijaż, nie pozostawiając tłustej warstwy. Nie wysusza skóry i jest delikatny dla cery. Nie podrażnił mnie ani nie spowodował zapchania porów czy występowania zaskórników / wyprysków. Jako posiadaczka cery mieszanej jestem skłonna zmienić swój nawyk demakijażu samą wodą i wrócić do płynu, tego konkretnego.

Co do wspominanego przez inne recenzentki zapachu - żadnego nie wyczułam.

Jeśli chodzi o wydajność to mi zajęło jego zużywanie przy codziennym stosowaniu ładne 4 miesiące - więc patrząc na cenę - dobry deal bo wychodzi jakieś 10 zł na miesiąc ????.

Produkt ma tendencje na bycie moim Hitem ????.

W porządku

Nie nazwałabym hitem tego płynu micelarnego, ale jest to dość dobry produkt.
Nie uczulił mnie, ani nie podrażnił. Mam skórę mieszaną w stronę tłustej i sprawuje się jak najbardziej ok. Większość płynów pozostawia efekt napiętej skóry na twarzy, tutaj tak nie ma za co bardzo duży plus.
Płyn ładnie nawilża, myje twarz z makijażu i oczyszcza pory.
Kolejny plus to fakt, że jest bardzo wydajny!
Jedyny minus to zmywanie szminek tym płynem, pozostawia gorzki posmak na ustach i dodatkowo wtedy muszę je jeszcze długo przemywać wodą, aby posmak zszedł.
Mimo to jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze kupię :)