Bioderma, Sebium H2O (Płyn micelarny do cery mieszanej, tłustej i trądzikowej)

Bioderma, Sebium H2O (Płyn micelarny do cery mieszanej, tłustej i trądzikowej)

Średnia ocena: 3.64/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.99/5

zobacz więcej ofertzwiń

Sébium H2O to wyjątkowy płyn micelarny do oczyszczania skóry tłustej i mieszanej, w pełni kompatybilny ze skórą. Dzięki temu idealnie usuwa makijaż nawet z bardzo wrażliwej skóry, nie zaburzając jej naturalnej równowagi. Doskonale tolerowany. Nie zatyka porów. Nie wymaga zmywania wodą.

łagodzące, antybakteryjne, nawilżające, oczyszczające, odświeżające
płyn
demakijaż oczu i ust, demakijaż twarzy
mieszana, trądzikowa, tłusta

Bioderma

Swietny plyn miceralny dobrze zmywa makijaż nie zatyka porów uzywam go rano i wieczorem nie wysusza skóry polecam wszystkim z problemami skórnymi jest bardzo wydajny i wystarcza na długo

Łagodny i skuteczny

Uwielbiam to uczucie, gdy produkt jest jednocześnie skuteczny i ma właściwości pielęgnacyjne. Używam go codziennie rano i wieczorem jako etap oczyszczania i dzięki niemu moja cera nie jest ściągnięta i podrażniona. Korzystam z butelki o pojemności 500 ml, która wystarcza na długo, płyn bez problemu się dozuje, ma lekki, przyjemny zapach, ale dość słabo wyczuwalny co dla mnie jest zaletą. Uspokaja moją mieszaną cerę, jest dobrą bazą pod kolejne zabiegi pielęgnacyjne.

W końcu znalazłam świetny płyn micelarny dla cery mieszanej.

Z płynem micelarnym Bioderma miałam przyjemność się zaznajomić po wygranej w konkursie. Przyszła do mnie ogromna buteleczka (500ml) , która wyglądem nigdy w życiu by mnie nie przyciągnęła. Opakowanie wygląda bardzo aptecznie, lekarsko, jest zwykłe klasyczne. Plastikowa buteleczka posiada zamykanie na zatrzask, a dzięki temu, że jest przeźroczysta można kontrolować ilość zużytego produktu. Jak już jestem przy zużyciu, to powiem tak, ten płyn jest tak wydajny, że człowiek w pewnym momencie się zastanawia "kiedy Ty się skończysz?".

Produkt ma subtelny zapach, w sumie dla mnie mało wyczuwalny, więc czytając poniższe recenzje, myślę sobie "o kurczę, to on był zapachowy?" :D Płyn dobrze współpracował z wacikami. Aplikacja przebiegała bezproblemowo, a podczas niej można było odczuć przyjemny chłód i ukojenie. Ja każdy płyn micelarny zmywam, ale tutaj nie miałam takiej konieczności, więc raz zmywałam a raz nie. Chciałam sprawdzić czy producent mówi prawdę, owszem mówi :)

Mam cerę mieszaną z przetłuszczającą strefą T i skłonnościami do podrażnień. Ten produkt sprawił, że stała się ona wyciszona, ujednolicona, moje pory zostały zwężone oraz zredukowane zostało wydzielanie sebum. Pragnę dodać, że przy takich efektach płyn mnie nie przesuszył. Zauważyłam również, że powstaje mi mniej niedoskonałości.

Zmycie makijażu przebiegało równie bezproblemowo, nawet te najcięższe fiolety i czernie. Wszystko umyte co do milimetra :) Dla mnie to HIT! Cena w tym przypadku nie gra roli, ponieważ wolę zapłacić więcej za tak wydajny płyn ale wiedzieć, że moja cera to lubi :)

Najlepszy plyn micelarny do zmywania makijażu

Uważam, że płyn micelarny Bioderma Sebium h2o jest idealny do tłustej wrażliwej skóry. Nie szczypie. Dokładnie zmywa makijaż i nadmiar sebum. Skóra po użyciu nie jest ściągnięta i nie szczypie. Używam już dobre kilka lat i nigdy się nie zawiodlam.

Płyn micelarny

Jak już wiecie bardzo lubię kosmetyki bioderma ale ten płyn micelarny do oczyszczania twarzy i zmywania makijażu jest genialny???? delikatnie oczyszcza i usuwa makijaż nie podrażniając i wysuszając skóry. ponadto ogranicza wydzielanie sebum i łagodzi podrażnienia. Co ciekawe nie wymaga on spłukiwania. Jest hipoalergiczny i nie zatyka porów. Polecany jest dla skóry tłustej i mieszanej. Bardzo go lubię i polecam ????

Świetny, skuteczny klasyk.

Kosmetyk ten opiera swoje działanie myjące, jak sama nazwa wskazuje, na micelach. Są to kuliste pęcherzyki, zbudowane z preferującej wodę „głowy” oraz „ogona”, który posiada powinowactwo do tłuszczu. W tego typu produkcie, detergentu, który został użyty i tworzy micele, może być od 0,5 do 7%. To tak naprawdę niewiele, biorąc pod uwagę, że inne formuły myjące np. żele, zwykle mają go o wiele więcej. Płyn micelarny Biodermy jest jednocześnie silny, jeśli mowa o jego walorach oczyszczających, a przy tym bardzo delikatny dla skóry. Spokojnie radzi sobie ze zmyciem makijażu, bez efektu podrażnienia. Nie pozostawia lepkiej warstwy i wręcz koi skórę, co zostało nawet poparte badaniami klinicznymi. Dlaczego? Swoją skuteczność zawdzięcza idealnie wyważonej kompozycji, zdolnej do łączenia się zarówno z zanieczyszczeniami wodnymi, jak i tłuszczowymi. Niejonowy detergent, który został użyty, czyli PEG-6 caprylic/capric glycerides, pozwala zachować integralność naskórka, ponieważ nie wykazuje wobec niego agresywności, tak jak zwykle robią to jonowe, do których należą anionowe np. SLS. Dodatkowym atutem, są łańcuchy PEG, owinięte wokół miceli. Wykazano, że modyfikują je w ten sposób i tworzą detergenty, z mniejszą agresywnością wobec bariery skórnej. Oprócz tego, są one z nią wysoce biokompatybilne. Woda, na jakiej została oparta formuła, jest wykorzystywana m.in. do iniekcji, ze względu na swoją wysoką czystość mikrobiologiczną. pH kosmetyku posiada wartość fizjologiczną, która wynosi 5,5. Dlatego właśnie, w wyjątkowych sytuacjach, np. podczas pobytu szpitalu, zmycie płynu micelarnego tej marki nie jest konieczne. Na codzień, należy jednak o tym pamiętać. Kosmetyk ma sporą wydajność. Posiada w składzie zapach, co niekoniecznie może odpowiadać cerze alergicznej.

Numer jeden dla cery mieszanej i tłustej

Moim zdaniem najlepszy płyn micelarny do cery tłustej i mieszanej. Bardzo dobrze usuwa makijaż z twarzy i oczu, można zapomnieć o tzw. "efekcie pandy". Nie podrażnia skóry ani nie powoduje zaczrwienień. Używam go naprzemiennie z Sensibio H2O.

Świetny dla cery mieszanej

Świetny płyn dla cery trądzikowej mieszanej. Ładnie usuwa makijaż zostawiając buzie w dobrej kondycji. Nic nie szczypie czy nie podrażnia a mam skórę wrażliwą. Jest też wydajny choć cena mogłaby być nieco niższa.

Doskonały płyn!

Zaraz po Sensibio H2O jest to najlepszy płyn micelarny, jakiego używałam. Nie szczypie w oczy, doskonale zmywa makijaż. A do tego jest idealny dla problematycznej skóry.

Najlepszy plyn ever!!:)

Uwielbiam ten plyn micelarne...idealnie usuwa makijaz ..moja buzia jest czysciutka i taka swieza a dosc duzo sie maluje..nie klei sie !! Goraco go polecam osoba z tlusta swiecaca sie cera! Jest mega;)

Nie podrażnia oczu

Wydajny, o delikatnym zapachu. Bardzo dobry do demakijażu, nie podrażnia oczu, według mnie delikatny dla skóry, nie zaostrza stanu skóry trądzikowej. Od ponad roku używany przez nastolatki i mamę 40+. Po przetestowaniu różnych produktów tego typu- zostajemy przy Biodermie.

Ulubieniec

Płyn zakupiłam w promocji w Superpharm. Posiadam cerę trądzikową z pojedyńczymi wypryskami i potrzebowałam delikatnego produktu do oczyszczania twarzy. Płyn okazał się strzałem w 10, skutecznie oczyszcza skórę nie podrażniając jej, nie ma mowy o zaczerwienieniu. Nie pozostawia na twarzy tłustego filmu za co również wielki plus. U mnie się sprawdza świetnie i myśle że na stałe zostanie w mojej kosmetyczce :)